Opowiadania paragrafowe

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...

Czy chciałbyś (chciałabyś), żeby prowadzono opowiadania paragrafowe?

Tak
20
57%
Nie
0
Brak głosów
Co to jest opowiadanie paragrafowe?
15
43%
 
Liczba głosów: 35
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Tak łączmy się i piszmy może wyjdzie nam z tego jakaś fajna historia. Ahh co mi odwaliło z tym pisaniem.
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Bo teraz się pomieszało...

Miałem niedawno dwa formaty, brak weny. Ale zacznę... niedługo. Poza tym czekam na wasze pomysły. Ślijcie na mój e-mail: runiq@o2.pl
Soferim
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 21 lutego 2006, 13:54

Post autor: Soferim »

Może dam cosik tutaj z innej beczki... Otóż skoro rozmowa o paragrafach chciałbym się z Wami podzielić cytatem z "Paragrafu 22" ==>


" Nieco później tej samej nocy Joe Głodomór miał sen, że się dusi, bo kot Huple’a siedzi mu na twarzy, a kiedy się obudził, kot Huple’a rzeczywiście siedział mu na twarzy. Jego przerażenie nie miało granic i przeszywające, nieziemskie wycie , jakim rozdarł księżycową ciemność, wibrowało siłą inercji jeszcze przez klika sekund jak potężny wybuch. Na chwilę zapanowała odrętwiająca cisza, a potem z namiotu Joego dobiegły odgłosy potwornej awantury.
Yossarian wpadł tam jako jeden z pierwszych. Kiedy sforsował wejście, zobaczył, że Joe Głodomór trzyma w ręku rewolwer i szarpie się z Huple’em, nie pozwalającym mu zastrzelić kota, który się pluł i szarżował raz po raz na Joego Głodomora, nie pozwalając mu zastrzelić Huple’a. Obaj ludzcy adwersarze byli w wojskowej bieliźnie. Goła żarówka nad głową tańczyła szaleńczo na drucie i wszędzie miotały się i podrygiwały chaotycznie, czarne, splątane cienie, aż cały namiot zdawał się wirować. Yossarian nie mógł złapać równowagi i z rozpędu rzucił się wspaniałym szczupakiem, przygniatając wszystkich trzech walczących do ziemi. Powstał z tego stosu ciał trzymając jedną ręką za kark Joego Głodomora, a drugą kota. Joe Głodomór i kot patrzyli na siebie z nienawiścią. Kot pluł wściekle na Joego Głodomora, a Joe Głodomór usiłował zdzielić go pięścią.
- Walka musi być uczciwa – orzekł Yossarian i wszyscy, którzy przybiegli przerażeni hałasem, zaczęli wznosić ekstatyczne okrzyki w ogromnym przypływie ulgi.
- Odbędzie się uczciwa walka – oświadczył Yossarian oficjalnie Joemu Głodomorowi i kotu, wyniósłszy ich na dwór i nadal trzymając ich za kark z dala od siebie. – Pięści, kły i pazury, ale bez broni palnej – uprzedził Joego Głodomora. – I bez plucia – upomniał surowo kota. – Zaczynacie, kiedy was puszczę. Zwarcia będę przerywał i wznawiał walkę na środku. Start!
Zebrał się wielki oszołomiony tłum żądnych rozrywki gapiów, ale kot okazał się podszyty tchórzem i uciekł sromotnie, w momencie gdy Yossarian go puścił. Joe Głodomór został ogłoszony zwycięzcą, Odszedł dumny, rozkołysanym krokiem championa, z uśmiechem szczęścia, wypinając wychudłą pierś i wysoko unosząc małą główkę. Wrócił zwycięsko do łóżka i znów śniło mu się, że się dusi, bo kot Huple’a siedzi mu na twarzy."
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

BAZYL pisze:2/ W kazdym podkaciku MUSI być min. 3 teksty + wstępniak
Jak wiem, to w podkącikach nie ma wstępniaków. :D
Runiq pisze:Dokładnie, Kharar. Masz już jakiś pomysł? Ja już mam, ale nie powiem jaki Very Happy . (Może) Zobaczycie. Powiem tylko tyle, że będzie w świecie Warhammera.
No to wrzucicie to do podkącika WFRP jak w świecie Warhammera, który prowadzi... BLACKSouL :D.
ĆVIRO
Pomywacz
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 20 lutego 2006, 20:07
Lokalizacja: OCHODNE

Post autor: ĆVIRO »

Spoko mi się podoba, ale ia tego robił nie będę.
Rodic
Mat
Mat
Posty: 452
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 17:08
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: Rodic »

Odpowiedział bym, jak bym wiedział co to jest... Ale chyba pisze gdzieś, to poszukam...
Obrazek
Forum w pełni o komputerach...
ODPOWIEDZ