Ekipa na nową strone o mandze i anime

Grafików, autorów, pomocników do systemów autorskich, etc.
ODPOWIEDZ
buek
Majtek
Majtek
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 listopada 2007, 17:34
Numer GG: 4102046
Lokalizacja: Kanoha

Ekipa na nową strone o mandze i anime

Post autor: buek »

Witam.
Poszukuje ludzi, którzy byli by chętni pomóc w rozwoju nowej strony poświęconej mandze i anime_(czyli najlepszym rzeczom jakie dała nam Japonia).
Strona znajduje się pod adresem: http://mangaianime.pev.pl/
Stronę trzeba rozkręcić bo istnieje(na dobre) od 2 dni. Mile widziany każdy kto napisałby jakiegoś news'a, artykuł lub podyskutował na forum.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Ekipa na nową strone o mandze i anime.

Post autor: Sihamaah »

Proponuje dołączyć do jakiegoś dobrego portalu zamiast wszystko tworzyć od nowa. Pewnie nikt was czytać nie będzie, a tak na czymś znanym dużo prędzej. Albo do Tawerny piszcie... :P
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
buek
Majtek
Majtek
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 listopada 2007, 17:34
Numer GG: 4102046
Lokalizacja: Kanoha

Re: Ekipa na nową strone o mandze i anime.

Post autor: buek »

może tak może nie ale zawsze warto spróbować :)
arthil
Majtek
Majtek
Posty: 112
Rejestracja: środa, 13 lutego 2008, 17:48
Numer GG: 6026651
Lokalizacja: 36 Ophiuchi B

Re: Ekipa na nową strone o mandze i anime.

Post autor: arthil »

Tyle, że sam odwiedziłem już z 50 takich serwisów, a zwłaszcza poświęconych tym trzem anime. Oczywiście nie będę was zniechęcał, ale myślę że propozycję siha warto rozważyć.
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Ekipa na nową strone o mandze i anime.

Post autor: Grim »

Buek chętnie ci pomogę ;]. oczywiście nie masz co liczyć ode mnie na jakieś niusy, ale forum mogę ci pomóc w rozkręcaniu :P. I jakby co, podeślę ci tez coś później, jeszcze zobaczysz co :].
For Honor & BIG Money!
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Ekipa na nową strone o mandze i anime.

Post autor: Azrael »

Coś tam skrobnę na twoim forum.... jedno za co mogę pochwalić (narazie) to obrazek nad stroną, co prawda szkoda, że Naruto nie jest troszkę bardziej na lewo, ale cóż.

Jeśli chcieli(ałbyś), gdzieś zamieścić reklamę (nie koniecznie baner, np. w komentarzach) to polecam kreskowki.fani.pl, oraz naruto.wbijam.pl (zmień naruto na Bleach, a otrzymasz... stronkę o Bleach)

Będę pisał i spróbuję pomóc, ale nie wróżę wam długiej egzystencji na tej stronie.
Jak już (o ile) strona padnie fajnie by było abyście zmieścili takiego news'a "Strona padła, więcej aktualizacji nie będzie".
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
buek
Majtek
Majtek
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 listopada 2007, 17:34
Numer GG: 4102046
Lokalizacja: Kanoha

Re: Ekipa na nową strone o mandze i anime.

Post autor: buek »

Spoko, dzięki za chęci. Wiem, że często wiele stronek tego typu pada ale jak już pisałem próbować nie zaszkodzi.
Nie jest jeszcze powiedziane że strona skupi się tylko na tych 3 anime(właściwie na 2 + baza informacji do DB) tylko potrzeba kogoś kto byłby chętny pisać newsy i artykuły na temat innych m&a.

ps. Azrael dzięki za propozycje gdzie można zamieścić reklamy.
ps2. Jeśli was akurat nie interesuje tego typu tematyka, a znacie kogoś kto się tym interesuje to prosiłbym żeby szepnąć mu słówko o tym, że istnieje ta stronka :)
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Ekipa na nową strone o mandze i anime.

Post autor: Azrael »

BTW: Czy temat nie powinien być w "Pomocna dłoń"?
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
buek
Majtek
Majtek
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 listopada 2007, 17:34
Numer GG: 4102046
Lokalizacja: Kanoha

Re: Ekipa na nową strone o mandze i anime.

Post autor: buek »

Tak faktycznie.

Grim, czekam na to coś :)
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Ekipa na nową strone o mandze i anime.

Post autor: Grim »

Hmm.. jeśli oglądałeś/czytałeś kiedyś Fullmetal Alchemist, to ci podeślę, jeśli nie - sorka :P.
For Honor & BIG Money!
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Ekipa na nową strone o mandze i anime

Post autor: Azrael »

Stronka chyba JUŻ padła... (nie mogę na nią wejść), a szkoda bo już pisałem trzy kolejne artykuły :?

Zresztą z góry wiedziałem iż tak będzie - dlaczego? Niedość, że nowa, jedna z wielu to w dodatku bez działu download i odcinków online. (wiem, że z darmowym serverem to niemożliwe, ale niestety takie są fakty, ludzie rejestrują się na stronie, aby ściągnąć jakąś grę/napisać komentarz do odcinka)
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
ODPOWIEDZ