Ciekawe linki

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Ha, ha, ha, a ja nie mam pokrowca, do którego moglibyście coś schować, o Wy wyznawcy przemocy. :twisted: Oto jest piękna, pacyfistyczna przewaga czystego materiału bez chocmy gąbkowego podbicia. :twisted:
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
wiki-yu
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 14:29
Lokalizacja: Łódzki Widzew SPN
Kontakt:

Post autor: wiki-yu »

nie wiem czy wiesz ale materiałowe są najlepsze do trzymania broni na wodę (przeważnie nie przeciekają)[przynajmniej mój] także pacyfistą nie jesteś chyba ;-) ;-) ;-)
"gdy na szlaku spotkasz rowerzystę, pomachaj mu on też jest człowiekiem."
podpisano: rowerzysta
Pan_Feanor
Marynarz
Marynarz
Posty: 185
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 08:34
Lokalizacja: Siemiomosze :)
Kontakt:

Post autor: Pan_Feanor »

Jezu ale to jest bezsensowne i glópie :/...... podoba mi sie :D.....

Swojom drogom widzialem rózne inen dziwne rzeczy..... na przyklad azmiana spólgosek na samogloski na stronach :] ale linka do smieniacza niepamientam :(
Zjedz kota! Zjedz kota! Kot ma wiele witamin i mikroelementów! RAORGHHH ! :D
Vircung
Marynarz
Marynarz
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 13:22
Lokalizacja: ...z nienacka...
Kontakt:

Post autor: Vircung »

u nas w szkole to wymyślili własny język. nauczycielowie się tak wku..denerwowali że robili klasówki i nie pozwalali nikomu się odzywać.
wkońcu jesenbelfer "katechetka" zrozumiała o czym mówimy. cała sztuka tego "języka" polegała na wstawianiu liter/sylab pomiędzy sylaby np: spiewerdawalawaj spie...idź z tąd
Czyń Zło

Na potęgę Moherowego Beretu !!

http://www.i-rpg.net
Pan_Feanor
Marynarz
Marynarz
Posty: 185
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 08:34
Lokalizacja: Siemiomosze :)
Kontakt:

Post autor: Pan_Feanor »

:D na nic nowego niewpadliście :D sposób stary jak świat :D.....

Ale nic niepobije ściąg i podpowiedzi na lekcjach pisanych tengwarem :).....
Albo w runach anglosaskich na tablicy pisze. Nauczycielka jezd Gupia :D.... i strzałka :D.... JEzu ale miałem ubaw :D
Zjedz kota! Zjedz kota! Kot ma wiele witamin i mikroelementów! RAORGHHH ! :D
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

U nas jest podobnie, tylko, że nie w runach, tylko w czymś takim... hm... powiedzmy, że to runy, cyrylica(pismo Rosjan) i nasze własne symbole w jednym. :D Można się pogubić. :)
wiki-yu
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 14:29
Lokalizacja: Łódzki Widzew SPN
Kontakt:

Post autor: wiki-yu »

Feo znam to - własnie dla klasówek w zeszłym roku nauczyłem się tengwaru :D i fajnie wygląda to jak się tym obklei np. zeszyt albo piórnik a nauczyciel na pytanie "co to" odpowiadam "a nie wiem jakieś literki chyba z Tolkiena ale mi się spodobały to zrobiłem sobie coś takiego" hehe biedni nauczyciele :D

a z tymi sylabami to ja znam z "KA" tj co druga sylaba to ka np
kamokaże kapokapikaszekamy kaw kajakakiś kadzikawny kaspokasób kana kafokarum ka?
hehe no i stary numer z alfabetem morse`a :D nie ma to jak sobie stukać z kumplem długopisami o ławkę :D i niech nas psorka przesadza po sali i tak sie dogadamy :D (problem był na PO kiedy koleś.. ZNAŁ MORSE`a :/ i nam zabrał prace za ściąganie w ten sposób ale ubaw mieliśmy kiedy klasa się go pyta "czemu ? przecież siedzą w różnych częściach sali i nie mieli jak się porozumieć":D) LOL
"gdy na szlaku spotkasz rowerzystę, pomachaj mu on też jest człowiekiem."
podpisano: rowerzysta
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Skoro tak tu cicho, to chciałbym pokazać mały efekt: korytarz ;-).
Taki mały efekcik :D
Obrazek
Ripper
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 6 listopada 2004, 19:17
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: Ripper »

Niezły ten "efekcik". A tak w ogóle gdyby ktoś niewiedział kim jestem to jestem młodszym bratem... No zgadnijcie kogo?
DESTRACTION TRAUCERS
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Runiqa? Mad Phantoma? wiki-yu? Moim?! (to bym się zdziwił, jakby to prawda była ;-))

Już wiem! Na pewno kostucha! Co wygrałem?
Obrazek
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

NIC nie wygrałeś, bo on jest MOIM bratem! TADAMM! I wydało się! :?
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Więc gratuluję braciszka. Sam go "wtajemniczyłeś" na forum, czy też sam go znalazł?
Obrazek
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


A ja pozwolę sobie wrócić do początkowego tematu (choć domyślam się, że brat Runiq'a też może być ciekawy :wink: ), czyli do, bodajże, ciekawych linków i takich tam. A mianowicie zerknijcie TUTAJ (to bardziej zaawansowana forma, znanego chyba już wszystkim, Aresztowanego)


Ripper
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 6 listopada 2004, 19:17
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: Ripper »

Taaa....Jestem bratem Runiqa... Fajny se obrazek sprawiłem, co? Chcecie mnie lepiej poznac to piszczie na prywatne wiadomości. Ale ja tesh chciałbym poznac tutaj miejscowe szychy więc przedstawcie mi je.
DESTRACTION TRAUCERS
wiki-yu
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 14:29
Lokalizacja: Łódzki Widzew SPN
Kontakt:

Post autor: wiki-yu »

pamiętaj najważniejsze są szychy BRZOZOWE i Wierzbowe, dalej wg ważności - jabłonie, grusze, krzaki porzeczek i dopiero drzew iglastych
a serio to BAZYLe są ZŁE
"gdy na szlaku spotkasz rowerzystę, pomachaj mu on też jest człowiekiem."
podpisano: rowerzysta
Narmo
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 386
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 14:56
Numer GG: 5450570
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kraków
Kontakt:

Post autor: Narmo »

wszyscy poslizuja sie BAZYLowi...
i słusznie czynia :D
"jestem dzbanem pełnym żywej i martwej wody, starczy, bym się lekko nachylił, a cieką ze mnie same piękne myśli, (...) tak więc właściwie nawet nie wiem, które myśli są moje i ze mnie, a które wyczytałem" B. Hrabal
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! BAZYLE są ZŁE! :) Qinur też! :D

A widział ktoś kiedyś szychy BRZOZOWE? Ja nie. POKAŻCIE! No jejej! Ale będzie ekscytująco! No dalej! Że co? Że nie macie przy sobie? Ueee... Ale wałki! NO POKAŻCIE, BO SIĘ ZARAZ ZDEFEKTUJĘ W SPODNIE! No i kto bedzie musiał później po mnie sprzątać? No kto?

(Godzina szaleństwa tygodniowo uwalnia od stresów w szkole i w pracy - rada eksperta)
ODPOWIEDZ