Poszukuję teamu do gry MMORPG

Grafików, autorów, pomocników do systemów autorskich, etc.
ODPOWIEDZ
sakkash
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2011, 21:15
Numer GG: 22091247

Poszukuję teamu do gry MMORPG

Post autor: sakkash »

Siemano, mam w planie stworzenie gry mmorpg, na podstawie silnika Eclipse Origins, ale tutaj pojawia się problem, trzeba by napisać własny lub przepisać kod źródłowy programu i nieco go zmienić do własnych potrzeb, ponieważ bez licencji nie da rady używać nie swojego silnika, poniżej jest lista osób których potrzebuję, jeśli pojawi się prefiks "#" tzn, że te rzeczy robię ja, więc tak:

#Grafika (przedmioty, papperdollsy, skille itp) - 4 osoby
#Mapperzy - 4 osoby (włącznie z NPC)
Skrypterzy (język można ustalić, aczkolwiek najlepiej by było VB6) - 2 os.
#Testerzy - 4-8 os.
#Osoby wymyślające questy - 2 os.

mam dziwne wrażenie że coś zapomniałem, jakby co, to edytuję posta :D

Wymyślaniem fabuły zajmę się ja, ale ciekawe propozycje na historię i questy możecie nawet podawać tutaj na forum, jest mi obojętne czy ktoś ma 8 czy 58 lat, chodzi mi raczej o doświadczenie ew. umiejętności, a jeśli by ktoś chciał wiedzieć jak mniej-więcej będzie wyglądać gra to wejdźcie na http://www.freemmorpgmaker.com i zobaczcie galerię, ściągnijcie program, albo możecie skojarzyć sobie z margonem :)

to w sumie chyba tyle, raczej mało będe przebywał na tym forum, ale jestem prawie ciągle na gg - 39846320

^rozpiska o której jestem w domu

pon - 18.00 - 01:00
wt - od rana do ok 22.00
śr - 16.00 - 22.00
czw - 16.00 - 22.00
pt - 16 - 01.00
sob - od rana do ok 22.00
niedz - 18.00 - 22.00

jak jestem na gg, to zawsze na dostępnym, i jak jestem w domu, to nie zawsze na gg, bo oczywiście z przerwami na znajomych, jedzenie i sprawy fizjologiczne ;)

mam nadzieję że zbierze się cały skład.

Pozdrawiam, Adam!
ODPOWIEDZ