Ciekawe linki

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Rafard
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 27 września 2011, 11:36
Numer GG: 2822767
Skype: Rafard deVriess

Re: Ciekawe linki

Post autor: Rafard »

Na początku chciałem powitać wszystkich forumowiczów.

Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem i pragnę wam oświadczyć, że tworzyłem własny system RPG. Gdy się coś tworzy nadchodzi taki czas gdy to coś się kończy (zazwyczaj czasami są wyjątki). I właśnie nadszedł taki czas kiedy owy system został praktycznie zakończony. Tauron Prime ruszył i potrzebuje graczy. Jest to swego rodzaju reklama więc chcę was zaprosić do mojego systemu -> http://tauronprime.cba.pl/index.php.

A teraz parę zdań o samym świecie.

Obrazek

Tauron Prime to Autorski System RPG w klimacie science fiction. Ludzie wynaleźli napęd nad świetlny, skontaktowali się z innymi rasami i teraz próbują odnaleźć swoje miejsce we wszechświecie. Udało nam się skontaktować z kilkoma rasami, mniej lub bardziej nam przychylnymi. Kilkanaście lat penetrowania przestrzeni kosmicznej pomogło nam się zorientować, z kim przyjdzie nam teraz żyć. Vetrioni, wojowniczy i religijny lud jaszczuroludzi, którzy zamieszkują olbrzymie miasto planetę -Arsis. Vetrioni postawili na rozwój handlu i są królami rynku Ramienia Oriona. Mulocy, tajemnicza i sceptycznie nastawiona do wszystkich innych ras ludność, poszukuje nowych technologi bojowych by żadna inna cywilizacja nie mogła im zagrozić. Valkirianie człekokształtne płazy żyjące w klanach ciągle toczą ze sobą wojny na rodzinnej planecie o dominacje nad pozostałymi klanami. Lampharti podobnie jak ludzie próbują odnaleźć się w swoim skrawku kosmosu utrudnia to im jednak ich wygląd... galaretowate cielska nie są najpiękniejsze. Ostatnia z ważniejszych ras, które udało nam się odkryć i porozumieć z nimi to Kunanie, przyjaźnie do wszystkich nastawione wodno-lądowe stworzenia, które są doskonałymi lekarzami pragną pomagać całej galaktyce. Wszystkie te rasy swoje tereny mają przed tak zwaną "Czerwonka" czyli linią, za którą nikt jeszcze nie był. I to właśnie my ludzie mamy założyć za nią pierwszą kolonie. Jednak podczas próby kolonizacji okazuje się, że to nie Republika była pierwsza... Tajemnicza organizacja zaatakowała ją znienacka. Z tego co udało się zrozumieć ludziom Republiki... już od paru lat zakładane są prywatne kolonie... Jeśli chcesz wyruszyć w podróż po Galaktyce dołącz do załogi Tauron Prime!

Jeśli ktoś z was chciałby dołączyć najpierw musi zapoznać się z Regulaminem forum

Następnie najlepiej by było gdybyście poznali zasady gry, które znajdzie w tych tematach.

Wszystkiego się z nich dowiecie. Gdybyście mieli jakieś pytania macie dział offtop, sprawy systemowe i shotbox.

O samym świecie dowiecie się wszystkiego z działu Baza Danych.

Serdecznie zapraszamy!!!
Wilkojapko
Marynarz
Marynarz
Posty: 222
Rejestracja: piątek, 12 listopada 2010, 00:30
Numer GG: 10499479

Re: Ciekawe linki

Post autor: Wilkojapko »

http://www.ragnaroek-festival.com/bandvoting.htm

Panowie. Patriotyczny obowiązek czas spełnić.
Jest pagan metal festival w Germanii i to Polacy mają zagrać na rozpoczęciu.
Polski zespół nazywa się Vecordia. Póki co pokonują nas rodacy krecika.
Spamujmy gdzie się da ;)
"I have whirled with the earth at the dawning,
When the sky was a vaporous flame;
I have seen the dark universe yawning
Where the black planets roll without aim"

H.P.Lovecraft - Nemesis
joozio
Szczur Lądowy
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 5 lipca 2008, 21:22
Numer GG: 2342354

TROM

Post autor: joozio »

Witam serdecznie,

Chciałbym zaprezentować projekt gry fabularnej "TROM", która jest w trakcie tworzenia. Daleko rozwiniętym, ale jednak...

Chciałbym uniknąć powtórzeń więc odeślę na oficjalnego bloga twórców: http://blog.trom.pl

Pozdrawiam serdecznie!
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Ciekawe linki

Post autor: Deep »

http://www.youtube.com/watch?v=83I_rQUbw8c

Polecam mini show z Zachem Galifianakisem "Between Two Ferns" ;)
.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Re: Ciekawe linki

Post autor: MAd Phantom »


A ja mając chwilę czasu zrobiłem grę logiczną:
http://synchro.webd.pl/

Z grubsza polega to na łamaniu szyfrów i wpisywaniu odpowiedzi do URLa, pełniejsze instrukcje na forum gry. Miłej zabawy :P
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Ciekawe linki

Post autor: Deep »

Jeśli posiadacie konto na soup.io (chociaż to niekonieczne) i lubicie mem ze spidermanem to zareklamuję swoją grupę na zupie: http://spidey.soup.io/ (niestety nazwa spiderman była już zajęta przez jakiegoś użytkownika, który i tak nic nie wrzucał :/)
.
Avarest^
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: środa, 19 września 2007, 10:13
Numer GG: 2025120
Lokalizacja: Gdańsk-Oliwa ..::Las Avarest'a::..
Kontakt:

Re: Ciekawe linki

Post autor: Avarest^ »

Obrazek

Dziś na stronie internetowej www.poszukiwaczeprzygod.pl opublikowana została oferta na sezon LATO 2012 w ramach cyklu obozów fabularnych Twierdza Fantastyki. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z propozycjami na najbliższe wakacje. Firma Poszukiwacze Przygód zajmuje się obozami młodzieżowymi, koloniami letnimi i zimowiskami od 10 lat, a z jej oferty co roku korzystają tysiące młodych ludzi.


W tym roku w Twierdzy Fantastyki ::


Obóz RPG - Twierdza: Pieśń Bohaterów


RPG role-playing game, często zwana grą wyobraźni, to znakomita możliwość przeniesienia wymyślonych przez siebie postaci do nieznanych krain, pełnych legend, zagadek i porywających przygód. Podczas obozu, pod opieką doświadczonego Mistrza Gry, wszyscy uczestnicy przeniosą się do magicznej krainy, gdzie wcielą się w wykreowane przez siebie postacie.
Odkryj nowy system obozowy Twierdzy Fantastyki! Stworzony przez doświadczonych projektantów, został sprofilowany specjalnie na potrzeby naszych obozów fabularnych. Unikalna wielostopniowa mechanika, dostosowana do Twojego poziomu doświadczenia z grami, fascynujący świat i czekające w nim przygody zostały stworzone specjalnie dla Ciebie! Dołącz do wyprawy! Wraz z nami poznaj Twierdzę!


Najlepszy Obóz RPG w Polsce! Znakomici Mistrzowie Gry, wspaniała atmosfera, niezwykły klimat, a do tego: profesjonalizm, bezpieczeństwo i komfortowy ośrodek w Tatrach! Własny system obozowy sprawi, że obóz stanie się jeszcze lepszy!



Obóz LARPowy - Gra o tron

Królestwo się zachwiało. Po upadku szalonego króla i kilkunastu latach spokoju wszystko wskazuje na to, że czeka je kolejna Gra o Tron. Największe rody zwołują rady w celu ustalenia dalszych działań. Kości zostały rzucone. Grę czas zacząć...
Marzyłeś kiedykolwiek, żeby przeżyć przygody rodem z legend? Być bohaterem książek fantasy? Czarować? Walczyć mieczem? A może bardziej podobał ci się Mad Max i ekscytowała Cię wizja postapokaliptyczego świata? Obóz LARPowy daje Ci niepowtarzalną okazję, by spełnić te marzenia. LARP (Live Action Role Playing) to odmiana gry fabularnej rozgrywanej na żywo, w której gracze wcielają się w swoje postaci i odgrywają przydzielone im role. Całość podobna jest do improwizowanej sztuki teatralnej, nad którą czuwa doświadczony Mistrz Gry – reżyser i scenarzysta w jednej osobie. Tutaj uczestnik nie „wczuwa się” w daną postać, tylko po prostu nią „jest”!



Obóz LARPowy to kolejny flagowy obóz Twierdzy Fantastyki. Prowadzą go najlepsi LARPmasterzy w kraju, co gwarantuje niesamowitą zabawę dla wszystkich uczestników.




Neuroshima - obóz postapo

“Wzdłuż autostrad stoją wraki samochodów, poprzewracane kikuty drogowskazów i zniszczone linie wysokiego napięcia. Na mapie Stanów zostało kilka miast, kilkanaście większych miasteczek i setki, tysiące osad. Ruszysz sto mil i znajdziesz się samotny, jak rozbitek, na falach oceanu. Gdziekolwiek się skierujesz, czeka cię niewiadoma i niebezpieczeństwo. Każde miasto przez lata odcięcia od innych wykształciło własne zwyczaje i prawa. Każda najmniejsza wieś to zupełnie nowy świat.”
Obóz Neuroshima kierowany jest do wszystkich fanów wizji postnuklearnego świata. To idealne połączenie obozów RPG i LARP. Program łączy te dwa obozy skupiając się na ich głównych, tytułowych atrakcjach połączonych w scenerii upadłego świata. Dołącz do przygody i przekonaj się, czy poradzisz sobie w tych niezbyt sprzyjających warunkach...
:: OBÓZ POD PATRONATEM WYDAWNICTWA PORTAL ::


Tegoroczna nowość, które najpewniej okaże się hitem wakacji! Obóz sygnowany flagowym produktem Wydawnictwa Portal - Neuroshimy, jednego z najbardziej znanych w kraju systemów fabularnych. Świetny program obozu łączący elementy RPG i LARP!



Obóz gier bitewnych

Poprowadź do walki dzikie hordy Orków lub stań na czele oddziału Space Marines! Gry strategiczne to odmiana standardowych gier planszowych, jednak znacznie ciekawsza i bardziej emocjonująca.
W trakcie obozu uczestnicy rozegrają kampanię w jednym z najpopularniejszych systemów bitewnych na świecie – w zależności od turnusu – Warhammer Fantasty Battle lub Warhammer 40.000. Dodatkowo poznają liczne systemy bitewne, w tym coraz lepiej radzące sobie polskie produkcje. Każdy będzie miał okazje wcielić się w dowódcę i poprowadzić swoją armię do zwycięstwa nie tylko w jednej bitwie, lecz w całej kampanii. Urozmaiceniem zajęć będą rozgrywki popularnych gier planszowych, karcianych oraz terenowych gier fabularnych.
* Warhammer 40.000 – turnusy I i II
** Warhammer Fantasy Battle – turnusy III i IV
:: OBÓZ POD PATRONATEM MICRO ART STUDIO ::





Obóz gier karcianych

Poznaj najlepsze na świecie kolekcjonerskie gry karciane, takie jak Magic: the Gathering, czy rodzime Veto! Dołącz do wielu milionów graczy na cały świecie, stwórz talię i obierz odpowiednią strategię, by pokonać przeciwnika. Przekonaj się, dlaczego popularne karcianki są tak magicznie wciągające.
Podczas obozu uczestnicy poznają szczegółowo najpopularniejszą na świecie karciankę Magic. Nasza doświadczona Kadra pomoże Wam podszkolić Wasze umiejętności, niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z karciankami czy jesteście już doświadczonymi graczami.Na obozie nie zabraknie oczywiście innych, równie emocjonujących gier karcianych
:: OBÓZ POD PATRONATEM WYDAWNICTWA KUŹNIA GIER ::






Obóz rycerstwa średniowiecznego

Czy marzyłeś kiedykolwiek, by założyć zbroję i wziąć udział w turnieju rycerskim? Chciałeś stawać w szranki, mieczem i kopią walczyć o honor białogłowy? A może marzyłaś o ubraniu średniowiecznej sukni i stworzeniu własnej biżuterii? Życie codzienne rycerstwa w średniowieczu dalekie było od komfortu dnia dzisiejszego! Sprawdź to na własnej skórze!
Czy marzyłeś kiedykolwiek, by założyć zbroję i wziąć udział w turnieju rycerskim? Chciałeś stawać w szranki, mieczem i kopią walczyć o honor białogłowy? A może marzyłaś o ubraniu średniowiecznej sukni i stworzeniu własnej biżuterii? Życie codzienne rycerstwa w średniowieczu dalekie było od komfortu dnia dzisiejszego! Sprawdź to na własnej skórze!






Obóz science fiction

Zabierz się wraz z nami w niesamowitą podróż, podczas której odwiedzimy nieznane wcześniej planety i przeniesiemy się w czasie. Jeśli pochłania cię literatura s-f, marzysz o rozwoju techniki w kierunku gwiezdnych podróży i fascynuje cię zjawisko przenoszenia się w czasie – ten obóz jest dla Ciebie idealny!
Podczas naszej niezwykłej przygody wyruszysz wraz z kosmicznymi podróżnikami w poszukiwaniu ich nowego domu. Staniesz do walki przeciwko stworom Chaosu i na własne oczy zobaczysz, jak skończy Ziemia. Wykorzystaj swoją wyobraźnię, by stworzyć nikomu wcześniej nieznane planety i obce cywilizacje. Poznaj tajemniczy świat science fiction!





Obóz horroru i grozy

Lubisz uczucie gęsiej skórki i dreszczy przechodzących po plecach? Fascynuje Cię kino grozy i prastare rytuały? Jeśli jesteś fanem horrorów, to przygotowaliśmy program specjalnie dla Ciebie. Pozostaje tylko jedno pytanie: czy na pewno jesteś gotowy zgłębić ten temat tak, jak nigdy wcześniej?
Podczas obozu uczestnicy zanurzą się w tematykę horroru. Zapoznają się z klasyką kina grozy oraz niezwykłego mitologicznego świata H. P. Lovecrafta w fabularnej grze narracyjnej Zew Cthulhu. Spróbują również zgłębić tajemnice starych rytuałów, którepojawiają się w naszej kulturze po dzień dzisiejszy. Na obozie nie zabraknie również klimatycznych gier terenowych i trzymających konwencję niesamowitych gier planszowych.





www.POSZUKIWACZEPRZYGOD.pl


Obrazek


www.POSZUKIWACZEPRZYGOD.pl
Narmo
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 386
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 14:56
Numer GG: 5450570
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kraków
Kontakt:

Re: Ciekawe linki

Post autor: Narmo »

Zaglądam na stare śmieci, żeby polecić nowe pismo literackie, szczególnie zorientowane na poezję najnowszą. Za twórcami: Dworzec Wschodni jest inicjatywą dookołaliteracką. Stawia sobie za cel propagowanie poezji, prozy oraz krytyki literackiej. Wśród zadań inicjatywy znajduje się też integracja środowisk akademickich z poetami, podjęcie dyskusji z najnowszymi kierunkami krytyki i nurtami literackimi..

Zaproszenie szczególnie kieruje do czytelników Polany Lorien (ale niech każdy czuje się mile widziany:)), pismo jest młodziutkie - pierwszy numer, drugi ukarze się 20. marca, będzie można w nim przeczytać kilka tekstów osób publikujących niegdyś w PL.
"jestem dzbanem pełnym żywej i martwej wody, starczy, bym się lekko nachylił, a cieką ze mnie same piękne myśli, (...) tak więc właściwie nawet nie wiem, które myśli są moje i ze mnie, a które wyczytałem" B. Hrabal
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Ciekawe linki

Post autor: Deep »

http://giveaway.downloadcrew.com/offer/ ... udio/27200

Jeszcze przez 13 godzin można dostać darmowy klucz do Ashampoo Burning Studio. Warto bo program podobno dobry a normalnie kosztuje $50
.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Ciekawe linki

Post autor: Deep »

W razie ataku zombie:
http://www.mapofthedead.com/
.
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: Ciekawe linki

Post autor: Solarius Scorch »

http://www.youtube.com/watch?v=8ZYR6QYd ... re=related

Można się pośmiać albo popodniecać, jak kto woli. :)
ronde!
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 28 maja 2012, 12:37

ronde.pl - załóż bloga z opowiadaniem

Post autor: ronde! »

Chodzi Ci po głowie jakaś historia? Przelej ją na ekran komputera już dziś!
Obrazek

Ronde.pl jest miejscem, gdzie możesz za darmo założyć bloga z opowiadaniem lub grę fabularną. A czym to się różni?
W przypadku bloga to Ty tworzysz historię, a inni ją czytają. W drugim przypadku Ty dajesz pomysł na historię: tematykę, bohaterów, początki scen. Później razem z innymi graczami piszecie to opowiadanie.

Dołącz do naszej społeczności!
Zapraszam! :)
sthenno
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2012, 07:12

Re: Ciekawe linki

Post autor: sthenno »

Witam wszystkich.
Chciałem poinformować Was o stworzonym przeze mnie serwisie Sthenno. Prezentuje on recenzje gier planszowych, fabularnych, karcianych oraz książek. Teksty z zakresu szeroko pojętej fantastyki. Sthenno istnieje już od ponad trzech miesięcy i radzi sobie całkiem nieźle. Serwis ma niemal dwustu fanów, regularne odwiedziny i ciekawe artykuły. Posiadamy współpracę recenzencką i reklamową między innymi z Rebelem, Portalem oraz czasopismem Literadar, jednak mamy też kontakty z innymi serwisami o podobnej tematyce.
Zamieszczane artykuły są głównie mojego autorstwa, gościnnie pojawiają się inni autorzy. Nie jest to też moje pierwsze podejście do pisarstwa. Pracuję na Uniwersytecie Jagiellońskim i specjalizuję się w irracjonalnych elementach religii antycznych (magia, istoty fantastyczne) oraz okultyzmie i mistycyzmie w popkulturze. Nakładem wydawnictwa PWN (mam nadzieję, że w tym roku) ukaże się również moja książka dotycząca potworów. Pracowałem, jako redaktor i grafik zarówno w prasie drukowanej, jak i w serwisach internetowych zajmujących się grami fabularnymi, bitewnymi oraz komputerowymi. Pomagałem też przy tłumaczeniach podręczników do gier rpg i publikowałem swoje teksty w magazynach związanych z grami fabularnymi.

Wśród najciekawszych tekstów na http://sthenno.blogspot.com/ znajdują się recenzje takich gier jak Cyklady, Drakula, CthulhuTech, Dresdern Files rpg, wielu książek, gier karcianych (Space Hulk) oraz bitewnych. Ostatni wpis to największa polska recenzja systemu Unhallowed Metropolis: http://sthenno.blogspot.com/2012/06/unh ... enzja.html

Poza tekstami dotyczącymi gier i fantastyki, sporadycznie pojawiają się recenzje innych produktów, na przykład najdokładniejsza i największa polska recenzja pierwszego kolorowego czytnika książek w technologii e-ink, JetBook Color . Testowałem go, między innymi, pod kontem czytania podręczników do gier fabularnych w formacie pdf. Tekst był na tyle udany, że został zauważony przez producenta, firmę Ectaco, która umieściła go na swoim oficjalnym amerykańskim blogu. http://sthenno.blogspot.com/2012/03/ect ... enzja.html
Zapraszam do odwiedzania strony, jak i chętnych do publikacji swoich tekstów.

Pozdrawiam
Sthenno

Obrazek
getactive
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 10 sierpnia 2012, 11:52

Re: Ciekawe linki

Post autor: getactive »

Witamy serdecznie!

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu naszą nową, rewolucyjną grę getACTIVE! - której celem jest pomoc w prowadzeniu aktywnego życia. W przeciwieństwie do innych gier, getACTIVE! nie zmusza człowieka do przesiadywania godzinami przed komputerem. Wręcz przeciwnie – nasza gra mobilizuje do aktywności w życiu i wykonywania różnych zadań w realnym świecie.

Gra getACTIVE! dodaje do życia człowieka element RPG (role-playing game). Mamy do dyspozycji kartę naszej postaci z jej cechami i współczynnikami opisanymi za pomocą liczb. Gdy chcemy podjąć kolejne wyzwanie – pójść na siłownię, zdobyć kolejną górę czy chociażby prozaiczne posprzątanie domu – robimy sobie nowe zadanie. Opisujemy w nim czynność, którą chcemy wykonać oraz wybieramy cechę i współczynnik naszej postaci, który ulegnie zmianie po jego wykonaniu. Dzięki temu, wykonując kolejne zadania, rozwijamy swoją postać. Po wykonaniu serii kilku zadań możemy awansować na kolejny poziom. Awans na kolejny poziom wiąże się z możliwością zafundowania sobie nagrody, którą sobie wyznaczyliśmy. Nagroda jest motywatorem do wykonywania kolejnych zadań. Nagroda nie powinna być celem samym w sobie, powinna mobilizować do wykonywania zadań – to dzięki pracy i podejmowaniu kolejnych wyzwań człowiek się rozwija.

Gra getACTIVE! może pomóc w nadaniu większego sensu codziennym, niekoniecznie ciekawym czynnościom. Na przykład zadanie pójścia na zakupy, jeśli jest wykonywane dla kogoś innego – rodzica, jakiejś starszej osoby – zwiększa uczynność człowieka, oraz siłę woli :)

Zapraszamy do zapoznania się z grą na http://www.getactive.pl !

Pozdrawiamy,
Zespół getACTIVE!
Pitbull
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 14 sierpnia 2012, 01:04
Numer GG: 16209771

Re: Ciekawe linki

Post autor: Pitbull »

Witam !

Trochę mi głupio pisać mój pierwszy temat w dziale "Projekt", jednak przyda mi się wasza pomoc. Chociaż może słowo pomoc nie jest tutaj - najlepszym wyrazem. Przejdę może do przedstawienia i wyjaśnienia "O co chodzi ?". Otóż jestem kierownikiem czy też główną osobą nadzorującą cały projekt. Dlaczego napisałem temat tutaj, w tym dziale ? Otóż projekt n w Minecrafcie. Wiem, trochę szokujące, usiłować zrobić z tej gry coś na wzór gry typu, RPG i odważyć się do tego stopnia by nie tylko stworzyć pełny "obraz" jaki oferuje gra takiego typu, zamierzamy udostępnić ją tak, aby wielu graczy mogło grać wspólnie (czyli, krótko mówiąc stworzyć serwer). Przechodząc dalej nasza ekipa liczy przeszło 40 osób - wszystkich praktycznie zebrałem wyłącznie na potrzeby projektu w niecały miesiąc. W naszej "grupie" są najróżniejsi ludzie: Począwszy od najzwyklejszych budowniczych, którzy będą tworzyli przeogromny świat, jaki będzie oferował Overlnad, poprzez modelerów, którzy będą tworzyć nowe postacie do gry (postacie grywalne jak i moby - czyli potwory lub zwierzęta), grafików, którzy projektować będą nowe bloki oraz siatki (skiny) postaci, a kończąc na technikach od javy oraz webmasterach zajmujących się stroną.

Dobrze, ale dlaczego piszę to tutaj, u was na forum ? Przeszukiwałem wiele stron tego typu, gdzie miłośnicy rozgrywki, a raczej gier RPG, tworzyli jakieś teksty, opowiadania z tym związane itp. Prześwietliłem" sporą część tematów i po kilku godzinach stwierdziłem - "Że to jest to".

Także teraz (po trochę przydługawym wstępie) wypadałoby przejść do sedna. Kwestią każdej gry RPG jest fabuła. Tak więc to jest moim głównym powodem dla którego postanowiłem "przeszukać internet" w poszukiwaniu (nie wiem czy w waszym żargonie występuje takie słowo) Quest Masterów - Czyli osób, które zajmowałyby się w dużej części kwestią fabularną. Gdyż cały "obraz" będzie polegał na świecie średniowieczno fantastycznym. Jednak na nic się zda ogromny świat i masa NPC jeśli zadania otrzymywane od nich nie będą najwyższych lotów. Tak więc napisałem ten temat ponieważ poszukujemy w/w osób, chcemy nawiązać współpracę - Co do warunków zawsze można się dogadać. Dla zainteresowanych, idea rozgrywki na serwerze w wersji elektronicznego dokumentu Worlda (klikasz w link i masz wszystkie dane bez pobierania) https://docs.google.com/document/d/1wVl ... edit?pli=1

Jestem również otwarty na wszelakie pytania, więc można śmiało je zadawać.

Jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany podjęciem współpracy to proszę się ze mną kontaktować przez GG.
Nr Gadu-Gadu - 16209771
Yarin
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 22 marca 2013, 23:29

Re: Ciekawe linki

Post autor: Yarin »

Obrazek

pomysły przekuwane na dzieła

RPGManufacture to forum zrzeszające aktywnych i kreatywnych miłośników RPG. Mistrzowie Gry, Gracze, graficy, pisarze pod szyldem RPGM tworzą wszelkiego rodzaju projekty - od settingów, przez suplementy, do własnych systemów autorskich.

Masz pomysł na stworzenie szablonu przygód, a może chciałbyś zgłębić wiedzę o krasnoludach Starego Świata? Potrafisz rysować, a może wśród Twoich znajomych nie ma nikogo, kto by Cię wsparł merytorycznie? RPGManufacture jest miejscem, gdzie to wszystko, i wiele więcej, możesz zrealizować.

To miejsce przyjazne każdemu, kto zechce wnieść coś od siebie w tematyce gier fabularnych. Na RPGManufacture zarejestrowani są gracze i mistrzowie gry, aktywnie dążący do poszerzania swojej wiedzy dzięki pomysłom i doświadczeniom innych pasjonatów papierowych RPG. Na forum administratorzy dają swobodę do rzeczowych dyskusji we wszelakich aspektach gry wyobraźni każdego systemu, a sami członkowie nawiązują nowe i trwałe znajomości.

Twórcy RPGM zachęcają do wspólnego projektu, dzięki któremu nowi, jak i ci, z kilkunastoletnim stażem, miłośnicy papierowych RPG odkrywali coraz to nowe arkana gry wyobraźni, która skrywa w sobie jeszcze wiele ciekawych aspektów.

Zapraszamy wszystkich, którzy nie boją podjąć się pracy, w efekcie której uzyska się niesamowite efekty.

http://www.rpgmanufacture.pl

Obrazek
mafik
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 4 kwietnia 2013, 12:25
Numer GG: 1338

Apka na androida dla graczy (i mistrzów) wolsunga

Post autor: mafik »

Jako gracz i programista nie mogłem powstrzymać się przed napisaniem karty postaci do ulubionego systemu rpg :) Wynik mojej pracy możecie pobierać za darmo z Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/deta ... ki.wolsung

Obrazek

Co prawda założyłem to konto 5 minut temu ale nie zamierzam porzucać go po tej bezwstydnej reklamie - jeśli masz jakieś pytania lub prośby pisz w tym wątku - będę na bieżąco odpowiadać.
ODPOWIEDZ