Reaktywacja WFRP (Paradoks)

Grafików, autorów, pomocników do systemów autorskich, etc.
ODPOWIEDZ
Sakwan
Pomywacz
Posty: 72
Rejestracja: sobota, 19 stycznia 2008, 19:40
Numer GG: 637643
Kontakt:

Reaktywacja WFRP (Paradoks)

Post autor: Sakwan »

Ave!

Nie było mnie od... od... ohohohohooo... bodajże nawet z pół roku temu odwiedziłem Tawernę raz ostatni. Wiele się zmieniło w tym czasie. W rodzinnym mieście powstał klub fantastyki, mamy swój własny konwent, wielu nowych znajomych, a co za tym idzie rozwinięcie umiejętności i wiedzy w RPG. Wiele wyniosłem z Tawerny swego czasu, więc i teraz powracam, aby prosić o pomoc. Tym razem Warhammerowców...

W mojej małej głowie zrodziła się myśl... reaktywować dział Warhammera na (być może konkurencyjnym portalu) Paradoksie. Podejrzewam, że niewielu z Was odwiedza tamtejsze forum, dlatego postanowiłem zwrócić się o pomoc do Tawerniaków. W pojedynkę (a raczej w dwójkę - jeden gośćiu z Paradoksu zdeklarował chęć pomocy) nie dam rady ożywić Warhammera. Z tego oto powodu proszę Was o pomoc... w redagowaniu artykułów, korekcie itp.
Aye! - ktoś może pomyśleć, że skoro Polter dba o WFRP, to nie ma potrzeby takiego kombinowania. To prawda, ale właśnie to, że na Polterze Warhammerowcy robią wyśmienite prace ("Liber Fanatica PL" i "Nadzieja Ostlandu:...", pobudziło mnie do pracy.

Chętnych pomocy oddeleguje na razie na PW, a potem zobaczymy, jak to się wszystko potoczy.

I pamiętajcie, Sigmar na Was patrzy!
Obrazek
ODPOWIEDZ