[Tworzenie Gier][Rekrutacja]BofD- darmowe, autor. 3D MMORPG.

Grafików, autorów, pomocników do systemów autorskich, etc.
ODPOWIEDZ
PolGraphic
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 16 grudnia 2007, 20:39
Numer GG: 9528984
Kontakt:

[Tworzenie Gier][Rekrutacja]BofD- darmowe, autor. 3D MMORPG.

Post autor: PolGraphic »

Witam! Uznałem że skoro następuje tu rekrutacja do RGP, to może mój temat też by tu najlepiej pasował bo nie znalazłem działu "ogłoszenia niezrzeszonych" :) , a Tawerna RPG to imho świetne miejsce do szukania np. klimatycznych twórców fabuły do mojej bezpłatnej gry.

Tworzę w teamie darmową grę z grafiką 3D typu MMORPG o nazwie
"Ballad of Dragons".
Szukamy (niestety nieodpłatnie, ale w zamian za wymienienie wśród autorów etc.):
-programistów C/C++, programistów DX 9, programistów WinSock, SDL
-grafików 2d (szkice, rysunki, tekstury)
-grafików 3d (animacje wstępne, obiekty do gry itd.)
-tworców fabuły
-producentów
-maniaków RPG
-tłumaczy (głównie ang-pol, lub niem-pol i na odwrót)
-wszystkich dobrych ludzi

Co do założeń gry:
Kierujesz postacią osadzoną w świecie fantasy.
Zabijasz potwory, odwiedzasz miasta i wsie, atakujesz i bronisz ich, współzawodniczysz i wchodzisz w interakcję z innymi graczami, pomagasz uciśnionym lub nie, zdobywasz poziomy, klasy, umiejętności...
słowem- swoboda dla wielu, wielu graczy na raz + misje specjalne.

Stawiamy na rozbudowaną ale niekrępującą możliwości wyborów graczy fabułę o świecie Erba, w IV erze istnienia, w czasie zamętu spowodowanego II wojną elficką i nastaniem czasów wojen z orkami i potworami. Mniej więcej...

Tworzymy własną mechanikę gry.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś wiecej piszcie tu, lub na moje gg (9528984), lub na maila: polgrafic@interia.pl .

Radzę zajrzeć też na stronę http://www.bofd.ovh.org

Gra nieźle się już rozwija.
Mamy team twórców fabuły i programistów oraz rysowników i webmasterów.
Więc jak coś to potrzebni są już teraz przede wszystkim graficy 3D i programiści DirectX 9 SDK.

Pozdrawiam,
Zapraszam wszystkich serdecznie do projektu.

Jak chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat gry, mechaniki, rozbudowania, innowacji w systemie rozmów itd. - piszcie na maila.

Mogę powiedzieć, że stawiamy na bardzo rozbudowaną grę 3d z widokiem z góry, troche jak w NeverWinterze.
ODPOWIEDZ