"Przeszukaj" na on-line

Informacje ogólne, ogłoszenia, propozycje zmian i opinie.
ODPOWIEDZ
Narmo
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 386
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 14:56
Numer GG: 5450570
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kraków
Kontakt:

"Przeszukaj" na on-line

Post autor: Narmo »

czy przeszukiwanie nie mogloby obejmowac takze numerow zinu z archiwum? w koncu tam jest cala nasza baza tekstow i chyba wlasnie tam mozna bedzie znalezc poszukiwany art?

Sprawcie slowa kluczowe wpisywane w naszej wyszukiwarce - ile osob odnalzlo to czego szukalo?

niewiele... ale gdyby szukanie obejmowalo tekze nr zinu to prawie kazdy znalalby jakis art podejmujacy dany temat

Taka opcja to chyba jedyny sposob na umozliwienie pozyskania przez uzytkownikow niemal wszystkich poszukiwanych informacji...

Czy cos stoi na przeszkodzie?
"jestem dzbanem pełnym żywej i martwej wody, starczy, bym się lekko nachylił, a cieką ze mnie same piękne myśli, (...) tak więc właściwie nawet nie wiem, które myśli są moje i ze mnie, a które wyczytałem" B. Hrabal
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Tak.

Na przeszkodzie stoi fakt, że na stronce zmieszczamy tylko te najlepsze teksty, a w zinie są takąze te z taryfą ulgową... Problem ten zostanie rozwiazany, wiem nawet jak, ale to wymagałobędzie dużo czasu. Póki co musisz pogodzić sie z faktem zaistniałeym ;]

Zreszta juz Ci to tłumaczyłem...
Narmo
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 386
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 14:56
Numer GG: 5450570
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kraków
Kontakt:

Post autor: Narmo »

Dobra ale mozliwosc szukania w archiwum nie wplywa na jakosc textow na strone a umozliwia znalezienie czegokolwiek bo teraz praktycznie niczego nie mozna odszukac...
"jestem dzbanem pełnym żywej i martwej wody, starczy, bym się lekko nachylił, a cieką ze mnie same piękne myśli, (...) tak więc właściwie nawet nie wiem, które myśli są moje i ze mnie, a które wyczytałem" B. Hrabal
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Nie wiem - jeżeli przekonasz redakcję - to uznam rację większości - póki co jest tak jak pisałem wyżej :]
Rallat
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 99
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 11:39
Numer GG: 0
Lokalizacja: Wrocław/Rybnik
Kontakt:

Post autor: Rallat »

A czy nie możnaby po prostu umieścić gdzieś na stronie tej bazy danych, robionej przez jakiegoś samobójcę syzyfowymi pracami? :)
I jednocześnie podpięcie jej pod wyszukiwarke?
"To była wolność. Utrata całej nadziei była wolnością..."
Vircung
Marynarz
Marynarz
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 13:22
Lokalizacja: ...z nienacka...
Kontakt:

Post autor: Vircung »

nie zaprzecze przydałobysięcoś takiego, ale... gdzie znajdziemy taakiego "samobujcę" ?? w wariatkowie?? (tawerna??). No to idziemy wszyscy i idziemy do (twerny??) wariatkowa i pytamy sie każdego czy nie zamieściłby wszystkich txtów w jakiejs bazie danych.

KRZYŹ NA DROGĘ. a jak sie znajdzie taki kamikadze to źyczę mu wykonania (syzyfowej??) pracy.

Reasumując. raczej coś takiego szybko nie powstanie. No ale wiara czyni cuda. wszyscy wierzmy w idio...pracowitych ludzi
Czyń Zło

Na potęgę Moherowego Beretu !!

http://www.i-rpg.net
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

COś takiego już jest - chwilowo jenak nie do końca aktywne, z powodów takich samych jak problemy z tematami-ankietami na forum...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Vircung
Marynarz
Marynarz
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 13:22
Lokalizacja: ...z nienacka...
Kontakt:

Post autor: Vircung »

kto TYM się zają jeśli można się spytać i otrzymać odpowiedź?? chce mu złożyć gratulacje i powiedzieć mu kilka słów na dodanie odwagi w tej pracy

..::zdrowie BAZYL(iszk)A. wszyscy oręż w dłoń!! ataaaaaaaaaaakkkkkkkk na przełyyyyyyyyyyykkkk!!!!::..
Czyń Zło

Na potęgę Moherowego Beretu !!

http://www.i-rpg.net
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Tak po prawdzie większością zajał sie automat, ale byłbym niesprawiedliwy, gdybym nie powiedział ze calą zabawe z automatem wziął na siebie nieocenoiny w podobnych prztpadkach Borg...

Obecny suystem przeszukiwania wyszukuje kluczowe słowa w tekście artykułu - wiec właściwie nie trzeba było tam ingerować mechanicznie - czyli czytać o czym jest, zeby wrzucić go do wyszukiwarki.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
borg
SuperTechTawerniak
SuperTechTawerniak
Posty: 349
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 01:32
Numer GG: 115125
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Post autor: borg »

Zły jestem ze Szukaj w Archiwum nie dziłała :(

Pewnien błąd w konf. 1k20 spowodował, że nie działają Ankiety na Forum i przeszukiwanie Archiwum TRPG (inne szukania działają). Już kilka razy bezskutecznie informowałem o tym 1k20... Nawet im sie juz na Forum poplułem...
Gość

Post autor: Gość »

serdecznie ci gratuluje (jak obiecałem) i życzę powodzenia z dalszą pracą. gdyby bylo więcej takich naiw... pracowitych ludzi to świat byłbylepszy. przypuszczam że jesteś czlowiekiem zdziebka upartym więc równie powodzenia z tym błędem.
ODPOWIEDZ