Domowy arsenał

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Domowy arsenał

Post autor: Szelmon »

WW zmien sobie range na Tawerniany Rusznikarz :D Naprawiasz giwery... yo!
Jedyna fajna rzecz w airsoft to wyglad, replika idealna i nic poza tym. Nie wiem jak oni graja, jak nawet w paincie pod wplywem adrenaliny nie czujesz czasami trafienia.. No ale kij w to w sumie :D
Ja mam zamiar w przyszlosci zaopatrzyc sie w to:
http://www.kansus.pl/produkt-723-97-tib ... tag_8.html
Przydaje sie do budynkow, walka w pomieszczeniach z bronia dlugo to czasami kaskaderka jak chuj. No i czasami tez nie ma czasu na uzupelnienie amunicji w krytycznych sytuacjach, wiec dobrze miec malenkie zaplecze.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Pan_Feanor
Marynarz
Marynarz
Posty: 185
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 08:34
Lokalizacja: Siemiomosze :)
Kontakt:

Re: Domowy arsenał

Post autor: Pan_Feanor »

Wygląda dosć futurystycznie :) Podobną giwerke miał koleś z Bladerunnera o ile pamiętam ;>

Ja mam w domu tylko jedną pukaweczke a mianowicie wiatróweczke mp 40. <Czasem kręcimy z kumplami głupawe filmy to się przydała ;)>. Taniocha, celność słaba, ale dość fajnie niesie. Żeby do puszki z pocelować trezba mieć szczęście, ale kumpla trafić łatwo ;) http://www.militaria.pl/upload/wysiwyg/ ... G_Mp40.jpg
Tak to jest plastik ;p
Zjedz kota! Zjedz kota! Kot ma wiele witamin i mikroelementów! RAORGHHH ! :D
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Domowy arsenał

Post autor: Azrael »

Jedyna fajna rzecz w airsoft to wyglad, replika idealna i nic poza tym. Nie wiem jak oni graja, jak nawet w paincie pod wplywem adrenaliny nie czujesz czasami trafienia.. No ale kij w to w sumie
Nie czujesz trafień z ASG? Widzę tylko kilka możliwości:
1. Grałeś w bardzo grubym kombinezonie.
2. Dostałeś z cienkiej broni i to z daleka.
3. Jesteś super twardziel, ale jeśli tak to (nie)polecam grać bez kombinezonu, z porcelanowymi kulkami.*

* To tylko dla tych co chcą mieć krwiaka zamiast zębów.
Ja mam w domu tylko jedną pukaweczke a mianowicie wiatróweczke mp 40. <Czasem kręcimy z kumplami głupawe filmy to się przydała >. Taniocha, celność słaba, ale dość fajnie niesie. Żeby do puszki z pocelować trezba mieć szczęście, ale kumpla trafić łatwo http://www.militaria.pl/upload/wysiwyg/ ... G_Mp40.jpg
Tyż mam tą replikę, ale do niczego się nie nadaje :/
Kupiłem ją dla zabawy (27 zł. xD) i szczerze odradzam. Jeśli koniecznie chcecie sobie postrzelać z ASG za marne pieniądze, to polecam shotgun'a - cena ta sama, za to "realistyczne" ładowanie tym... "czymś" pod lufą.
Natomiast w replice MP40 (tak strzela pojedyńczymi kulkami) co strzał należy pociągnąć za wajchę usadowioną z boku lufy.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Domowy arsenał

Post autor: Force »

Pan_Feanor pisze:Ja mam w domu tylko jedną pukaweczke a mianowicie wiatróweczke mp 40. <Czasem kręcimy z kumplami głupawe filmy to się przydała ;)>. Taniocha, celność słaba, ale dość fajnie niesie. Żeby do puszki z pocelować trezba mieć szczęście, ale kumpla trafić łatwo ;)
Dobry schmeisser nie jest zły :P A filmy można kręcić nawet z kijem od szczotki, wystarczy zastosować odpowiednio skomplikowany system luster 8) Kiedyś tu zamieszczę taką amatorkę nakręconą z trzy lata temu przez moich kumpli którzy podniecali się RtCW... Od siebie dodam że lugery są seksowne.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Pan_Feanor
Marynarz
Marynarz
Posty: 185
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 08:34
Lokalizacja: Siemiomosze :)
Kontakt:

Re: Domowy arsenał

Post autor: Pan_Feanor »

Hehe ta repliczka nadaje się za to idealnie do przepędzania gołebi kupkujących mi na strychu :) Śrut plastik nic im nie narobi a huk sprężyny odstrasza :> <nie niejestem sadystycznym mordercą fauny, chociaż musze przyznać że preparowanie zwierzaczków bardzo mi się podoba>
Zjedz kota! Zjedz kota! Kot ma wiele witamin i mikroelementów! RAORGHHH ! :D
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Domowy arsenał

Post autor: Szelmon »

Azrael666 pisze:Nie czujesz trafień z ASG? Widzę tylko kilka możliwości:
1. Grałeś w bardzo grubym kombinezonie.
2. Dostałeś z cienkiej broni i to z daleka.
3. Jesteś super twardziel, ale jeśli tak to (nie)polecam grać bez kombinezonu, z porcelanowymi kulkami.*

* To tylko dla tych co chcą mieć krwiaka zamiast zębów.
-_-
Czytaj ze zrozumieniem jesli laska...

Ale anyway, co do mozliwosci, ktore widzisz xD:
1. Nie mam kombinezonu, mam kurtke, spodnie, kamizelke taktyczna, buty i maske xD
2. Dostawalem juz z najlepszej broni paitballowej na rynku i to z bliska i to z podkreconej znacznie powyzej dopuszczalna na komercyjnych polach granice 360fpsow :D
3. Nie jestem twardzielem, jestem robotem kurwa xD

Nie wiem czy jest sens cokolwiek ci tlumaczyc... O! Ale wiesz co? Ty mozesz mi cos wytlumaczyc jesli masz ochote... Jak mozna miec krwiaka zamiast zebow!?

Heh, a jesli plastikowe festynowe zabawki zaliczamy do domowego arsenalu, to musze sie pochwalic, ze mialem albo nadal gdzies mam taka fajna "replike" Beretty 92 hehehehe, faaajna byla ;P
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Domowy arsenał

Post autor: Azrael »

Proste, jedną kulką tracisz zęby, drugą zyskujesz krwiaka.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Trankvilus
Marynarz
Marynarz
Posty: 371
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 08:40

Re: Domowy arsenał

Post autor: Trankvilus »

muszewpisac10znakow
Ostatnio zmieniony czwartek, 17 lipca 2014, 10:25 przez Trankvilus, łącznie zmieniany 1 raz.
Koyaanisqatsi!
Pan_Feanor
Marynarz
Marynarz
Posty: 185
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 08:34
Lokalizacja: Siemiomosze :)
Kontakt:

Re: Domowy arsenał

Post autor: Pan_Feanor »

Kto to wykuł .... powiedz prosze :> uratuj innych :D
Zjedz kota! Zjedz kota! Kot ma wiele witamin i mikroelementów! RAORGHHH ! :D
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Re: Domowy arsenał

Post autor: Kloner »

Co do kutych mieczy/szabel ja polecam Arme (http://www.miecze.pl) rzeczy naprawdę dobre i nie drogie (cena/jakość) sam tam ostatnio mieczyk zamówiłem :D
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: Domowy arsenał

Post autor: Craw »

Jak skoncze studia, to moze powroce do zabawy w RR ;] Wtedy sie pomysli, czy bede latal z lutnia, czy tez z mieczykiem :p

Ale takiego poltoraka, to bym sobie musial sprawic. A 500 zl za miecz kuty to iscie szatansko niska cena. Tyle ze jeszcze by sie do niego drewniana pochwe przydalo kupic ;P

Ale i tak zamykajac sie w 1000zl to niewielka cena.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Domowy arsenał

Post autor: Sihamaah »

Co myślicie o pomyśle zakupu własnego łuku? :P Macie jakieś propozycje odnośnie jakiegoś modelu? Jakieś strzały może jeszcze do tego...
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Cain
Marynarz
Marynarz
Posty: 174
Rejestracja: poniedziałek, 12 maja 2008, 18:13
Numer GG: 3827239
Lokalizacja: bk
Kontakt:

Re: Domowy arsenał

Post autor: Cain »

A nie lepiej ściągnąć jakiegoś ebooka Paladin Press czy jakiegokolwiek instruktażowego dla anarchistycznych bojówek i zmajstrować sobie jakiś ciekawy materiał wybuchowy? Może jednorazówka ale jaki efekt.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Domowy arsenał

Post autor: Tori »

Ale- nomen, omen- własnoręczne robienie łuku czy tam noża/miecza jest o wiele łatwiejsze i bezpieczniejsze niż robienie materiałów wybuchowych... Pomijając oczywiście podstawy, jakimi są proch, karmelek czy koktajle...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Cain
Marynarz
Marynarz
Posty: 174
Rejestracja: poniedziałek, 12 maja 2008, 18:13
Numer GG: 3827239
Lokalizacja: bk
Kontakt:

Re: Domowy arsenał

Post autor: Cain »

O dziwo to nie jest takie trudne i jeśli sie wie jak to pozornie niedostępne składniki można samemu zrobić w domu. Chceta linki?

Do Panów Policjantów: wszystko co piszę, umieszczam dla ściemy, nie mam pojęcia o materiałach wybuchowych ani o ich produkcji. Nigdy żadnych nie robiłem i nie zamierzam.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Domowy arsenał

Post autor: Azrael »

Do Panów Policjantów: wszystko co piszę, umieszczam dla ściemy, nie mam pojęcia o materiałach wybuchowych ani o ich produkcji. Nigdy żadnych nie robiłem i nie zamierzam.
:lol: :lol: :lol:

Proch(z pamięci) - siarka(zapałki), saletra(ogrodniczy), węgiel drzewny, - nie pamiętam proporcji, ale bezproblemu znajdziesz.

Produkcja wcale nie jest tak niebezpieczna jak mogło by się wydawać... rób małymi partjami.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Domowy arsenał

Post autor: Sihamaah »

To co z tym łukiem? No! :P Za jaką cenę mógłbym dostać jakiś w miarę łuk?
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
ODPOWIEDZ