Pomysł na nowy program w TV

Taferna PGR
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: Pomysł na nowy program w TV

Post autor: Perzyn »

Brzoza, wtedy Doda "Moda na Loda" naprawdę miałaby sens jako członkini jury. W końcu ci ludzie powinni sędziować coś na czym się znają a nie sędziować bo ludzie kojarzą ich z twarzy.


A wracając do walki na arenie, wyobraźcie sobie te komentarze sędziów "Może wygrałeś, ale to ile się męczyłeś z prostą dekapitacją było żałosne."
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Pomysł na nowy program w TV

Post autor: Brzoza »

Co do Dody, to wolałbym ją widzieć na scenie, aniżeli posród jurorów.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Pomysł na nowy program w TV

Post autor: Force »

Brzoza pisze:Co do Dody, to wolałbym ją widzieć na scenie, aniżeli posród jurorów.
Co do Dody chciałbym widzieć ją tam gdzie ostatnio widzę ją często, w koszu na odpadki jako opakowanie po lodach.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Szasza
Bombardier
Bombardier
Posty: 639
Rejestracja: niedziela, 1 października 2006, 17:54
Numer GG: 10499479
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Pomysł na nowy program w TV

Post autor: Szasza »

To i ja swe trzy grosze dorzucę ;)

Gwiazdy nikną na wodzie- Kolejna drużyna "gwiazd" ucieka z Polski przed bezrobociem (lub jeśli go nie ma, to przed ludźmi przebranymi za bezrobocie) do Wielkiej Brytanii. Mają za zadanie pokonać ten dystans wpław, czego wcale ni ułatwią ustawione na plażach baterie artyleryjskie Angoli. Biorąc pod uwagę wysyp seriali (toteż "gwiazd"), moglibyśmy zrobić swojski D-day.
Koniec z gwiazdami- W każdym odcinku para (lub i więcej pary :smile: ) gwiazdek staje naprzeciwko siebie na ringu. Rozlega się gong i basowy głos rozkazuje- finsh him!. W tym momencie ta "gwiazda", która wylosowała broń (wybieraną po każdym programie przez przeciwników z szerokiej gammy uzbrojenia- od maleńkich sztućców, po takie maszyny śmierci jak krzesło) ma jak najbardziej widowiskowo rozbabrać tkanki tej, która wylosowała środki odurzające. Finałowa para stoczy walkę na granaty w ciasnym pomieszczeniu.

Swoją drogą wpienia mnie ten wysyp beznadziejnych programów rozrywkowych. O ile taniec z gwiazdami jakkolwiek trzymał fason, o tyle kolejne wariacje są coraz to gorsze. Weźmy takie "Jak Oni Śpiewają".
Gwiazdki jednego serialu ruchają (bo gwałcą to zbyt ładne określenie) pamięć naprawdę fajnych utworów. Do tego jury,
z Edytą Górniak, która nie potrafi sama wystawić oceny, jeśli widownia ma inne zdanie, Rubi, którego można równie dobrze zastąpić tabliczką z numerem sześć i osoba, co to odpadła w poprzednim odcinku, dającą tradycyjne sześć.
Najgorsi są jednak prezenterzy (czyli Krzysiu "lizustwo" Ibisz i Kasia "ale ja jestem zaje..." Cichopek), oraz to co wyprawiają po występach. Rozdawanie słitaśnych maskotek, przebieranki i pozbawiona wszelkiego dystansu "życzliwość". Od tego wszystkiego żołądek odmawia posłuszeństwa.

@Force- odnośnie tańca, to znam ten ból. Nagle znikąd w 80-tysięcznym mieście otworzyło się około jedenaście szkół tańca, do których owczym pędem pobiegły "dziefczyny", a za nimi "chłopacy". Co gorsza taniec jest teraz wszędzie.
O ile kiedyś nieodłączną częścią reklam był seks, to teraz jest to taniec i seks, taniec przed seksem i taniec w trakcie :cry: . Po co zmieniać coś co było dobre :twisted:
Obrazek
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Pomysł na nowy program w TV

Post autor: Azrael »

Co do Dody, to wolałbym ją widzieć na scenie, aniżeli posród jurorów.
Mi sie Doda nie podoba :/ Nie wiem co w niej takiego super niedość iż od pasa w górę jest co najwyżej 8/10 to biorąc pod uwagę jej krótkie(stosunkowo grube) nóżki... 6/10. A jak jeszcze pomyśle o tym jak sie prowadzi to kijem bym jej nie dotknął.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Pomysł na nowy program w TV

Post autor: Brzoza »

Wkleję tu linka do pyta.pl. Bo jeden filmik skojarzył mi się z Waszym nielubieniem Dody. Przesuńcie na: -1:45 .
http://pyta.pl/index.php?option=com_fro ... mitstart=3

przepraszam za off top, lecz jest to temat w jakiś sposób luźny, mam nadzieję że moderatorzy będą wyrozumiali.

EDIT:
Zajrzyjcie tutaj :mrgreen:
http://cmd.comicgenesis.com/d/20071201.html
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Sir_Ernest_Torrmer
Marynarz
Marynarz
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 13:11
Numer GG: 8009826
Lokalizacja: A wedle tych trzech buczków

Re: Pomysł na nowy program w TV

Post autor: Sir_Ernest_Torrmer »

Chyba dorzucę trzy grosze:

Taniec z Małpami -Program w którym gwiazdy tańczą z tresowanymi małpami a publiczność stara się zgadnąć który to gwiazda a który małpa.
Opowiadania, wiersze itp. krótko mówiąc biblioteka zapraszamy - http://www.alibrary.webd.pl/index.php?id=glowna

http://world4.knightfight.pl/?ac=vid&vi ... &ref=flink

Obrazek
kaziu
Mat
Mat
Posty: 403
Rejestracja: niedziela, 19 listopada 2006, 21:36
Numer GG: 7230085
Lokalizacja: Sagan

Re: Pomysł na nowy program w TV

Post autor: kaziu »

Muller gra CeKaeMie - Stefan Muller sztrzela z cekaema do tańczących gwiazd, a one muszą tańczyć, kto nie tańczy ten dostaje gratisową serie z ruskiej pepeszy.
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Pomysł na nowy program w TV

Post autor: Brzoza »

Muller gra CeKaeMie - Stefan Muller sztrzela z cekaema do tańczących gwiazd, a one muszą tańczyć, kto nie tańczy ten dostaje gratisową serie z ruskiej pepeszy trzymanej przez Aleksandra Domagarova.
Fixed
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Re: Pomysł na nowy program w TV

Post autor: Obelix »

Jak oni grają? - opcja jest o tyle ciekawa że można ją zorganizować w konwencji muzycznej (chociażby Gwiazdy grają Hendrixa - za każdą skuchę gwiazda dostaje Gibsonem lub Fenderem przez łeb) lub PCtowo/konsolowej (Gwiazdy grają na PC/Konsoli - ten kto skusi na najwyższym poziomie trudności np. w jakiegoś HaRdCoRoWeGo FPSa zostaje zjedzony żywcem przez wściekłe pingwiny lub widzowie decydują kto z sobowtórów najpopularniejszych postaci z gier (do wyboru np. Duke Nukem i Lara Croft) ma gwiazdkę zabić)
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Re: Pomysł na nowy program w TV

Post autor: BLACKs »

"Jak oni popełniają samobójstwo?"

Z racji tego, że w takich programach występują "gwiazdeczki", szybko je wyeliminujemy i pozostaną prawdziwe gwiazdy. ;)

W jury na pewno powinien zasiadać Jacykow, oceniający przedśmiertny ubiór i styl i Doda, tak dla czystej zabawy.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Pomysł na nowy program w TV

Post autor: Force »

Nie wiem... Za każdym razem jak słyszę: "Jak Oni śpiewają!" głośno mówię: "...jak ch***!" Jestem nienormalny? Po prostu nie mogę się oprzeć.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Pomysł na nowy program w TV

Post autor: BAZYL »

BLACKs pisze:W jury na pewno powinien zasiadać Jacykow, oceniający przedśmiertny ubiór i styl i Doda, tak dla czystej zabawy.
Dodę to ja bym zaprosił jako pierwszego uczestnika ;)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Pomysł na nowy program w TV

Post autor: Ravandil »

Ja jeszcze tylko zacytuję moją mamę, która posiada wybitny dar przekręcania nazw:
"Jak oni tańczą na lodach" Próbowałem sobie to wyobrazić, ale dość ciężko mi to szło :D

PS. A jak braknie gwiazdek, to potem do programów będą zapraszać ekipę realizującą te programy - czujecie? Wielki finał z udziałem młodszego asystenta wózkarza i pani sprzątającej garderobę ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Faelirvin
Szczur Lądowy
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 21 lipca 2008, 20:08
Numer GG: 9067592

Re: Pomysł na nowy program w TV

Post autor: Faelirvin »

W tym temacie jest od groma murowanych przebojów. Trzeba się tylko zastanowić, kogo wpuścić do jury. Proponuję osobników o podobnym ilorazie inteligencji i równie wypracowanym dobrym smaku. Na przykład skład czteroosobowego jury:
1) ameba
2)...... i tu się zaczynają schody. Bo co tu wymieniać? Pierwotniaki?!

mam jeszcze propozycję, dotyczącą programu o gwiazdach-gladiatorach. Bo przecież można puścić z dymem dwie pieczenie na jednej tonie napalmu. Mianowicie proponuję stworzyć dwa teamy gladiatorów: "artyści" vs "politycy". Jedni warci drugich...
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Pomysł na nowy program w TV

Post autor: Azrael »

Zawiodłem się na tym całym "Forcie Boyard" (czy jakoś tak) liczyłem, miałem takie skryte marzenie, że będzie to coś podobego do "Fear Factory" i naprawdę będę mógł zobaczyć jak Doda płacze bo sie zadrapała, albo przegrywa bo boji się robaczków.
Albo zjadają ją tygrysy :D Albo drużyna zamyka ją w komódce, bo mają jej dość...

A tak lipa!
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: Pomysł na nowy program w TV

Post autor: Perzyn »

Faelirvin pisze:W tym temacie jest od groma murowanych przebojów. Trzeba się tylko zastanowić, kogo wpuścić do jury. Proponuję osobników o podobnym ilorazie inteligencji i równie wypracowanym dobrym smaku. Na przykład skład czteroosobowego jury:
1) ameba
2)...... i tu się zaczynają schody. Bo co tu wymieniać? Pierwotniaki?!

mam jeszcze propozycję, dotyczącą programu o gwiazdach-gladiatorach. Bo przecież można puścić z dymem dwie pieczenie na jednej tonie napalmu. Mianowicie proponuję stworzyć dwa teamy gladiatorów: "artyści" vs "politycy". Jedni warci drugich...

Cóż, co do składu jury o IQ równym uczestnikom to polecam jeszcze kwiatek doniczkowy i przeciętnego polskiego parlamentarzystę, nawet dwóch razem żeby mogli w 2 wyrównać do ameby :P.

A dla polityków to mam lepszą propozycję niż walka na arenie. Trzaba zrobić coś w konwencji Survivors (lub jeśli ktoś zna to raczej Battle Royale :))

Wynajmujemy wyspę. Musi być duża bo i uczestników niemało. Co godzinę wypuszczamy jednego z torbą w której są racje żywnościowe i losowo wybrana broń (z przedziału od plastykowego widelca po granatnik, a dla Jarosława K. maleńki pistolecik). Kiedy już ich wypuścimy to mają tydzień by zrealizować zasadę "there can be only one". Jeśli zostanie choćby 2 to całą wyspę zaleje się napalmem a potem dla pewności jeszcze zorganizuje bombardowania dywanowe. Jeśli faktycznie przeżyje tylko jeden to dla oszczędności zabije się go strzałem ze strzelby na słonie w potylicę i potem skremuje, tak na wszelki wypadek.
ODPOWIEDZ