A BAZYL to różowa pluszowa jaszczurka...

Taferna PGR

Czy zły BAZYL taki jest (różowa pluszowa jaszczurka)??

tak
200
76%
nie
64
24%
 
Liczba głosów: 264
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: A BAZYL to różowa pluszowa jaszczurka......

Post autor: Azrael »

Obrazek

Imie: Porucznik
Ranga: Musha Belly
Poziom: 10
Żywotność: 100

Dowodzi szpiegowskimi odziałami BAZYL'a. Choć jego inteligencja i zmysł strategiczny stoją na BAAAARDZO wysokim poziomie nie potrafi walczyć. Gdy ktoś znisczy jego czołg Obrazek , a on w nim zginie.... odział rozpieszcha się nie wiedząc co robić.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Hiro
Marynarz
Marynarz
Posty: 374
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 14:16
Numer GG: 5761430
Lokalizacja: Tam gdzie Tzeentch mówi dobranoc

Re: A BAZYL to różowa pluszowa jaszczurka......

Post autor: Hiro »

Zaprawdę forumowicze, tak oto rzekłem ja

Wasza wola poznania wroga jest zaiste wielka, nie spodziewałem się aż takiej kanonady pomysłów. Brakuje tyleż grupy śmiałków która stawiłaby im czoło. Bo łatwiej jest mówić, aniżeli zrobić to co zostało natenczas wypowiedziane.

Tako rzekłem

http://buka.blox.pl/resource/m6.jpg
System nawigacyjno-komunikacyjny
Ustawione na kanale PLuszz (666 Fm, w KGB i RGB)
Wzmacnia moralnie grupę jeżeli pod system podłączony jest dowódca

Obrazek
Nazwa: Pluszz Pokemon
Typowy przedstawiciel rasy pokemonowej - różowej, wykorzystywany jako mięso armatnie tudzież zwierzątko dla imperatorów pluszzzu i różu.
Obrazek
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: A BAZYL to różowa pluszowa jaszczurka......

Post autor: Keyhell »

Obrazek

Amulet telemanty. Zwiększa maksymalną ilość przyzwanych pluszowych zombii o 20.

Obrazek

Słaby i stary pluszowy mnich Yoda. W walce jest słaby, ale jest za to bardzo mądry.
Zna zaklęcia leczące. Znacznie zwiększa morale podwładnych. Dodatkowo jest w stanie nauczać armie bazyla. Puki żyje wszystkie jednostki zła mają zwiększoną o 10 mądrość.

Poziom 66.
Ekwipunek: Apteczki, i dużo starych ksiąg.
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Re: A BAZYL to różowa pluszowa jaszczurka......

Post autor: LOD »

Hiro pisze:Obrazek
Nazwa: Pluszz Pokemon
Co jak co, ale mi to nie przypomina Plusz Pokemona, tylko Plusz Falkę... też takie wiewiórzaste... a jak jest adminką, to kto wie, czy czegoś nie knuje z pluszową jaszczurką BAZYLem. :shock:

P.S.
Oczywiście bez urazy. 8) Nie ręczę za swoje skojarzenia. :D
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: A BAZYL to różowa pluszowa jaszczurka......

Post autor: Azrael »

Obrazek

Imie: BAZYL

Dane: Jest ZŁY potrafi opieprzać moderatorów, oraz banować userów. Dla zabawy kasuje posty. - tak było napisane w przepowiedni... więcej o nim nie wiadomo.

Obrazek

Jego brat bliźniak, który zszedł na dobrą drogę i daje dzieciom prezenty! :D
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Sir_Ernest_Torrmer
Marynarz
Marynarz
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 13:11
Numer GG: 8009826
Lokalizacja: A wedle tych trzech buczków

Re: A BAZYL to różowa pluszowa jaszczurka......

Post autor: Sir_Ernest_Torrmer »

BAZYL jako stwórca pluszowego ragnaroku ma w sobie tak wielką moc że może góry przenosić i sklepy z zabawkami palić, za jego potęgę należy mu się szacunek...














...ale kto by się tym przejmował :lol: :lol: :lol:
Opowiadania, wiersze itp. krótko mówiąc biblioteka zapraszamy - http://www.alibrary.webd.pl/index.php?id=glowna

http://world4.knightfight.pl/?ac=vid&vi ... &ref=flink

Obrazek
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: A BAZYL to różowa pluszowa jaszczurka......

Post autor: Azrael »

http://www.distile.pl/images/300.jpg

Starożytny artefakt, który ostatnio jest rzadko spotykany. Można do niego spakować wszystko, co użytkownik potrafi podnieść + za każdy punkt mocy jeden kilogram. Podobno sam BAZYL rozdaje je swoim podwładnym...

WREDNY RÓŻOWY!

Oczywiście wszystko po spakowaniu waży jedynie 5 gram.

WRRRR......

Zauważyliście, że BAZYL nie zaprzecza? Najwidoczniej moi informatorzy mają rację... jeden z nich....
wczoraj nie wrócił... boję się, że ja będę następny.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: A BAZYL to różowa pluszowa jaszczurka......

Post autor: Keyhell »

Tchórze! Zamiast szpiegować chomy na wojnę! Na co jeszcze czekamy?! Tyle informacji wystarczy! Na pohybel chędożonym pluszom!
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: A BAZYL to różowa pluszowa jaszczurka......

Post autor: Deep »

Keyhell pisze:Tchórze! Zamiast szpiegować choćmy na wojnę! Na co jeszcze czekamy?! Tyle informacji wystarczy! Na pochybel chędożonym pluszom!
Chcę to zobaczyć! Wyślijcie mi zdjęcia z krucjaty anty-pluszowel :D
.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: A BAZYL to różowa pluszowa jaszczurka......

Post autor: Alucard »

Ja sie na to nie pisze :D Sorry keyhell, ale młodyś i krew w tobie gorąca. Widziałem kości setek takich jak ty... wszystkie był... (nerwowe spojrzenia i szept na ucho) pokryte pluszszszem.... Straszne... Działa Navarony i szeregowiec Ryan to przy tym przezycia pięciolatka. Póki co prowadzimy ataki z ukrycia. Straty sa minimalne, a i czuje, ze wkrotce z pluszowego tronu strącimy zlego
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: A BAZYL to różowa pluszowa jaszczurka......

Post autor: Keyhell »

Zaiste twe słowa zmroził we mnie tą gorącą krew. Ale gdy w końcu nastąpi ten moment, kiedy nasze sztandary będą powiewać przed pieczarą złego, chce stać w pierwszym, szeregu z młotem dwuręcznym w ręku i patrzeć na naszą lśniącą armię i czekać aż Sami Nie Wiecie Kto, Ale Ja Wiem I Wam Nie Powiem Bo Nie wyjdzie.

A na serio. Jakiś dobry GM zrobi sesje? Jest tyle chętnych, że graczy bedzie chyba z 10. OMG.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: A BAZYL to różowa pluszowa jaszczurka......

Post autor: Azrael »

Obrazek

ODKRYŁEM KOLEJNĄ UMIEJĘTNOŚĆ BAZYLA!


To tylko pogłoski, ale on... potrafi zamieniać się w kota!
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: A BAZYL to różowa pluszowa jaszczurka......

Post autor: Ravandil »

Azrael666 pisze:
Zauważyliście, że BAZYL nie zaprzecza? Najwidoczniej moji informatorzy mają rację... jeden z nich....
wczoraj nie wrócił... boję się, że ja będę następny.
BAZ nie musi zaprzeczać Twoim słowom. On zaprzeczy Tobie i to wystarczy, byś nie miał wstępu na forum, przynajmniej na jakiś czas ;)
Keyhell pisze:Tchórze! Zamiast szpiegować choćmy na wojnę! Na co jeszcze czekamy?! Tyle informacji wystarczy! Na pochybel chędożonym pluszom!
Obawiam się, że z taką ortografią jak w tym zdaniu, możesz najwyżej walczyć z "plószowom jaszczórkom". Nie żebym był złośliwy :>
Straszne... Działa Navarony i szeregowiec Ryan to przy tym przezycia pięciolatka. Póki co prowadzimy ataki z ukrycia. Straty sa minimalne, a i czuje, ze wkrotce z pluszowego tronu strącimy zlego
Mam wrażenie, że to może się przerodzić się w to, co się dzieje przy okazji komunistycznych rewolucji - obala się znienawidzonego tyrana tylko po to, by jakaś grupa objęła władzę, a z której to wyłoni się kolejny znienawidzony tyran :>
Azrael666 pisze:Obrazek

To tylko pogłoski, ale on... potrafi zamieniać się w kota!
Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jeśli zalinkować ten temat odpowiedniej instytucji, to musieliby zrobić w tym temacie masowy detox ;]
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: A BAZYL to różowa pluszowa jaszczurka......

Post autor: Keyhell »

Ravandil pisze:
Keyhell pisze:Tchórze! Zamiast szpiegować choćmy na wojnę! Na co jeszcze czekamy?! Tyle informacji wystarczy! Na pochybel chędożonym pluszom!
Obawiam się, że z taką ortografią jak w tym zdaniu, możesz najwyżej walczyć z "plószowom jaszczórkom". Nie żebym był złośliwy :> [/qoute]

Chce mi się płakać jak to czytam... hmmm... widocznie się spieszyłem. Normalnie nie robię takich błędów. No cóż. Bywają gorsi internauci. Weźmy takiego Jasia Śmietanę....
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: A BAZYL to różowa pluszowa jaszczurka......

Post autor: Perzyn »

Nadszedł czas przepowiedziany przez starożytnych. Duch ożył w narodzie i stara gwardia (ale nie najstarsza gwardia bo ci już dawno wyginęłi przez ZŁEGO) podniosło pugawy łeb. Zapluty karzeł reakcji wraca do gry i rozpoczyna rekrutację elytarnej grupy, która sprowadzi na Różowego Tyrana zasłużony los! Bracia czas obalić jaszczurze rządy różu i pluszu! Tu jest nasz punkt zbiorny - http://www.tawerna.rpg.pl/forum/viewtop ... =14&t=4567

Wuj Sam chce ciebie!:P
Sir_Ernest_Torrmer
Marynarz
Marynarz
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 13:11
Numer GG: 8009826
Lokalizacja: A wedle tych trzech buczków

Re: A BAZYL to różowa pluszowa jaszczurka......

Post autor: Sir_Ernest_Torrmer »

Rewolucja!!! REWOLUCJA!!!!!!!!!
Chwała niech będzie bogom czy komuś... no temu co ja zorganizował. Nareszcie koniec tyranii pluszu. Zaprawdę powiadam wam wielki to dzień :lol: :lol: :lol:
Opowiadania, wiersze itp. krótko mówiąc biblioteka zapraszamy - http://www.alibrary.webd.pl/index.php?id=glowna

http://world4.knightfight.pl/?ac=vid&vi ... &ref=flink

Obrazek
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: A BAZYL to różowa pluszowa jaszczurka......

Post autor: Alucard »

Ubrany w szatę ministranta chłopak spojrzał przed siebie. U jego boku stała grupa wiernych ludzi.
-Zacząłem rebelię... ale to od was zależy, co dalej. czy ruszycie i zaczniecie to, o czym wszyscy mówili, lecz nikt na to sie nie zdobył, czy może zostaniecie i zaczekacie, aż plusz podpełznie pod wasze drzwi... -Po jego policzku spłynęła łza
-Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy... po tylu latach...-Zatknął się. Zrobił w powietrzu znak krzyża.
-Idźcie

Gdy juz się oddalili zdjął komeżkę i wyciągnął papierosa. Zapalił
-Jeżeli im sie nie uda...-Na stole leżał pistolet. Zadrżał
-Jeżeli im sie nie uda-powiedział odwazniej-Zastrzele moja gumowa kaczuszk. Nie chcę aby żyła w ogarniętym przez plusz świecie.

Spojrzal na żółte zwierzątko

-O my admin-zaklął-To musi sie dobrze skończyć




TAWERNIACY, POTRZEBUJEMY WAS !!!
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
ODPOWIEDZ