Ciekawe linki

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ
Ripper
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 6 listopada 2004, 19:17
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: Ripper »

Ja też nie widziałem takich szych :D braciszku nie defektuj się w spodnie bo niestesty mamy pokój razem i bedzie troche cuchnieć...fuuj...
DESTRACTION TRAUCERS
wiki-yu
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 14:29
Lokalizacja: Łódzki Widzew SPN
Kontakt:

Post autor: wiki-yu »

hehe ale wy musicie sie chyba nawzajem pilnować aby gdzieś któryś nie zarobił bana na IP nie ? hehe :twisted:
a i ten tą szyszke mam przy sobie (leży na monitorze) ale niestety nie mam aparatu. jak coś to wpadnij do mnie to ją zobaczysz :D
"gdy na szlaku spotkasz rowerzystę, pomachaj mu on też jest człowiekiem."
podpisano: rowerzysta
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Eee tam, wy się nie znacie. Najważniejsze są szychy z BAZYLII! BAZYLIA to najlepsze źródło szych. I takie szychy są najrzadsze. Dotychczas poznano tylko jedną taką szychę.
Obrazek
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Ale najlepsze są szychy ze Złej BAZYLii! Pachną jak siarka, smakują jak pleśń, i mają właściwości jak kwas. ENJOY! :D
wiki-yu
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 14:29
Lokalizacja: Łódzki Widzew SPN
Kontakt:

Post autor: wiki-yu »

jeśli są jak kwas (czyt żrące) to w jaki sposób spróbowałeś że smakują jak pleśń ? a i zostawcie biednego dobrego grzecznego BAZYLka w spokoju bo jeszcze sie na nas tutaj obrazi że go tak źle nazywacie
"gdy na szlaku spotkasz rowerzystę, pomachaj mu on też jest człowiekiem."
podpisano: rowerzysta
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

A kto ci powiedział, że ja to próbowałem? :D

A co do BAZYLii: Dokładniej tą roślinkę opisałem na forum KGF-u. Temat: Pomysły do DMG.
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Widzę, pani Runiqu, że zmienił sobie pan avatarka. Czemu? Tamten był fajny. Braciszek zmusił, czy sam to postanowiłeś?
Obrazek
Pan_Feanor
Marynarz
Marynarz
Posty: 185
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 08:34
Lokalizacja: Siemiomosze :)
Kontakt:

Post autor: Pan_Feanor »

Hmm ten efekt przypomnial mi schody Durina w Morii :D..... WBABBABABA....

Hej kcecie coś co jest moją filozofią życiową ? to macie http://djlucek.neostrada.pl/
Zjedz kota! Zjedz kota! Kot ma wiele witamin i mikroelementów! RAORGHHH ! :D
Narmo
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 386
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 14:56
Numer GG: 5450570
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kraków
Kontakt:

Post autor: Narmo »

Khazar pisze:Widzę, pani Runiqu, że zmienił sobie pan avatarka. Czemu? Tamten był fajny. Braciszek zmusił, czy sam to postanowiłeś?
Nie wziales pod uwage trzeciej mozliwosci! Byc moze to juz nie ten sam Runiq! Czyzby jednak zle alter ego przejelo stery? :D
"jestem dzbanem pełnym żywej i martwej wody, starczy, bym się lekko nachylił, a cieką ze mnie same piękne myśli, (...) tak więc właściwie nawet nie wiem, które myśli są moje i ze mnie, a które wyczytałem" B. Hrabal
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Narmo pisze:
Khazar pisze:Widzę, pani Runiqu, że zmienił sobie pan avatarka. Czemu? Tamten był fajny. Braciszek zmusił, czy sam to postanowiłeś?
Nie wziales pod uwage trzeciej mozliwosci! Byc moze to juz nie ten sam Runiq! Czyzby jednak zle alter ego przejelo stery?
Och nie, tylko nie to! Runiq, powiedz, że to nieprawda! Runiq, nie daj się! Qinur, daj spokój Runiqowi! Nie męcz go! (Właśnie, ku chwale Allaha, nie przejmuj nad nim całkowitej kontroli. Bo jako alter ego jesteś świetny, ale jak zostaniesz w pełni żywym, to staniesz się moim celem, bo ja zabijam wszystko, co jest w pełni żywe. ALLAH AK'ABAR! - dop. Rajah).
Obrazek
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Narmo pisze:
Khazar pisze:Widzę, pani Runiqu, że zmienił sobie pan avatarka. Czemu? Tamten był fajny. Braciszek zmusił, czy sam to postanowiłeś?
Nie wziales pod uwage trzeciej mozliwosci! Byc moze to juz nie ten sam Runiq! Czyzby jednak zle alter ego przejelo stery? :D
Nic z tych rzeczy. Poprostu tamten mi się znudził. I tyle. No i chciałem was postraszyć mieczem Qinura. Fajny, nie? :D
Rallat
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 99
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 11:39
Numer GG: 0
Lokalizacja: Wrocław/Rybnik
Kontakt:

Post autor: Rallat »

Znim nauczyłby się nim walczyć dostałby z pewnością Nagrodę Darwina. :wink: Nie wspominając już o honorowym członkostwie TRPG...
"To była wolność. Utrata całej nadziei była wolnością..."
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Rallat, on JUŻ się nauczył posługiwać tym mieczem. Dlatego uważaj w ciemnych zaułkach :D . Nie żebym straszył, tylko ostrzegam :) .

A co do Rajah'y (Radży)...

Qinur:Facet, ty mnie chyba w akcji nie widziałeś... Dlatego dwa razy pomyśl, zanim coś powiesz. Bo możesz niedożyć jutra. Twe zwłoki będą rozsmarowane na ścianie, a z twojej czaszki zrobię sobie popielniczkę...

Oczywiście Qinur żartował... Ej, Qinur... Gdzie ty mnie ciągniesz? EJ! OPAMIĘTAJ SIĘ!
Pan_Feanor
Marynarz
Marynarz
Posty: 185
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 08:34
Lokalizacja: Siemiomosze :)
Kontakt:

Post autor: Pan_Feanor »

Ty jesteś aż takim flegmatykiem czy an aż tak wielkim pajakiem ;}
Zjedz kota! Zjedz kota! Kot ma wiele witamin i mikroelementów! RAORGHHH ! :D
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Troszkę się wrócę do poprzendiego posta Pana_Feanora. Fajny link do tej strony. Chyba przyjmę tą filozofię życia i pójdę sobie... pohasać! :D (jak ktoś nie kuma, o co chodzi, to niehc kliknie na link w poscie Pana_Feanora na dole czwartej strony).
Obrazek
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

No rzeczywiście fajny link. TO JA TEŻ IDĘ SOBIE POHASAĆ!! Z QINUREM! :lol: :lol: :lol: :lol: :D :lol: :) :) :D :) :lol:
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Ooo, widzę, że Qinur zrobił się ciutek łagodniejszy, skoro hasa z Hasaczami, zamiast je upiec, usmażyć, spalić, zjeść, wypluć, potem znów zjeść, wskrzesić, potem okaleczyć ich biedne ciała, a na końcu smażyć je na bardzo wolnym ogniu, by znów je zjeść :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek
ODPOWIEDZ