Poszukuję ludzi z wyobraźnią

Grafików, autorów, pomocników do systemów autorskich, etc.
ODPOWIEDZ
taki_sobie_usser
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 14 czerwca 2008, 20:43
Numer GG: 0

Poszukuję ludzi z wyobraźnią

Post autor: taki_sobie_usser »

Witam.

Poszukuję ludzi, z wyobraźnią. Zadaniem wybranych osób byłoby tworzenie opisów, lokacji, postaci itp do gry typu SUD/MUD. Oczekuję poprawności językowej oraz łatwego i czytelnego przekazywania własnych wrażeń odczuć w języku polskim, dodatkowo stylizacja na język stosowany kilka wieków temu.

Chętnych prosiłbym o dopisywanie się do tego tematu i podawanie gg/mail'a - odezwę się.

Pozdrawiam, taki_sobie_usser.
Rand
Pomywacz
Posty: 52
Rejestracja: wtorek, 28 listopada 2006, 18:05

Re: Poszukuję ludzi z wyobraźnią

Post autor: Rand »

Hm, a może coś więcej? Opowiedz trochę o tym projekcie. Masz już jakąś stronę internetową? Robisz to sam, czy z jakąś grupą osób? Rozpisz się nieco bardziej, ludzie chętniej się zgłoszą, jeśli będą wiedzieli w co się pchają ;)
Sátyros
Szczur Lądowy
Posty: 10
Rejestracja: sobota, 14 czerwca 2008, 10:54
Numer GG: 0

Re: Poszukuję ludzi z wyobraźnią

Post autor: Sátyros »

falberg@gazeta.pl

Zasadnicze pytanie - Jaka ma być konwencja?
taki_sobie_usser
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 14 czerwca 2008, 20:43
Numer GG: 0

Re: Poszukuję ludzi z wyobraźnią

Post autor: taki_sobie_usser »

Ogólnie o napisaniu tego typu gry myślałem już od jakiegoś czasu. Na razie wszystko jest w formie luźnych projektów. Jestem sam, ale to nie problem bo do tego typu projektów jeden programista spokojnie wystarczy. Wszystko co miałoby się znaleźć w grze chciałbym obgadać z wybraną przeze mnie osobą. Aktualnie nie mam strony, ale to raczej za wcześnie na robienie strony wg mnie, najpierw trzeba mieć co pokazać.

Założenia? Tylko takie, że gra ma rozgrywać się w czasach średniowiecznych, czy z domieszkami magii i fantasy - sprawa otwarta.

Powtarzam: wszystko, mechanika, sposób zarządzania postacią, sterowanie itp chciałbym zrobić w oparciu o sugestie osoby, z którą będę pracował.

Aha, najważniejsza sprawa, gra ma być w 100% darmowa, do pobrania ze strony projektu, dostępna dla każdego i wszędzie, dlatego nie przewiduję profitów w postaci pieniędzy za "sprzedany" projekt.

Pozdrawiam, taki_sobie_usser.
Ragnar
Marynarz
Marynarz
Posty: 304
Rejestracja: piątek, 16 stycznia 2009, 21:10
Numer GG: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Poszukuję ludzi z wyobraźnią

Post autor: Ragnar »

Brzmi ciekawie... może się wciągnę
MAIL:wojtarr@gmail.com
Potforny Krzysztoff
Majtek
Majtek
Posty: 130
Rejestracja: sobota, 3 stycznia 2009, 21:54
Numer GG: 807895
Lokalizacja: Łódź czyli miejsce wyklęte dla RPG

Re: Poszukuję ludzi z wyobraźnią

Post autor: Potforny Krzysztoff »

Też chętnie się dołączę
mail: potforny.krzysztoff@gmail.com
"Każdy Chomik ma swój dzień!" - Minsc
ODPOWIEDZ