Czego brakuje w TRPG?

Informacje ogólne, ogłoszenia, propozycje zmian i opinie.
ODPOWIEDZ
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

Proszę nie spamować :) Piszcie na priva takie rzeczy :P

A ponawiam pytanie - co dalej z KGFem?
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Post autor: Elfin »

Co do stronki Tawerny nie mam nic przeciwko... Wydaje mi sie ze nie trzeba nic w niej zmieniac... A moze...?? NA przyklad dodac jakiejs klimatycznej muzyki...?? Moze jakiejs animacje.... Chociaz to bzdurny pomysl (chyba :P ) ....
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

Muzyka animacja to raczej bzdurny pomysł nie jest potrzebna, a tylko zamuli wczytywanie strony. Tez uwazam ze stronce nie brakuje niczego ewentualnie zawsze mozna nad grafiką i kolorystyka popracowac tylko trzeba pamietac ze duze zmiany powodują zazwyczaj szok i niezadowolenie ;)
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Elfin pisze:Co do stronki Tawerny nie mam nic przeciwko... Wydaje mi sie ze nie trzeba nic w niej zmieniac... A moze...?? NA przyklad dodac jakiejs klimatycznej muzyki...?? Moze jakiejs animacje.... Chociaz to bzdurny pomysl (chyba :P ) ....
Zgodzę się, że to bzdurny pomysł. Przynajmniej moim zdaniem. Muzyka na stronach internetowych denerwuje mnie na tyle, że zawsze ją wyłączam, o ile się da. Głównie dlatego, że się gryzie z tym, co sobie puszczam w Winampie :wink: A animacje nie potrzebnie spowalniają działanie strony. A w Tawernie cenię sobie przede wszystkim to, że wszystko działa (w miarę) szybko. Poza tym najważniejsza jest treść, a wygląd powinien być jej podporządkowany. Dlatego jakimś zbytnim bajerom byłbym przeciwny.
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Czego brakuje w TRPG?

Post autor: Azrael »

Mojim zdaniem przydało by sie obramowanie "z drewna" na około. (kiedyś chyba takie było)
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Re: Czego brakuje w TRPG?

Post autor: Elfin »

Obramowanie "z drewna" ?? W sumie to wydaje mi sie ze teraz jest najlepiej.... Jesli chodzi o braki to mozna by wypisywac tu braki w Tawernie a nie w jej grafice....
Tomdal
Pomywacz
Posty: 56
Rejestracja: niedziela, 22 kwietnia 2007, 19:22

Re: Czego brakuje w TRPG?

Post autor: Tomdal »

Wiem, że marudzę ale napis "Tawerna RPG: Forum Tawerny RPG" mógłby być napisany czcionką bardziej pasująca do fantasy.
Obrazek
Obrazek
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Czego brakuje w TRPG?

Post autor: Azrael »

Elfin pisze:Obramowanie "z drewna" ?? W sumie to wydaje mi sie ze teraz jest najlepiej.... Jesli chodzi o braki to mozna by wypisywac tu braki w Tawernie a nie w jej grafice....
Mówisz, żeby nie pisać o grafice, a sam piszesz o animacjach... to chyba też zalicza się do grafiki strony nie?
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Czego brakuje w TRPG?

Post autor: Nekonushi »

Tomdal pisze:Wiem, że marudzę ale napis "Tawerna RPG: Forum Tawerny RPG" mógłby być napisany czcionką bardziej pasująca do fantasy.
Pozwól, że się z tobą zgodzę - marudzisz :wink:

A żeby nie spamować to powiem że mnie się ogólnie cała grafika podoba i jak dla mnie mogłaby się nie zmieniać.
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Czego brakuje w TRPG?

Post autor: Deep »

Jeśli o mnie chodzi to fajnie by było coś w tle wrzucić. Z niecierpliwością czekam na te grafiki ukazane już w temacie w propozycjach. forum trochę łyso i nijako wygląda bez tła.
.
KuKi
Majtek
Majtek
Posty: 131
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2007, 20:43

Re: Czego brakuje w TRPG?

Post autor: KuKi »

Dla mnie forum (ogółem mówiąc :)) jest bardzo fajne.Lecz zmieniłbym logo-nie żeby było jakieś złe...ja bym wstawił bardziej....oryginalne? :)
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Czego brakuje w TRPG?

Post autor: Ravandil »

Alvan Zethiar pisze:Dla mnie forum (ogółem mówiąc :)) jest bardzo fajne.Lecz zmieniłbym logo-nie żeby było jakieś złe...ja bym wstawił bardziej....oryginalne? :)
Lepiej nie mów tego głośno... Chyba nawet nie wiesz, jaka była batalia, żeby obecne logo było tam, gdzie jest teraz ;) W porównaniu do poprzedniego (kufel + adres) to jest po prostu super. I chyba pozostanie na dłużej, bo nikt się specjalnie nie skarży, szczególnie ten, kto zna wszystkie okoliczności ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: Czego brakuje w TRPG?

Post autor: kajtek Raulin »

No,logo jest większe.Ale troche niewyraźne są te dwie kości(k6 jest dobra).Ta kość troszke ukryta za kuflem i ta przy literce "F".
Logo jest spoko. :wink:

EDIT:
Czego mi brakuje w TRPG?
Niczego. :wink: .Strona,forum i zin są dobre i powinny być zmieniane.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Czego brakuje w TRPG?

Post autor: Ravandil »

kajtek Raulin pisze:Czego mi brakuje w TRPG?
Niczego. :wink: .Strona,forum i zin są dobre i powinny być zmieniane.
Ciekawe - są dobre i powinny być zmieniane... :P Chyba intencje miałeś inne, ale mniejsza o to ;)
Teraz chyba niczego nie brakuje mi w TRPG - forum działa w miarę dobrze (czcionka tylko męczy trochę, ale się przyzwyczaiłem), poskarżyć się mogę tylko na to, że jak się wakacje zaczęły to się trochę pusto na forum zrobiło. Teraz nie mam gdzie spa..., znaczy pisać, oczywiście ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: Czego brakuje w TRPG?

Post autor: kajtek Raulin »

Sory,troche poplątałem.
Forum,strona,zin są dobre i nie powinny być zmieniane.

A co do czcionki to lepsza od poprzedniej troche.Taka jak z zapisków "pradawnych" :D
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Czego brakuje w TRPG?

Post autor: Alucard »

Ja tam czuje sie tu już jak w domu i żadnych zmian nie akceptuję. :D Oczywiście czcionka ( ale to szczegół ) nieco mnie męczy, ale moimi oczami sie prosze nie przejmować. Tego, co logo chciał zmienić należy palić na wolnym ogniu, Obecne jest wręcz wyborne. :D
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Czego brakuje w TRPG?

Post autor: Force »

W fx w OPCJACH zmieniasz czcionkę na oczekiwaną a potem w "Zaawansowanych" (po prawo) Zaznaczasz że nie pozwalasz stroną na używanie ich czcionek... prawda że proste?
Ja w ten sposób uzyskałem TRPG z czcionce Eberron (co z tego że nieczytelnie :P)
http://tinypic.com/view.php?pic=4utlow9
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ