Rozprawa nad humorem marnym - Taferna PGR

Taferna PGR
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Post autor: scorez »

MAd Phantom pisze:
Może teraz opowiesz nam, jak porwały Cie latajace krówki? Będzie to bardziej wiarygodne...
hola hola MAd po krówkach ma sie koszmary! niech to będą mrowki... albo pingwiny. Taa pingwiny to poczciwe stworzonka.
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
Kosiarz Dusz
Pomywacz
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 22 stycznia 2007, 20:56
Numer GG: 2527774
Lokalizacja: Od zawsze tu byłem

Post autor: Kosiarz Dusz »

Improwizujemy, no nie, HWI ???? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

A co do humoru, to jest on sehr gut. 8) 8) 8) 8) 8)
Czuję twą duszę...
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

A mi się humor Taferny bardzo podoba, świadczy o tym chociażby to, że jest to pierwszy kącik jaki czytam w całosci (resztę to tak po kawałku, dopiero w chwili ukazania się następnego numeru mam wszystko przeczytane :wink: ). Świetny jest zwłaszcza kącik Nieboraków, bo choć nie gram w ten system, to pośmiać zawsze się można z wywodów MAda :D .
...
Kosiarz Dusz
Pomywacz
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 22 stycznia 2007, 20:56
Numer GG: 2527774
Lokalizacja: Od zawsze tu byłem

Post autor: Kosiarz Dusz »

No co Heniek, czemu się nie odzywasz , walczysz ze Skrybą, może to twoje alter ego? :twisted: :twisted: :twisted:

Tak poza tematem to odtąd uznaję BAZYLa za wrednego jaszczura, bo jak on coś powie/napisze to ..........

A, Heniek/Skrybo, teraz szczerze, jak chcesz zgrywać ofiarę i nas jeszcze prowokować, to spróbój podejść do nas osobiście, bo ja wiem, że ty po prostu uważasz, że możesz tu napisać co chcesz i nikt Ci nie skopie żadnej części ciała (piszę to całkowicie spokojnie, żebyś wiedział), a najwyższa dla Ciebie kara to usunięcie posta, bo potem znowu zmienisz nick i znowu zaczniesz coś pisać bez sensu. Teraz pozostaje naszej Tawernie tylko czekać na twoją kolejną prowokację, tylko pod innym nickiem, gdyż łatwo wyczuć w tobie chęć wyżycia się na czymś, a wybrałeś akurat Tawernę RPG. Niestety, my mamy większe mózgi od ciebie więc łatwo może dać Ci to do zrozumienia, że nam, delikatnie mówiąc, wisi to, co akurat piszesz (chyba że nas to szczególnie obraża, to wtedy lepiej się zamknij) :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Czuję twą duszę...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Kosiarz Dusz pisze:No co Heniek, czemu się nie odzywasz , walczysz ze Skrybą, może to twoje alter ego? :twisted: :twisted: :twisted:

A, Heniek/Skrybo, teraz szczerze, jak chcesz zgrywać ofiarę i nas jeszcze prowokować, to spróbój podejść do nas osobiście, bo ja wiem, że ty po prostu uważasz, że możesz tu napisać co chcesz i nikt Ci nie skopie żadnej części ciała (piszę to całkowicie spokojnie, żebyś wiedział), a najwyższa dla Ciebie kara to usunięcie posta, bo potem znowu zmienisz nick i znowu zaczniesz coś pisać bez sensu. Teraz pozostaje naszej Tawernie tylko czekać na twoją kolejną prowokację, tylko pod innym nickiem, gdyż łatwo wyczuć w tobie chęć wyżycia się na czymś, a wybrałeś akurat Tawernę RPG. Niestety, my mamy większe mózgi od ciebie więc łatwo może dać Ci to do zrozumienia, że nam, delikatnie mówiąc, wisi to, co akurat piszesz (chyba że nas to szczególnie obraża, to wtedy lepiej się zamknij) :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Pragnę zauważyć, że temat ten został założony ponad rok temu, umarł pół roku temu, a HWI pisał jako gość i jakoś teraz nikt tym tematem się nie interesuje... Więc wylewanie agresji po czasie jest bezcelowe...
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

Ravandil pisze:Pragnę zauważyć, że temat ten został założony ponad rok temu, umarł pół roku temu, a HWI pisał jako gość i jakoś teraz nikt tym tematem się nie interesuje... Więc wylewanie agresji po czasie jest bezcelowe...
E, odpuść mu, Ravandil... Czasem każdy potrzebuje się wyżyć na czymś w świętym gniewie - więc lepiej tu, niż gdzie indziej :twisted:
Kali from Neo-Dżungla
Majtek
Majtek
Posty: 119
Rejestracja: czwartek, 17 maja 2007, 17:27
Numer GG: 6489564
Lokalizacja: z internetu

Post autor: Kali from Neo-Dżungla »

Nie potrafię zrozumieć w jakim celu jest ta rozmowa...
Bo chyba nie o gustach ani o tym czy taferna jest śmieszna.
Każdego śmieszy co innego to prawda.
Mnie tam się podoba i chętnie bym poznał wiele osób tak samo "chorych" jak ja.
Kiedy sobie czytam taferne to po prostu czuję w tym coś pozytywnego. Nie ma za dużo wulgaryzmów(o ile w ogóle nie ma) i dobrze się czyta...
A pani Falka, pan Torpeda i ogólnie mógłbym tak wymieniać(najbardziej tajemniczą dla mnie postacią jest Zieziór) są po prostu fantastycznymi ludźmi(chociaż bym się zastanawiał:P) którzy piszą to co lubią i zapewne jak umieją najlepiej.

Takie moje skromne zdanie.... POZDROWIENIA DLA CAŁEJ TAFFFFFFFFFERNY!!!
WolfTeam... warto chociaż zobaczyć...
krucaFuks
Tawerniany Trickster
Tawerniany Trickster
Posty: 898
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 10:35
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rozprawa nad humorem marnym - Taferna PGR

Post autor: krucaFuks »

[bump]

może tak zablokować i do archiwum? :P

W sumie racja, od roku temat martwy, krzykacz sobie chyba poszedł, albo sie znudził. Jak będzie chciał reaktywacji to niech mi wyśle PW - fds
Obrazek Obrazek
Zablokowany