Wilkołak: Apokalipsa - plemiona

Forum poświęcone World of Darkness, czyli Wampirowi, Wilkołakowi, Magowi i innym grom z serii White Wolfa.

Ulubione plemię:

Czarne Furie
1
7%
Czerwone Szpony
2
13%
Dzieci Gai
1
7%
Fianna
1
7%
Gnatożuje
2
13%
Milczący Wędrowcy
3
20%
Patrzący w Gwiazdy
1
7%
Pomiot Fenrisa
0
Brak głosów
Srebrne Kły
1
7%
Tubylcy Betonu
1
7%
Uktena
0
Brak głosów
Wendigo
1
7%
Władcy Cieni
1
7%
 
Liczba głosów: 15
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wilkołak: Apokalipsa - plemiona

Post autor: fds »

Primo: Zakonczyć offtop :)
Secundo:
Kali from Neo-Dżungla pisze:No taa... racja... to trza być twardym sukinsynem niedającym się złodziejom...
...
Nie tylko Świat Mroku jest brutalny zauważcie... nasz świat nie jest lepszy... psychopatyczni mordercy, dresy, mohery, cwaniaki w skórach... na każdym kroku można zostać potraktowanym w taki sam sposób jak ze spotkaniem z wilczkiem... a ja nie chce smucić tylko ubarwić ten czarny Świat Mroku, bo przecież nie wszystko tam ukazane zostało na mhrocznie... czytałem podr do Wampirka i do Maga i nie wszystko było złe... owszem, że żyją w ukryciu, w ciągłym strachu, niektórzy trzymają połowe miast w rękach a jednak się ukrywają ale są wyjątki którym nie zależy na tym ukrywaniu i wcale tego kim są jakoś też nie okazują, po prostu żyją...
Rozumiem, są bestiami... ale... kim MY jesteśmy? MY wielcy ludzie (chyba że są tu inne gatunki naż homo sapiens :D ) nie jesteśmy wcale różni... tylko oni walczą o swoje a my o czyjeś, nieraz tylko za rodzine...
Zadziwiłeś mnie :) Tego nie trzeba nawet komentować. Widzę, że raz dwa zrozumiałeś sedno i głębię wodu. Właśnie na tym polega głębia świata mroku. Styl gotycko-punkowy to tylko narzędzie i otoczka :)
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Gabriel-The-Cloud
Marynarz
Marynarz
Posty: 348
Rejestracja: niedziela, 5 sierpnia 2007, 21:29
Numer GG: 5181070
Lokalizacja: Gliwice/Ciemnogród

Re: Wilkołak: Apokalipsa - plemiona

Post autor: Gabriel-The-Cloud »

Ta... Teraz poznaję - na tym temacie tłumaczono mi plemiona do Wilkołaka :) W ankiecie zaznaczyłam Tubylców Betonu, bo sama jestem niedoszłym Tubylcem, ale zawsze miałam słabość do Czerwonych :>
ODPOWIEDZ