Kitaj i Nippon

Kącik poświęcony jednemu z popularniejszych systemów w Polsce. Zarówno edycji pierwszej, drugiej jak i autorskim modyfikacjom.
ODPOWIEDZ
Uriziel
Majtek
Majtek
Posty: 140
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 16:09
Numer GG: 11926008
Lokalizacja: Gniezno

Kitaj i Nippon

Post autor: Uriziel »

Witam,

Jak w temacie, szukam jakiegoś info na temat Nipponu i Kitaju. W podręczniku w kilku miejscach są o nich wzmianki, jednak interesują mnie trochę bardziej konkretne sprawy. Jest gdzieś może jakiś pdf mówiący o ich historii itp? Znalazłem niby Warhammer Armies - Nippon ale jest to pozycja nieoficjalna. Wie ktoś o jakimś oficjalnym info na ten temat?

Sorry jeśli podobny temat już był, nie znalazłem :(
Va faill, dhoine...
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Re: Kitaj i Nippon

Post autor: BlindKitty »

Z tego co mi wiadomo (a szukałem sporo na ten temat) nie tylko takich informacji nie ma, ale i nie będzie. Nieoficjalne Army Booki Kitaju i Nipponu to prawdopodobnie wszystko na co możesz w tej kwestii liczyć, niestety.

Zresztą, po co Ci to? Jak chcesz tam prowadzić, to albo (lepiej) przestaw się na Legendę Pięciu Kręgów, albo (gorzej, bo Warhammer ma np. skopaną mechanikę) sam coś wymyśl. ;)
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Uriziel
Majtek
Majtek
Posty: 140
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 16:09
Numer GG: 11926008
Lokalizacja: Gniezno

Re: Kitaj i Nippon

Post autor: Uriziel »

No cóż, więc chyba sam coś wymyślę ;) Co do Legendy Pięciu Kręgów to niebardzo bo cała kampania w Warhammerze więc na jedną przygodę przeskakiwać na inny system to trochę dziwnie :P A jeśli chodzi o mechanikę to mechanika Warhammera jest moim zdaniem dobra.
Va faill, dhoine...
the_weird_one
Mat
Mat
Posty: 407
Rejestracja: sobota, 22 listopada 2008, 21:34
Numer GG: 6271014

Re: Kitaj i Nippon

Post autor: the_weird_one »

Z pięć przygód do mogłaby być sama podróż do tego nieszczęsnego Nipponu - toż to koniec Warhammerowego świata praktycznie. :P
No Name pisze:Podchodzę do norda i mówię:
- Pierwsza zasada klubu walki – nie rozmawiajcie o klubie walki...
ODPOWIEDZ