Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Informacje ogólne, ogłoszenia, propozycje zmian i opinie.
ODPOWIEDZ

Jak czesto zagladacie na forum Tawerny ?

codizennie
129
64%
kilka razy w tygodniu
41
20%
sporadycznie
24
12%
rzadko
8
4%
 
Liczba głosów: 202
Koval
Marynarz
Marynarz
Posty: 310
Rejestracja: wtorek, 1 maja 2007, 23:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Koval »

To nad NIM ktoś jeszcze jest ?
Myślałem, że skoro jest złem, które wisi nad wszystkimi nieświadomymi śmiertelnikami, to nikt go nie powstrzyma przed [dop.]...
Dobra, dobra, w takim razie już płacę. 5 zł, tak ? Dasz mi fakturę ? Można to później odliczyć ?

[Jeszcze jeden komentarz nie na temat i zrobię się niemiły - dop. BAZYL]
"Ogrom szaleństwa jest najlepszym zmysłem."
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Post autor: Jelcyn »

Nie no rispekt, chyba jeszcze nikt się nie odważył na taką hmm profanację/herezję/bluźnierstwo/etc niepotrzebne skreślić. Stary, ty to musisz mieć "big cohones". Ale strzeż się JEGO gniewu. Albowiem nikt ścieżek ZŁA przewidzieć nie zdoła. I spadnie na Ciebie grom z nieba, co jasnym się zdawało, padniesz nim rażony, a ON zatriumfuje. I nie będzie na ziemi, ni w niebie człeka co się MU przeciwstawi, a na ziemi zapanuje płacz i zgrzytanie zębów, ZŁU końca nie będzie. Tako rzecze ja, prorok Jelcyn.

[Proszę skończyć offtop, bo zacznę bardzo miło i z uśmiechem na twarzy kasować posty. W końcu trochę rozrywki też mi się należy ;> - dop. FLK]
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
Zguba
Pomywacz
Posty: 38
Rejestracja: czwartek, 3 lutego 2005, 13:19
Numer GG: 1222286
Lokalizacja: Kronso/Rzeszów

Re: Jak czesto zagladacie na forum Tawerny ??

Post autor: Zguba »

No cóż ja nie zaglądałem tu już od bardzo bardzo dawna, jednak sentyment mam do tego miejsca tak wielki, że zaczynam tu kukać. Pewnie nikt mnie już nie pamięta, więc mam świeży start :)
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Jak czesto zagladacie na forum Tawerny ??

Post autor: Sihamaah »

Hm... Codziennie wieczorem, czasem o innych porach, jak mam czas, jak na inne fora ;) Ale regularnie. Heh.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Jak czesto zagladacie na forum Tawerny ??

Post autor: Alucard »

Wlaściwie to tawerna jest włączona na kompie cały czas w tle. Co jakieś 3... 4 godziny odswiezam i jak jest nowy post w BŚ, Offtopie, Polanie czy sesjach i rekrutacji to sprawdzam, ew. odpisuje.

Tak ogólnie to jestem cały czas na bieżąco i spędzam na tawernie do 1,5 godz. dziennie.Najczęście jest to jednak około 40 min na dobe.
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Jak czesto zagladacie na forum Tawerny ??

Post autor: Ravandil »

Alucard pisze:Wlaściwie to tawerna jest włączona na kompie cały czas w tle. Co jakieś 3... 4 godziny odswiezam i jak jest nowy post w BŚ, Offtopie, Polanie czy sesjach i rekrutacji to sprawdzam, ew. odpisuje.

Tak ogólnie to jestem cały czas na bieżąco i spędzam na tawernie do 1,5 godz. dziennie.Najczęście jest to jednak około 40 min na dobe.
To w takim razie musisz bardzo szybko pisać... ;) Ja siedzę dłużej a i tak nie dałbym czasem napisać tyle co Ty :P BTW. Wszyscy tak codziennie zaglądają, siedzą po parę godzin... To proponuję więc założyć temat "Jak często zaglądacie na kanał IRC", bo wtedy stanie się jasne, czemu głównie ja go ostatnio okupuję :P

EDIT: Sorki, miałem dopisać, że nas dwóch go okupuje, ale w trakcie pisania jakoś to przeoczyłem :P
Ostatnio zmieniony sobota, 12 stycznia 2008, 18:06 przez Ravandil, łącznie zmieniany 1 raz.
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Jak czesto zagladacie na forum Tawerny ??

Post autor: Deep »

Wypraszam sobie. Ja też siędzę prawie codziennie na IRCu.
W sumie na kompie siedzę ok. 2 godz. dziennie. Cały czas mam IRCa i tawerne w tle.
.
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Jak czesto zagladacie na forum Tawerny ??

Post autor: Keyhell »

Hmmm... U mnie tawerna cały czas poci się w tle. ;)
Przez kilka godzin dziennie, siedzi schowana, podczas gdy oglądam anime, albo gram w wiedźmiaka, i co jakieś pół godzinki odświeżam na nowe posty. :smile:
Jednak teraz wchodzę już żadziej, bo dużo osób wyjechało na ferię i forum trochę wycichło. :|
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Re: Jak czesto zagladacie na forum Tawerny ??

Post autor: Jelcyn »

Wielki Baziu, jak mnie dawno tu nie było. To już prawie trzy miesiące. Ale zew Tawerny jest zbyt silny. Po nocach śniło mi sie forum i oto Jelcyn powrócił po raz czwarty na łono tego serwisu. Obiecuje wchodzić codziennie, w końcu tyle do nadrobienia!
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
AsiaWZieleni
Marynarz
Marynarz
Posty: 324
Rejestracja: wtorek, 3 maja 2005, 14:17
Numer GG: 0
Lokalizacja: z miejsca

Re: Jak czesto zagladacie na forum Tawerny ??

Post autor: AsiaWZieleni »

Oczywiście, że zaznaczyłam opcję codziennie! :D
To dlatego, że ja również ostatnio się uzależniłam, zakochałam na zabój, oprócz TRPG świata nie widzę!! Kiedy mi oczy spuchną od przeglądania i palce od pisania i (maniakalnego) poprawiania postów, relaksuję się w szkole lub przy posiłku :lol:
Nie ma tego złego, co do domu poszedł
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Re: Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Post autor: Kloner »

Ostatnio zaglądam od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 jak jestem w pracy :P Tak, moi mili powróciłem!!! :twisted: :twisted: :twisted:
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Re: Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Post autor: BLACKs »

Kloner pisze:Ostatnio zaglądam od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 jak jestem w pracy :P Tak, moi mili powróciłem!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Zrezygnowałeś z zakonu? :D No no, najlepszy oneliner Tawerny powrócił xD.
Szkoda, że ja zaglądam coraz mniej. Szybkie wpadnięcie do działu KGFu i dalej kucie. <nerd>
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Re: Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Post autor: Kloner »

Stary, byłem całe 8 dni :P Właśnie widzę, że się trochę pozmieniało.
Dzięki za uznanie :D
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Uriziel
Majtek
Majtek
Posty: 140
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 16:09
Numer GG: 11926008
Lokalizacja: Gniezno

Re: Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Post autor: Uriziel »

Ja na tawernę zaglądam codziennie, czasem nawet coś napiszę :P Staram się nie pisać głupot, dlatego tak rzadko piszę posty ^_^" A odnośnie IRCa to też często siedze ale prawie nikogo tam nie ma, więc ...
Va faill, dhoine...
starcu
Majtek
Majtek
Posty: 78
Rejestracja: niedziela, 6 stycznia 2008, 13:04
Numer GG: 323029
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce.

Re: Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Post autor: starcu »

Wstyd się przyznać, ale na tawernę zaglądam coraz rzadziej :cry: Nie jest to spowodowane tym, ze mi się znudziliście, ponieważ to żadne wytłumaczenie, ale szkoła itp. pewnie rozumiecie. W weekend jestem wasz :D Przecież jesteście źródłem mojej wiedzy fantasy, a co idzie za sobą także źródłem mojej fantazji :D Świat "Lochów i Smoków" jest mi dzięki wam bliższy, a nie jesteście pierwszym forum o RPG na jakim byłem, lecz tylko wy przyciągnęliście moją uwagę na dłużej i myślę, że już tak zostanie "do końca świata i jeden dzień dłużej" jak powiedział pewien Polak.
Hi I'm Starcu, I like you, I like RPG.

Obrazek <--- RPG we wszelakim słowa znaczeniu.
(NIE JESTEM TERRORYSTĄ!!!)
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Post autor: Solarius Scorch »

Zasadniczo codziennie, ale jednak zdarzają się dni kiedy tego nie robię, więc zaznaczyłem: kilka razy w tygodniu.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Jak często zaglądacie na forum Tawerny RPG?

Post autor: Sihamaah »

1-2 razy dziennie. Więc odpowiedź pierwsza. Jak zdarzają się okresy niezaglądania, to np. jest to spowodowane wyjazdem gdzieś w ramach wakacji albo coś...
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
ODPOWIEDZ