Pytanie dotyczące zmiennokształtnych

Forum poświęcone World of Darkness, czyli Wampirowi, Wilkołakowi, Magowi i innym grom z serii White Wolfa.
ODPOWIEDZ
Darlar
Marynarz
Marynarz
Posty: 229
Rejestracja: poniedziałek, 8 września 2008, 12:37
Numer GG: 8299547
Lokalizacja: Warszawa

Pytanie dotyczące zmiennokształtnych

Post autor: Darlar »

Nie wiem czemu, ale poznikało wiele stron poświęconych wodowej mechanice a w breed bookach nie mogę się jednego doczytać.
Mam takie bardzo ważne pytanie.

Jak wygląda sytuacja kosztów za punkty wolne przy kupywaniu kropek w atrybutach, punktów gnozy itd wśród innych zmiennych? Koszty są takie same jak u wilków? Wiem, że dary wszyscy mają po 7 pkt, ale reszty rzeczy nie pamiętam. Byłbym wdzięczny za pomoc.
O o
/¯_____________________________________
| IMMA FIRIN' MAH LAZOR!!! BLAAAAAAAH!!!
\_¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: Pytanie dotyczące zmiennokształtnych

Post autor: WinterWolf »

Trochę nekrofilia, ale nikt nie odpowiedział...

O Fera, innych zmiennokształtnych, znalazłam nieco informacji w Podręczniku gracza. Poza opisanymi tam cechami innych zmiennokształtnych jedyną różnicą między nimi i garou było delirium. Efekty delirium były słabsze dla Fera, bo ich forma crinos nie wywołuje wśród ludzi takiej paniki. Nie znalazłam za to żadnych informacji na temat Sławy. Sądzę więc, że zakup wszelkich statystyk odbywa się na tej samej zasadzie co w przypadku garou. Posiłkowałam się podręcznikiem polskim wydanym przez wydawnictwo MAG więc dopuszczam dziury... Spore dziury...
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
ODPOWIEDZ