Czego brakuje w TRPG?

Informacje ogólne, ogłoszenia, propozycje zmian i opinie.
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Biorąc pod uwagę też fakt że strasznie popularna jest ta szata graficzna. By być (w moim odczuciu) doskonałym to trza też być oryginalnym.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Popularna jest ta szata graficzna? Chyba coś Ci sie pomyliło - pokaż mi inna stronę z tą grafiką to... zapewniam Cię, że dołożymy wszelkich starań, zeby zmienili ukradzioną grafikę... :twisted:
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Wcześniej było na http://www.ilimar.xp.pl ale server zmieniono więc nie masz już co tam zaglądać i forum chyba jakiejś gildii RPG ale nie pamiętam bo tylko raz tam byłem. Kumpel też kiedyś takie forum hurtowni płytowej sprzedającą black metal to też była ta szata graficzna.

Sory że nie podaję konkretnie linków ale nie jestem osobą która siedzi na każdym możliwym forum i zna wszystkie możliwe stronki...
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

BAZYL pisze:Popularna jest ta szata graficzna? Chyba coś Ci sie pomyliło - pokaż mi inna stronę z tą grafiką to... zapewniam Cię, że dołożymy wszelkich starań, zeby zmienili ukradzioną grafikę... :twisted:
http://manta.univ.gda.pl/%7Emkowals/phpBB2/index.php

zobaczcie, przekonajcie sie i postarajcie sie to zmienic :D
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Była mowa o szcie graficznej Tawerny a nie forum - nic nie będziemy robić z tym co pokazujesz, gdyż jest to przeróbka tematu ogólnie dostępnego i mamy do niego prawa ograniczone do naszych przeróbek.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Jarlaxle
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 21
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 17:42
Kontakt:

Login

Post autor: Jarlaxle »

Opcja loginu będzie musiała się w końcu znaleźć na naszej stronie. Ale powoli. Na razie szykuje się nowa szata graficzna :]
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Login

Post autor: BAZYL »

Jarlaxle pisze:Opcja loginu będzie musiała się w końcu znaleźć na naszej stronie. Ale powoli. Na razie szykuje się nowa szata graficzna :]
Jarl - sam nie wiesz co mówisz... ale o tym pogadamy na priv, tutaj za dużo gumowych uszu...

No? Co to za zbiegowisko? Rozejść się! Pan Jarlaxle miał męczacy dzień... Won! ;-)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
PrQ
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2005, 15:41
Lokalizacja: Z miasta w którym "Gotyk (jest) na dotyk"

Post autor: PrQ »

Wedłóg mnie strona jest super ale jeszcze moglibyście dodać kilka linków sklepów Rpegowych wtedy od razu możnaby było coś kupić po przeczytaniu zachęcającego artykółu o RPG...
Prosiak (PrQ)
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Jeżeli znajdzie się jakiś sklep zaintersowany taka formą współpracy to na pewno podejmiemy stosowne rozmowy. Póki co nie ma, więc nie ma o czym rozmawiać. :)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Jeśli chodzi o sklepy internetowe to w szczególności polecam sklep [CIACH! A następnym razem będzie ostrzeżenie - dop. MAd Phantom] - bardzo duży wybór i fachowa obsługa klienta. 8)

Hmm.. chyba rozumiem :oops: reklamy się tu nie stosuje.. Chciałem po prostu być miły i dać namiary na jakiś porządny sklep.. :?
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
Berdysz
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: środa, 11 stycznia 2006, 10:28
Lokalizacja: Sirija

Czego brakuje?

Post autor: Berdysz »

prawie niczego, ale moglibyście coś skrobnąć na temat prowadzenia/organizacji LARP'ów, może coś o walkach: Fechtunek, Może podobneg. jakieś bractwa, ligi... Brakuje też poradników dla młodych MG.
Jako całkiem niezły zin, powinniście dbać o następne pokolenia fantastyków.
Rodic
Mat
Mat
Posty: 452
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 17:08
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: Rodic »

Stronka bez zastrzerzeń.

Niczego na niej nie brakuje.

Stronka jest fuul wypas!!!
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Czego brakuje Wam w tawernie

Post autor: Pita »

tak jak w temacie, czego chcielbyście więcej, czy pragnelibyscie wskrzeszenia dawnych podkacikow, lub stworzenia nowych, jakich textów przydałoby się wiecej, co czytacie, czego w ogole nie tykacie. Czy warto, aby wrócił jRPG korner, czy chcielibyscie podkącik o muzyce, a moze jednak o mandze? kogo texty chetnie czytacie, ktory z dawnych tawerniakow moglby wrocic, jak rozruszac zin i stronke. W koncu tawerna jest wspolnym dzickiem czytelnikow i obrzydliwej i ZŁEJ jaszczurki :wink: Walcie, moze sie to na cos przyda. O ile zaraz BAZIU temtu mi nie skasuje :oops:
Har Har Har
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fds »

Już jest taki temat, nikt się na nim nie wypowiadał od dawna, ale jest.
Czego brakuje na on-line?
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

Narodziło się wiele dyskusji, czego chcecie od szaty graficznej, czego od tekstów i błędów w nich zawartych, więc zapytam was, jak wyobrażacie sobie KGF? Czy może macie propozycje jakiś zmian, czegoś wam brakuje, albo coś was drażni? (Tym razem chodzi o zawartość, nie o błędy)
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Drażni mnie to, że ciągle mam za mało czasu na pisanie... Większość rzeczy mam już dokładnie zaplanowanych w głowie, ale jeszcze trzeba to przelać na... Ekran?
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Koval
Marynarz
Marynarz
Posty: 310
Rejestracja: wtorek, 1 maja 2007, 23:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Koval »

Taki szybki offtop: CoB czy jak mam teksty do Wampira, które mogłyby się pokazać w tawernie, to wysyłać Tobie czy "drogą służbową" ?
"Ogrom szaleństwa jest najlepszym zmysłem."
ODPOWIEDZ