Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Informacje ogólne, ogłoszenia, propozycje zmian i opinie.
ODPOWIEDZ

Jak czesto zagladacie na forum Tawerny ?

codizennie
129
64%
kilka razy w tygodniu
41
20%
sporadycznie
24
12%
rzadko
8
4%
 
Liczba głosów: 202
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Post autor: Craw »

BAZYL pisze:No i zasadnicze pytanie - co jeśli przeniesiemy jakiś temat do archiwum, a zaraz pojawi się nowy taki sam?
Po mojemu nie przywracać starego tylko dać nowemu się rozwinąć, choćby wszyscy mieli się powtarzać. Nie ma sensu odnosić się do 15 strony 40-stronicowego wątku, bo tak tylko dyskusja przycichnie.

Szczerze powiedziawszy ja bym zarchiwizował wszystko i stworzył kompletnie nowe działy i tematy. Niemniej w tej samej chwili przydałoby się zmobilizować ile osób się da, żeby tutaj pisały. Moim zdaniem optymalnie byłoby to zrobić przy okazji jakiegoś eventu lub wydarzenia, co by się ludzie nakręcili i zaczęli pisać. Bo niestety tak to wygląda, że bez aktywnych użytkowników żadne odświeżenie forum nie pomoże.

Takie jest moje zdanie i zapraszam do polemiki :]

BTW, co się stało z poprzednim tawernowym stylem? Ktoś robił upgrade skryptu i zapomniał zrobić backupa?
Diabeł
Marynarz
Marynarz
Posty: 303
Rejestracja: piątek, 16 lutego 2007, 14:55
Numer GG: 4382272
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Post autor: Diabeł »

Stary lay nie działa dobrze z phpbb 3.0, a BAZYL obiecywał że kiedyś to poprawi :P
Jasiek
Majtek
Majtek
Posty: 79
Rejestracja: poniedziałek, 3 grudnia 2007, 11:56
Numer GG: 0
Lokalizacja: 5th layer of Hell (Szczecin)
Kontakt:

Re: Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Post autor: Jasiek »

Craw, nienawidzę Ciebie, nie mam nic do dodania, ani odjęcia.
A to pytanie do jaśnie panującego nam Bazyla: nie da się podpiąć komentarzy pod artykuły do forum? podejrzewam, że posiadanie jednego konta do komentowania tego i tego by pomogło rozruszać tą całą imprezę. No, a okazji? Może się poreklamować, REALNIE, na jakimś większym konwencie? Gadka z redakcją, uloty, panel o prowadzeniu wortalu o fantasy... Wszystko co sciągnie uwagę na Tawernę RPG może ostatecznie ściągnąć uwagę na to forum :D
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Post autor: BAZYL »

Co do integracji komentarzy, to jest to do pomyślenia, aczkolwiek pewnie zrobi nam milion tematów z zerowymi postami - skoro nikt nie komentuje tekstów na stronie to dlaczego nagle ktoś miałby to robić jak zintegrujemy stronę z forum?

A reklamowanie się na konwencie - już to przerabialiśmy, lata temu. Na spotkania z redakcją mało kto przychodzi, a jak ich nie ma to i tak zawsze można nas dorwać prywatnie i pogadać o sprawach serwisu.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Thurs
Mat
Mat
Posty: 470
Rejestracja: sobota, 15 grudnia 2007, 09:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: poza zasięgiem

Re: Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Post autor: Thurs »

Nie zaglądałem tu od jakichś paru lat. No i wchodzę na tawernę oczekując, że już wszystko kruki rozdziobały i wrony, a tu proszę, jednak się trzymacie. :D
Jasiek
Majtek
Majtek
Posty: 79
Rejestracja: poniedziałek, 3 grudnia 2007, 11:56
Numer GG: 0
Lokalizacja: 5th layer of Hell (Szczecin)
Kontakt:

Re: Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Post autor: Jasiek »

Fuck yeah, nienawidzę być pozbawianym internetu. WRÓCIŁEM! :D

@Bazyl, dobra, przyznaje, integracja z forum w takim razie jest przybitym pomysłem, odrzuć to w niebyt. A co do promocji na konwentach, to napisałeś słowo-klucz: LATA temu. Czasy się zmieniły, konwenty i konwentowicze też. Proponuje się przyczaić na Polcon, czy inny Pyrkon, zrobić stoisko, druknąć parę sztuk papierowej Tawerny (for the Lulz, i by zwrócić na siebie uwagę), poprowadzić parę paneli, nawet nie związanych z tematyką samych zinów, a z jakąkolwiek tematyką okołofantasy (albo np. warsztaty z pisania recek). To wszystko pod szyldem Tawerny :)

@Thurs, mam nadzieję, że to forum nie będzie tak prometeuszowe długo i że w końcu JAKOŚ wstanie :)
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Post autor: Alien »

Przydałby się shoutbox na luźne pogawędki ;)
00088888000
Arek88
Szczur Lądowy
Posty: 11
Rejestracja: piątek, 7 marca 2014, 13:59

Re: Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Post autor: Arek88 »

jestem codziennie
Killmaker96
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 28 lutego 2014, 13:31

Re: Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Post autor: Killmaker96 »

Jakoś bardziej jak mam czas czyli w okolicach godziny 22 i nie codziennie
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...
Arek88
Szczur Lądowy
Posty: 11
Rejestracja: piątek, 7 marca 2014, 13:59

Re: Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Post autor: Arek88 »

nocne życie widzę :P
Killmaker96
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 28 lutego 2014, 13:31

Re: Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Post autor: Killmaker96 »

Takie prowadzę. W dzień nic ciekawego się nie dzieję. Życie zaczyna się od 20 :)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...
kaziu
Mat
Mat
Posty: 403
Rejestracja: niedziela, 19 listopada 2006, 21:36
Numer GG: 7230085
Lokalizacja: Sagan

Re: Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Post autor: kaziu »

Dołączył(a):
N lis 19, 2006 10:36 pm
Ostatnia wizyta:
N sie 11, 2013 8:36 pm

Stwierdziłem sobie że sprawdzę czy da radę ściągnąć motywy muzyczne z tawerny i stwierdziłem że mogę sprawdzić forum... i czuję się trochę jakbym kaer praktycznie opuszczony eksplorował. Dziwne trochę uczucie ale w Polsce( i jak na świecie ) rpg są niszowym hobby.
Kwitkowski
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 4 stycznia 2015, 21:00

odpowiedz

Post autor: Kwitkowski »

Mam nadzieje, że będę bardzo często.
Marunos
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 5 stycznia 2015, 18:31

Re: Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Post autor: Marunos »

Jestem tu nowy, trochę poprzeglądałem działy i wydaje mi się, ze to fajna miejscówka do podyskutowania :) Mam więc nadzieję, że będę tu wpadał parę razy w tygodniu :)
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Post autor: Deep »

Złote czasy wchodzenia po kilka razy dziennie chyba się skończyły, a szkoda. Widzę, że ze starych użytkowników już mało kto zagląda (a przynajmniej postuje) i nikogo już nie kojarzę. W RPG nie grałem już kilka ładnych lat, nie ma z kim, nie ma kiedy :( ale na forum z sentymentu zaglądam mniej więcej raz na miesiąc, sprawdzić, czy coś się dzieje ciekawego
.
ODPOWIEDZ