Projekt

Grafików, autorów, pomocników do systemów autorskich, etc.
ODPOWIEDZ
Shang
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 27 marca 2008, 20:06
Numer GG: 10705677

Projekt

Post autor: Shang »

Witam, ostatniego czasu "bardziej" zainteresowałem się grami Tekstowymi. Od dawna interesuję się komputerami i grami RPG. Więc wpadłem na pomysł by zrobić forumową grę RPG. Szukam grupy 4 do 6 osobowej która by mi w tym pomogła. Gra będzie w klimacie Hogwartu, będą lekcje, Quidditch. Niektórzy mogą pomyśleć Hogwart i forum to dwie różne sprawy i się nie połączą. Zapewniam was że TO POWSTAnie prędzej czy później. Mam pomysły na mecze Quidditcha itp. Szukam ludzi którzy trochę się już znają na robieniu forum i "dodawania" dodatków, ja również się jako tako znam.Więc to nie tak że wszystko by robili za mnie ;). W_zamian dostaną: Admina, posade nauczyciela a także niektórzy opiekuna domu. Więc kto pierwszy ten lepszy. Wszelkie informacje i pytania możecie umieszczać poniżej lub pisać mi na GG.: 10705677

Pozdro i Z góry dzięki.
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Projekt

Post autor: Grim »

Wiesz... nie żebym krakał... ale to raczej nie wypali :(.
For Honor & BIG Money!
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Re: Projekt

Post autor: Kloner »

Jak wszystkie fora będące jedną wielką sesją RPG, a szkoda, bo pomysł ciekawy
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: Projekt

Post autor: kajtek Raulin »

fgggggggggggggggggggg
Ostatnio zmieniony czwartek, 25 kwietnia 2013, 21:58 przez kajtek Raulin, łącznie zmieniany 1 raz.
Shang
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 27 marca 2008, 20:06
Numer GG: 10705677

Re: Projekt

Post autor: Shang »

Naprawdę to wypali! Kiedyś również robiłem forum- RPG i miałem 100 graczy! Naprawdę jedyne czego potrzebuje to Kogoś do pomocy.
Mr.Ofca
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: czwartek, 28 lutego 2008, 18:31
Numer GG: 8533882
Lokalizacja: Szczecin

Re: Projekt

Post autor: Mr.Ofca »

Niech zyje optymizm! -,-
Nie wiem dlaczego z gory jestescie na nie. Pomysl ciekawy, proste wykonanie(nie trzeba znac php) i uwazam ze to moze wypalic. Rzadko spotyka sie cale fora jako wielkie sesje. Tutaj nie trzeba byc fanem fantasy. Nie trzeba wiedziec o isteniu czegos takiego jak sesja rpg. Ktos sie zarejestruje to bo chcialby poudawac ucznia hogwartu, a fakt ze nie gral w gry rpg tylko utrzyma go w swiadomosci ze jest to cos oryginalnego i ciekawego.

Osobiscie do projektu sie nie dolacze, glownie ze wzgledu na brak zainteresowania tematyka. Harrego czytalem, ale na tym chyba zostane. Ale o ile zrobisz go dobrze i zadbasz o dobre pozycjonowanie strony to pomysl powinien wypalic.

Brak w was wiary ludziska.
dópa
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Projekt

Post autor: BAZYL »

Mr.Ofca pisze:Rzadko spotyka sie cale fora jako wielkie sesje.
Przeciwnie. Doszło do tego, że ludzie wchodzą na nasze forum i się mnie pytają w PW jak sie w to gra...

Obecnie wielu młodych widząc forum phpBB automatycznie uważa je za grę...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Filippo
Majtek
Majtek
Posty: 123
Rejestracja: niedziela, 7 stycznia 2007, 22:36
Numer GG: 2343993
Lokalizacja: Gród Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Projekt

Post autor: Filippo »

Według mnie wszystko zależy od wykonania i rozpropagowania pomysłu. Jak będzie dobra reklama to będą ludzie, jak będą ludzie będzie można grać. Nie można spisywać pomysłu na straty nim jeszcze wystartował.
Obrazek
ODPOWIEDZ