Współpraca przy tworzeniu podręcznika RPG

Grafików, autorów, pomocników do systemów autorskich, etc.
ODPOWIEDZ
voxmortem
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 21 maja 2009, 23:19
Numer GG: 3097656

Współpraca przy tworzeniu podręcznika RPG

Post autor: voxmortem »

Witam wszystkich!

Nie tak dawno temu dostałem ofertę pracy przy ilustrowaniu i tworzeniu podręcznika RPG pt. "Dni Cienia". Nie mogę wdawać się w szczegóły za bardzo, ale na podręcznik składać się będą trzy uniwersa (realia średniowieczne, fantasy i sci-fi), narazie pracujemy w realiach fantasy i wygląda to bardzo obiecująco- począwszy od fauny i flory robionej na potrzeby świata przez ciekawy system magii a na frakcjach i nacjach kończąc.

Aktualnie pracujemy w składzie 3 grafików + pomysłodawca i autor treści podręcznika, prace idą nieźle, ale potrzebujemy grafików z zacięciem i dużym zaangażowaniem- ilość grafik jaką trzeba wykonać wyklucza pracę 2-3tyg nad jednym obrazkiem a komunikatywność to absolutna podstawa.
Oprócz grafików do projektu będziemy potrzebować osoby z nienaganną znajomością gramatyki/składni, najlpiej piszącej opowiadania/wiersze- do zadań takiej osoby będzie należało redagowanie tekstu ale i pisanie własnych interpretacji tekstów na potrzeby podręcznika.

Projekt na ten moment jest non-profit. Jesteśmy w trakcie składania w całość pierwszych rozdziałów i charakterystyk, które będą też stanowić materiał dla wydawnictw- bo liczymy na to, że uda się zrobić z tego projekt komercyjny.

Wymagania jakie mamy:
-mozliwość rysowania za pomocą tabletu, niestety klasyczne artworki odpadają w formie innej niż lineart, który można pokolorować/wystilizować
-chęć do pracy i bycia częścią projektu, a nie tylko podwykonawcą,
-i jeszcze raz nieco inaczej: zaangażowanie Smile

Nie wymagamy doświadczenia w branży, jesli chcesz się podszkolić i rozwijać to zróżnicowanie tematów i problemy w tego typu pracy na pewno dadzą sporo doświadczenia, sporo nowych prac w portfolio, a i nie wykluczone, że i pieniądze.

Osoby zainteresowane projektem proszę o wysyłanie na mail linku do portfolio/prac w załączniku oraz trochę informacji o sobie i dyspozycyjności, ja ze swojej strony postaram sie odwdzięczyć szczegółami i pokazaniem tego co mamy Wink

Pozdrawiam!

edit: dorzucam mail, chociaż powinien byc w profilu: agra86@gmail.com
ODPOWIEDZ