Fallout 3 jako LRPG? ;-)

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

AC pisze: a mówi się że już w grudniu 2012 będzie koniec cywilizacji. E tam... żyje się chwilą a nie bombami atomowymi.
No to przynajmniej na EURO 2012 jeszcze się załapię :D
A tak ogólnie to się zgadzam z tobą co do Carpe Diem

Masz rację też co do USA i ZSRR... Na pewno nie zaczną wojny atomowej, bo maja mózgi... Ja bym stawiał najpierw na jakąś idiotyczna akcje korei lub Chin (choć mniej prawdopodobne), a potem z górki... choć muzułmanie też sa groźni

W każdym razie to nie ważne kto zacznie... jak mówił Miller "mężczyzne poznaje sie nie po tym ja zaczął, tylko..." ekhm, nie ważne ;)
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Alucard 666 pisze:Masz rację też co do USA i ZSRR... Na pewno nie zaczną wojny atomowej, bo maja mózgi...
Gorzej jak będzie jakiś błąd/psychopata przy jednej z głowic i pierdyknie ona w którąś ze stolic, ciekawe czy jesteśmy bliżej wojny atomowej niż w czasie Wojny Koreańskiej czy Kryzysu Kubańskiego, ale i tak się nie boję :) Jak coś to wiem skąd mam mieć żarcie po wybuchach bomb i kogo mam zabić, żeby wejść do jednego z bunkrów atomowych w okolicy (a znam lokacje trzech najbliżych, najzabawniejsze jest to że jeden jest pod katedrą :D ).
Obrazek
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

A propos... Przypomniała mi sie lekcja PO :D Babka pytała co zrobić w czasie wybuchu bomby atomowej. Kolega powiedział i dostał za to pałe...

"IŚĆ W STRONĘ ŚWIATŁA" :twisted:
ODPOWIEDZ