A BAZYL to różowa pluszowa jaszczurka...

Taferna PGR
ODPOWIEDZ

Czy zły BAZYL taki jest (różowa pluszowa jaszczurka)??

tak
200
76%
nie
64
24%
 
Liczba głosów: 264
mrufon
Marynarz
Marynarz
Posty: 256
Rejestracja: niedziela, 20 lutego 2005, 09:07
Numer GG: 6025304
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: mrufon »

Nie dajcie się zwieść pokrętnej dialektyce BAZYLowej. Jest pluszową a nawet atłasową salamandrą z bakelitowymi guzikami. Ma czerwony język przyczepiony szpilką i zielone płytki na plecach, lecz nie są rogowe lecz z aksamitu.
Ot i cała prawda o BAZYLu.
"Życie przecieka między palcami, gdy nie turlasz kostkami" - Platon ;)

I am the Anti-Pope, Zlad the 666th!
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Łanie to tak gawiedź w błąd wprowadzać Mrufonie? Przecież każdy wie doskonale, ze (powtarzam to po raz milionowy chyba) BAZYLiszki są złe, pomarszczone, zielone i ośłizłe... A ten szczególny egzemplaż dodatkowo krzywo patrzy i irytuje samą swoja egzysencją...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Poza tym od BAZYLa wszelakiego odbijają się strzały, iskrami sypiąc, co jest niechybnym dowodem na twardośc pancerza. Plusz/aksamit/jedwab czy cokoliwek tego pokroju nie miało by szans ze złowrogim grotem :twisted:
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Plastuś

Post autor: Plastuś »

Witam. Jestem jeszcze gorszy niż jakiś BAZYL! Zły, okrutny, mściwy, nadpobudliwy, okropny, obleśny, odrażający, ohydny, niski, gruby, brzydki, stary, pomarszczony, gburowaty, chamski, aspołeczny i nietowarzyski. Na dodatek nie jestem pluszowy, ale z plasteliny koloru żółtego.
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

bazyl

Post autor: Seth »

Według mnie jako przedstawiciela tajnej organizacji zwanej jako KaeF(Klozet Fajters-to w języku dalekiego wschodu) Bazyl jest gadem z rodziny różowiastych znanych też jako Bazilus Pinkatus Pospolitus. Moi szpie...eee yyy współpracownicy zaprzeczają plotkom na temat rzekomego niebezpieczeństwa związanego z denerwowaniem przedstawicieli tego gatunku. Jeszcze jedno: gdy się je rozśmieszy, wydają niezidentyfikowane odgłosy które przypominają dźwięk wydawany przez zdychającą żyrafę. Dziwne. Trzeba to jeszcze zbadac. FIGHT 4 KLOZET!
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Ja jako przedstawiciel mojego klienta - czyli siebie - pragnę zdementować istnienie wszelkich organizacji - zarówno OWFu, jaki i KaeFu. Podobnie zaprzeczm jakoby istniało coś takiego jak różowe BAZYLiszki. To pomówienie. I dopóki tego nie udowodnicie - a nie udowodnicie - pomówieniem zostanie :P
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

Obrazek

masz dowod! avik BAZYLa to tylko fotomontarz! wzia swoje zdjecie i nakleil inna teksture! a ja mam oryginal!! aha, to czarne na tym rozowym, to sa wlosy na klacie :D


teraz pomowienia niesa pomowieniami, teraz niemozesz juz nic zrobic! teraz wszystko wiemy! co?! co to ??!! takie duze rozowe z usmiechem?! BAZYL? co ty robisz z tym TASAKIEM? oddaj go wujkowi laRemu! nieeeee! oddaj, a nie wbij w brzuch!
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

LaRy, tym zdjeciem zlamales konwencje genewska :( Do tego organizacja praw czlowieka i WHO beda Cie scigac. Zes se przerabal.
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

chyba zapomniales, ze ja juz niezyje... :D a wiec moga mi naskoczyc!


a BAZYL to rozowa, pluszowa jaszczurka przytulanka z.... AAAAAAAAAA!!! ODLOZ TEN TASKAK!!! <tu stalo sie cos strasznego z mna, a wiec cenzura>
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Post autor: Seth »

Haha! Moi agenci wynajeli własnych agentów którzy powiedzieli rodzinom swoich przyjaciów by odnaleźli pracowników MZO którzy mają dostęp do bazy danych pekaesu w której są adresy nieświadomych swojej roli agentów KaeFu takich jak LaRy. NO I CO TERAZ!? Moi ludzie rozpracowali cię wielka różowa jasczurko! Wyłaź z rękami na karku skacząc na jednej nóżce i śpiewając hymn Afganistanu! Jesteś otoczony!
PS. FIGHT 4 KLOZET!
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Prawie Wam się udało pluszaki, ale musze Was rozczarować... To nie jestem ja a jedynie ktoś trochę do mnie podobny... Czy Wy nie wiecie, ze BAZYLiszki mają szkodliwy dla otoczenia wzrok i nie można ich spotkać bez okularów?

Wasi agenci zainkasowali gotówę za zadanie i jakiegoś bubla Wam wcisnęli... Powodzenia następnym razem...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Post autor: Seth »

a czy ty nie wiesz że każdy sz(p)anujący się men in black nosi czarne okularki? Ale jeszcze cię dorrrwę killer... e? że co? to nie ten film? kurr...
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Panie i panowie. Dnia dzisiejszego dokonałem niezwykłego odkrycia. BAZYL i Falka to jedna i ta sama osoba. Aby przekonać się, że mam rację musicie wykonać następujące czynności:
wejdźcie na: http://www.images.google.com
jako poszukiwane hasło wpiszcie: Falka
przejdźcie na 7 stronę wyników.
Dowód powinien być trzecim zdjęciem w pierwszej linii na tej stronie.
UWAGA! Według niektórych doniesień, na wskazanym miejscu nie ma owego dowodu. Nie wiem z czego to wynika, gdyż sprawdzałem zarówno google.pl/google.com jak i google.co.uk i zawsze wychodzilo mi to samo. Może jest to kwestia przeglądarki (używam IE), ale wątpię w to. W razie kłopotów, dajcie znać, a podrzucę odpowiedniego screenshota.
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

OMG! To prawda! :D

Choć muszę przyznać, że ja u siebie tego nie znalazłam...
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Aragorn
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 21 października 2005, 14:04
Lokalizacja: z Klozetu
Kontakt:

Post autor: Aragorn »

Ja jestem za BAZYLem też jestem obślizgły , zielony a do tego mam zgniły żołądek (zjadłbym jakaś owce) jest tez pusty . Uwaga poruszam sie jak Virus tylko że przez muszle kanalizacyjne . nie próbujcie szukać dowodów o moim istnieniu mnie nikt nie widział człowiek widzi tylko po mnie szkody (np. pozostałości po krowie tzn. Jadra i pośladki). Ja też jestem BAZYLISZKIEM
mrufon
Marynarz
Marynarz
Posty: 256
Rejestracja: niedziela, 20 lutego 2005, 09:07
Numer GG: 6025304
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: mrufon »

Ha. Spodziewaj się tytanicznej zemsty przeokrutnego BAZYLa, za podszywanie się pod niego. Jest tylko jeden tak zły osobnik i tak powoli aktualizujący stronę Cienia :wink:
"Życie przecieka między palcami, gdy nie turlasz kostkami" - Platon ;)

I am the Anti-Pope, Zlad the 666th!
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Phi! Nie bee sie mścił na tanich imitacjach :P
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
ODPOWIEDZ