Satanizm

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ

co to satanizm?

BAZYL
31
21%
laRy
1
1%
ideologia / religia
56
37%
sekta / niewiem
15
10%
lubie ciastka
48
32%
 
Liczba głosów: 151
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

W starym testamencie jest dużo krwawych ofiar. Jak codźby historia kaina i abla.
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
eRyahXa0S/Darth Wojtex
Marynarz
Marynarz
Posty: 262
Rejestracja: sobota, 21 sierpnia 2004, 18:44
Lokalizacja: Negative Material Plane, Fortress of Regrets (Bytom)
Kontakt:

Post autor: eRyahXa0S/Darth Wojtex »

bo jak pisalem w starozytnosci, to bylo dosc normalne ;]
Narin\Angel
Pomywacz
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 2 czerwca 2005, 20:54
Numer GG: 0

Post autor: Narin\Angel »

Hehe Zapominacie że Biblia jest naszpikowana symbolami, przenośniami, i taki tam. Więc po pierwsze jeżeli myślicie że na początku był Adam i Ewa to się bardzo mylicie bo ich imiona oznaczają tyle samo co Ludzkość i Matka i są oni tylko odzwierciedleniem pewnych spraw z początku świata. Tak samo Kain i Abel to tylko symbole i które mają pewne przesłanie które pomaga nam zrozumieć świat w którym żyjemy. Biblia ma tzw podtrójne dno więc trzeba dobrze ją przeanalizować żeby się kapnąć o co chodzi w tej religii. A co do satanizmu to jeżeli ktoś ma takie poglądu spox nie bede nikogo nawracać ale nie wmawiajcie sobie że nie ma czegoś takiego jak czarne msze i krwawe ofiary które gdybyście trochę poczytali są częstym zjawiskiem w USA i we Włoszech (jak na ironie szczególnie koło Watykanu). Niektórzy to robią dla zabawy, niektórzy bo są posrani psychicznie , niektórzy żeby sie naćpać na zabój a jeszcze niektórzy w to wierzą że to im daje siłe i to nie jest ideologia satanistyczna tylko okultystyczna co dużo osób myli i posądza satanistów o takie sprawy. to tyle:)
eRyahXa0S/Darth Wojtex
Marynarz
Marynarz
Posty: 262
Rejestracja: sobota, 21 sierpnia 2004, 18:44
Lokalizacja: Negative Material Plane, Fortress of Regrets (Bytom)
Kontakt:

Post autor: eRyahXa0S/Darth Wojtex »

Biblia ma tzw podtrójne dno więc trzeba dobrze ją przeanalizować żeby się kapnąć o co chodzi w tej religii.
Tez tak mysle. Aczkolwiek jednoczesnie uwazam, ze to w jaki sposob kosciol interpretuje, czyli - to co chca brac doslownie, tak biora, to co brac za przenosnie, za taka biora, itp, itd. Prywatne studiowanie biblii wydaje mi sie dosc wazne dla osob, ktore sie interesuja religia, szukajac boga, itp. Podobna wartosc ma dla mnie mitologia grecka czy babilonska - i w nich mozna znalezc wartosci uniwersalne, podobnie jak w biblii. tylko, ze trzeba sie tym neico glebiej zainteresowac i nie brac przykaldu z kosciola.
nie wmawiajcie sobie że nie ma czegoś takiego jak czarne msze i krwawe ofiary które gdybyście trochę poczytali są częstym zjawiskiem w USA i we Włoszech (jak na ironie szczególnie koło Watykanu)
Osoby chore psychicznie sa wszedzie. nie powinienes przypisywac cech skladania ofiar satanistom, bo to starozytny obrzadek. Judeochrzescijanie tez z niego przez dlugi okers korzystali i w sumie dalej krzoystaja, bo np taki karp, to przeciez tez jest na okazje swiat bozego narodzenia ,jesli dobrze pamietam, zabijany. W satanizmie lawejskim, zabijanie zwierzat nie w samoobronie, jest zlem. Co do zabijania ludzi.. hm.. jakbys troche poczytal wiedzialbys, ze niektorzy judeochrzescijanie zabijaja ludzi lub siebie jako ofiare dla boga. Ale to jeszce raczej o niczym nie swiadczy.
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Narin\Angel pisze: (...) ale nie wmawiajcie sobie że nie ma czegoś takiego jak czarne msze i krwawe ofiary które gdybyście trochę poczytali są częstym zjawiskiem w USA i we Włoszech (jak na ironie szczególnie koło Watykanu). Niektórzy to robią dla zabawy, niektórzy bo są posrani psychicznie , niektórzy żeby sie naćpać na zabój a jeszcze niektórzy w to wierzą że to im daje siłe i to nie jest ideologia satanistyczna tylko okultystyczna co dużo osób myli i posądza satanistów o takie sprawy. to tyle:)
-- --"

Mowisz o czytaniu i wypatrywaniu drugiego dna, sama zas masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. My nigdy nie stwierdzilismy, ze czarnych mszy nie ma, tylko ze sa one przeprowadzane przez pseudosatanistow.

I swoja droga: skad wiesz ze na ten temat nie czytalismy?
delur
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: wtorek, 14 czerwca 2005, 17:46

Post autor: delur »

Szatan zagościł na forum ! W dodatku podpisany MAd Phantom :>

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Delur słucha:
Obrazek
Obrazek
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Nic nowego nie napisałeś :P (btw. zobacz sobie co to za post :> )... swoją drogą z samej tylko xywki, można, na kikla NIEprzekombinowanych sposobów, "zdemaskować" mnie jako Wcielenie ZŁO'a (pisownia celowa, kto wie o co chodzi, ten zrozumie :P )
Narin\Angel
Pomywacz
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 2 czerwca 2005, 20:54
Numer GG: 0

Post autor: Narin\Angel »

A wiec po pierwsze: JESTEM KOBIETĄ!!! :twisted: hehe to tak żeby nie bylo nie porozumień i żebyscie do mnie nie pisali w rodzaju męskim :D Poza tym nie chodziło mi o to że jesteście glupi i nie czytacie czy coś broń Boże! Uważam że wasze wypowiedzi są na super poziomie ale w jakimś poście przeczytałam że czegoś takiego jak czarne msze nie ma... I to włąsciwie do tej osoby pisałam i nawet nie pamietam kto to :D Ale to nie wazne. ;) Poza tym ktoś napisał (chyba) że Sataniści myślą tylko o złu śmierci i samych nie przyjemnych rzeczach przez co są cały czas popadają w depreche i dupiaste życie mają. a ja osobiśćie mam bliskiego kumpla sataniste z którym mam takie głupawki że udajemy foki śmiejemy się i ogółem bekowy z niego koleś. I proszę przyklad klasycznej tolerancji. Ona - wierząca praktykująca Aniołkowa Narin , on satanista zatwardziały! :) bombastyka normlanie :D
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Satanizm & Biblia Szatana

Post autor: BLACKs »

Czytałem Biblię Szatana i powiem Wam, że to bardzo rozbudowana filozofia, która opiera się na zaspokojaniu swoich zachcianek. Niektórzy ludzie uznają, że satanizm to tylko rytuały na cmentarzu i czarna magia, że sataniści składają ofiary z małych dzieci, itp. W przykazaniach pisze "Nie krzywdź małych dzieci" i "Nie krzywdź zwierząt" chyba że cię zaatakują lub potrzebujesz pożywienia. Satanizm jest zły (wg mnie, fanatycznego chrześcijanina :evil:), ale nie opiera się tylko na rytuałach i magii (chociaż takie rzeczy tam występują).
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

ja tez przeciwko chrzescijanom nic niemam, sam mam kumpla, ktory co niedziele do kosciola chodzi i wie, ze jestem satanista. on mnie nienawraca, ja go nieprzekonuje do satanizmu i jest spoko. mozna z gosciem na piwo pojac, mozna z nim po kablu pograc, normalnie pogadac, a religia? o tym po prostu niegadamy. ok, jak on ma pytanie to wali do mnie. pisal referat o satanizmie, wali do mnie i ja mu pomagam.

satanisci i chrzescijanie moga byc przyjaciolmi, to sie niewyklucza...
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Ludzie tolerancyjni nie mają przeszkód w porozumiewaniu się z sobą, nawet jeśli bardzo się od siebie różnią. Brawo dla Ciebie i Twojego przyjaciela, że jesteście tolerancyjni dla siebie.
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

laRy pisze:wie, ze jestem satanista
Wybacz, ale nie mogę się powstrzymać: LOL :D

Aż mi się moja siostra przypomniała, która kiedyś twierdziła, że jest wampirem. Ale na szczęście z tego wyrosła.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Ja mam taką koleżankę, która twierdzi, że jest wampirem energetycznym. Moja dziewczyna się od niej zaraziła tymi tematami (wampiry, wilkołaki), chyba będę jej dziękował do końca życia, że ją do tego przekonała. Teraz mamy o czym rozmawiać :lol:.
trittion
Pomywacz
Posty: 51
Rejestracja: poniedziałek, 14 listopada 2005, 13:10
Lokalizacja: Mrocznej Puszczy

Post autor: trittion »

laRy napisał :
sam mam kumpla, ktory co niedziele do kosciola chodzi i wie, ze jestem satanista. on mnie nienawraca, ja go nieprzekonuje do satanizmu i jest spoko.
Pytanie tyko, czy to jest prawdziwy chrześcijanin, skoro w Bibli, Jezus mówi do uczniów :
Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi. Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata.
Z czego jasno wynika, że nie maja oni [jego uczniowie = chrześcijanie] iśc i tolerować pogan i nie gadać z nimi o religii. To nie jest poprawna postawa zdrowego chrześcijanina.
eRyahXa0S/Darth Wojtex
Marynarz
Marynarz
Posty: 262
Rejestracja: sobota, 21 sierpnia 2004, 18:44
Lokalizacja: Negative Material Plane, Fortress of Regrets (Bytom)
Kontakt:

Post autor: eRyahXa0S/Darth Wojtex »

Satanizm jest zły
Zly jest np Kosciol Katolicki albo wspolnoty wyznaniowe zydow, albo ogolnie wspolonty judeochrzescijan.
To nie jest poprawna postawa zdrowego chrześcijanina.
Czytajac Biblie mozes znabrac przekonania ze katolicyzm ma malo wspolnego z nia, wiec nei czepiaj sie szcegolow :]
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Jak już coś, to najbardziej złe je Radio Maryja ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Radio Maryja jest spoko, tylko media zrobiły z niego to co widzimy w programach takich jak Uwaga, itp. Żeby nie było nie słucham RM.
ODPOWIEDZ