Kfiatki z forum tawerny

Taferna PGR
AsiaWZieleni
Marynarz
Marynarz
Posty: 324
Rejestracja: wtorek, 3 maja 2005, 14:17
Numer GG: 0
Lokalizacja: z miejsca

Re: Kfiatki z forum tawerny

Post autor: AsiaWZieleni »

Znalazłam coś takiego:
Wielki Kłamca pisze: Mickiewicz potrafił tylko dużo mówić, na kartach historii powinien zapisać się jako tchórz i zdrajca, lecz został wywindowany przez innych jemu podobnych (tfu!) poetów. A to że jest sławny zawdzięcza właśnie głupocie i niedouczeniu. Mickiewicz to zdrajca i tchórz, i takim go zapamiętam.
I dalej:
Wielki Kłamca pisze:Poeci mają to do siebie że piszą w stanie ,,upojenia'', do dziś literaci łamią sobie głowy nad znaczeniem ich niewydarzonych wierszy. To kuźwa w takim razie o jakim krzepieniu serc Ty mówisz ? W powstaniu walczyli głównie chłopi, nieliczni z nich umieli czytać, więc wątpię żeby którykolwiek coś z tej (tfu!) poezji zrozumiał.
Jeszcze trochę tego było w temacie, ale nie będę więcej wklejać. I tak mam wrażenie, że autor tych słów jest z lekka indoktrynowany :?
Nie ma tego złego, co do domu poszedł
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Kfiatki z forum tawerny

Post autor: Azrael »

Imię: Takano
Nazwisko: Roshi
Wiek(do 15 lat): 14
Wioska: Liścia
Klan: Uchicha
Historia: Rodzice zostawili go w domu dziecka skad uciekł i trafił do wioski liścia
Techniki: Chidori, Kazagume, Nan Kaizou
Bronie: Katana, Shuriken
Wygląd: 169cm wzrostu, czarny płaszcz z kapturem, długie blond włosy, oczy biakugan
Rozdanie punktów:
FuuinJutsu: 0
Ninjutsu: 10
Taijutsu: 30
Genjutsu: 0
To chyba najgorsza karta jaka kiedykolwiek trafiła na to forum. Jest do kitu nie tylko... dlatego, że jest do kitu, ale dodatkowo pisała ją osoba całkowicie nie znająca świata Naruto :/
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Kfiatki z forum tawerny

Post autor: Ravandil »

A ja zarzucę czymś nie z forum, ale ze stronki. Wystarczyło zajrzeć w pierwsze lepsze komentarze, a już można się pośmiać. Co prawda do tekstów w Tafernie w nr 100 to się jeszcze nie umywa, ale jest osobliwie. Link do newsa i co ciekawsze komentarze:
za dziesiync lot niech pisze juz
Hej ludzi prosze was nie krytykujcie tego co oni pizą!Nie umiecie czytać?"PRAWDOPODOBNIE" powstanie
okej za 10 lat to nie będzie już 8 część ,, Harrego Pottera " tylko jakaś tam beznadziejna książka a wogulę nie mam pojęcia ocznym by pisała jak voldemort zginą.? oczywiście lobię Harrego i to bardzo ale bez przegieńc 10 lat jak chce mieć z tego jakiś zysk to niech sie lepiej bierze do roboty dopóki te książki mają jakieś wzięcie po za 10 lat to wszyscy mogą zapomnieć o Harrym i nikt by nieczekał z utęsknieniem na tę 8 częśc ... wielkie pozdro dla Pottero maniaków .... no i mam nadzieje że jak Rowling zobaczy niektóre apele wsprawie tej ksiąsz to może pomysli teżo nas fanach a nie tylko o kasie która zarabia na tych ksiaśzkach .. CZEBA SIE BUNTOWAć
Ogólnie - ortografia i interpunkcja przyprawiają o ból zębów, a o ból głowy przyprawia bezmyślność w pisaniu i robienie błędów, które już nawet mało mają wspólnego z ortografią, a więcej ze znęcaniem się nad ojczystym językiem. Powinien być na to paragraf :)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Kfiatki z forum tawerny

Post autor: BAZYL »

Diversi pisze:Wampiryzm jest chorobą przenoszoną drogą kropelkową (...)
Jak to przeczytalem, to na myśl mi przyszło - bez urazy - że głupota też :)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
AsiaWZieleni
Marynarz
Marynarz
Posty: 324
Rejestracja: wtorek, 3 maja 2005, 14:17
Numer GG: 0
Lokalizacja: z miejsca

Re: Kfiatki z forum tawerny

Post autor: AsiaWZieleni »

BAZYL pisze:
Diversi pisze:Wampiryzm jest chorobą przenoszoną drogą kropelkową (...)
Jak to przeczytalem, to na myśl mi przyszło - bez urazy - że głupota też :)
Mam nadzieję, że nie da się tym zarazić przez Internet... nie chciałabym zostać głupim wampirem :P
Nie ma tego złego, co do domu poszedł
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kfiatki z forum tawerny

Post autor: fds »

Kali from Neo-Dżungla pisze:...bembemki...
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Kfiatki z forum tawerny

Post autor: Tori »

Szasza pisze:Evan (a może nie)

-Cześc kolega!- Krzyknął Evan, po czym upuścił berettę-Chyba będę musiał wyjaśnić kilka spraw.- Szedł powoli w stronę Johna trzymając w rękach miecz.-Jestem płatnym zabójcą i staram się, aby mnie nie rozpoznano, bo konkurencja w tym zawodzie bywa naprawdę ostra.- Uniósł miecz i bezbłędnym cięciem odrąbał łeb Allachcośtama-Teraz na pewno nie będzie sprawiał kłopotów. Mam nadzieję że zachowasz moją tajemnicę.-Zwrócił się do Johna.
-Teraz powinniśmy zająć się obozem. Koledzy tego stworka nie powinni nas niepokoić. Groźni zabójcy to z natury odludki.
Szasza pisze:Evan (pradopodobnie)

Natychmiast wypuścił wodę z rąk. Nie powinno go to cieszyć, ale dziką satysfakcję sprawiło mu to, że wiedział, iż coś jest z tym strumykiem nie tak. Teraz rezydent tego przybytku stał nad nimi wyraźnie uradowany tym, że czekało na niego żarcie i napitek. Evan podniósł nóż i schował go za pasem. Wdawanie się w nim w walkę wręcz zdawało się byc szaleństwem, ale było najlepszym co Evam był w stanie zrobić.
-Spróbuj to przez chwilę utrzymać, lecę po miecz.
Evan przez chwilę zniknął z pola widzenia, po czym wrócił w stroju przywodzącym na myśl kiczowate horrory, jakże popularne przed wojną. Odziany był w ciężki, skórzany płaszcz, w dłoni trzymał broń, która zdawała się byc wypadkową maczety i katany samurajskiej, zaś twarz jego skryta była za maską hokejową. Kreacja ta może wzbudzałaby w innej sytuacji strach, ale teraz wzbudziła jedynie rozbawienie i zmieszanie w jego towarzyszu.
-Wytłumaczę ci to później.-Rzekł śmiertelnie poważnym głosem, po czym zaszarżował na bestię z mieczem.

Leżym i kwiczym :P
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Kfiatki z forum tawerny

Post autor: Tori »

To wymaga nowego posta :D
Szasza pisze:Evan (pewnie nie)

Spojrzał na skrajną reakcję towarzysza. Gdyby to było zwierze, to by się nie chował, bo i tak by go wywęszyło. Czyli walka nie była konieczna. Czy to mogą być łowcy niewolników, skoro nie ma kogo w tej dziczy łapać? Odpadali też gangerzy, bo nie ma tu kogo rabowac. Mogą to byc mutasy, ale mutki nie są raczej typem chowaczy. A może byli to zabójcy? Evan wybił sobie tą myśl z głowy. Czego mogliby chcieć zabójcy od pierwszego lepszego szeregowego, lub od niego.
Odpowiedź była prosta i logiczna. Za rogiem czai się zestrachany frajer wcale nie lepszy od nich. Ta myśl napełniła go ulgą. Dla pewności wziął do ręki swego wiernego pitonga.
-Wiemy że jesteś za rogiem. My też jesteśmy uzbrojeni!- zaczął spokojnym głosem oznajmiać nowemu znajomemu, spoglądając z nieskrywaną satysfakcją na patrzącego na niego jak na ostatniego debila Johna.
- Nie mamy o co walczyć na tym zadupiu i raczej nikomu nie uśmiecha się dostać kulkę. Wyłaź zza winkla z opuszczoną bronią, a gwarantuję, że nikt nikomu w bebechy nie wypali.
Wielkie rotfl :D
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Kfiatki z forum tawerny

Post autor: Force »

Jestem na paracetamolu więc jeżeli poniższe jest ok to uprzedźcie mnie żebym skasował szybko : P
Obrazek

Edit
Do poniższego: Mam dziwne poczucie humoru, a zapościć nigdy nie zaszkodzi i ty o tym wiesz i ja :]
Ostatnio zmieniony niedziela, 17 lutego 2008, 21:48 przez Force, łącznie zmieniany 2 razy.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Kfiatki z forum tawerny

Post autor: BAZYL »

Zastanawiam się, czy zwykła literówka jest aż tak strasznie śmieszna żeby warto ją było tu zamieszczać, czy to ja jestem starym ponurakiem, który nie widzi w tym nic śmiesznego...

[Mnie to rozśmieszyło :D - dop. FLK]
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kfiatki z forum tawerny

Post autor: fds »

Pewnego razu w cRPG Corner
Lionheart pisze:kto stworzy gre w lionheart??
30 minut później...
Lionheart pisze:to prosze napiszcie na muj gg 11821103
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Kfiatki z forum tawerny

Post autor: Sihamaah »

http://www.tawerna.rpg.pl/forum/viewtop ... &start=493
W poście Mekowa takie cudo:
Ostatnio edytowano piątek, 30 lutego 2008, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 121 razy

Jak on to robi?
Ostatnio zmieniony środa, 2 kwietnia 2008, 18:03 przez Sihamaah, łącznie zmieniany 1 raz.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Kfiatki z forum tawerny

Post autor: Azrael »

Jak on to robi?
Sihamaah, kolejny który dał się zwieść pozorom i zalicza "Mekow'a" do płci brzydkiej. ;) (może to ja się mylę :P)
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Kfiatki z forum tawerny

Post autor: Keyhell »

Może to nie ten dział, ale Mekow to chyba facet jest? Czy mi się wydaje?

Też nie wiem jak on/ona/ono to robi. Dary nadprzyrodzone. Wątpie aby ktoś poprawiał jedno zdanie 100+ razy.
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Kfiatki z forum tawerny

Post autor: Tevery Best »

Mały hint: nie zauważyliście, że jest to pod każdym postem Mekowa? Patrzcie tylko:
Ostatnio edytowano niedziela, 1 kwietnia 2008 p.n.e. przez Tevery Best, łącznie edytowano 666 razy.

Podobne? Wstawcie to teraz do mojego podpisu. I co? Trick stary jak świat.

Dla niedowiarków:

Kod: Zaznacz cały

[size=85]Ostatnio edytowano niedziela, 1 kwietnia 2008 p.n.e. przez [url=http://www.tawerna.rpg.pl/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=1896]Tevery Best[/url], łącznie edytowano 666 razy.[/size]
Wstawcie zamiast mojego nicka swój, zróbcie podobnie z numerem profilu, dodajcie dowolną datę edycji - i gotowe.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Kfiatki z forum tawerny

Post autor: Azrael »

Wygląd: Z pozoru niczym nie różni się od reszty społeczeństwa(...) nieco spiczaste uszy, które można by przypisać elfowi .Jedyne co świadczy o jego pochodzeniu są czerwone oczy, w nocy świecący niczym ogniki,spiczaste zęby oraz długi, zakończony kolcem ogon, (...)Ubiera się w proste obszerne szaty o czerwonym kolorze.
W oryginale jest coś o chowaniu ogona pod szatą, ale i tak mnie to... no nie rozbawiło, ale zaciekawiło.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Kfiatki z forum tawerny

Post autor: Force »

W oryginale jest coś o chowaniu ogona pod szatą, ale i tak mnie to... no nie rozbawiło, ale zaciekawiło.
To nie spam: Ach Filia się przypomina ;) ukrywane ogona pod szata jest sexy co się czepiasz :D
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ