Radio Maryja

Taferna PGR
ODPOWIEDZ

Czy słuchasz "Radio Maryja"?

TAK, JESTEM IM FANATYCZNIE ODDANY!
22
10%
NIE, NIE CIERPIĘ TYCH DEBILI!
46
20%
A co to być "Radio Maryja"?
5
2%
To ja jestem o. Rydzyk!
29
13%
Lubię mortadelkę...
24
11%
Ostatnio urwałem gałkę od radia i słucham tylko tej stacji. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem...
21
9%
Wolę BAZYLA i resztę paczki.
61
27%
Inna opcja
18
8%
 
Liczba głosów: 226
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

krucaFuks pisze:Mnie najbardziej podobało się jak z tym problemem poradzili sobie Anglicy. MI5 założyło organizację Combat18, która zadziała na zasadzie "plastra miodu", czyli przyciągnęła do siebie cały ten plankton. Dzięki temu służby miały cały czas organizację pod kontrolą (oraz np radykałów katolickich z Irlandii), a kiedy wszystko wyszło na jaw, cały ruch się wewnętrznie skompromitował i ostatecznie skłócił ze sobą.
Po prostu piękne... :D
O, ciekawe - to dokładne przeciwieństwo metod radzieckich. Kiedy w Związku Radzieckim (a obecnie w Rosji nadal tak się czyni, w końcu nauka nie poszła w las) chciano rozciągnąć kontrolę nad niekontrolowanym tworem politycznym, np. Demokratyczną Partią Chłopską*, wówczas władza tworzyła twór konurencyjny, dajmy na to Chłopskie Stronnictwo Patriotyczne*, nad którą kontrolę sprawowała. Później wystarczy tylko patrzeć, jak partie chłopskie zaczynają się nawzajem oczerniać, dyskredytować, wydzierać sobie wyborców, dzielić ewentualnych popleczników i ludzi oddanych sprawie chłopskiej, a ostatecznie do władzy nie wchodzi żadna z nich (bo się nawzajem zniszczyły) albo ta promowana przez wierchuszkę (bo ma większe zasoby na taką wojnę polityczną).
W Polsce na szczęście tak nie jest, ale i tak radzę uważać... ;)

*) Nazwy partii fikcyjne, służą przykładowi.
BochN
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 14 listopada 2005, 10:50
Numer GG: 12017892
Lokalizacja: Zimny dołek zwany Jelenią Górą

Post autor: BochN »

Heh wiecie jak rozpoznac słuchacza Radia M. jeśli nie looknijcie tu :http://uncyclopedia.org/wiki/Radio_Maryja
No i jak tu z takimi żyć w jednym kraju?
De gustibus non est disputandum, no nie?
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Post autor: WinterWolf »

To nie jest smieszne... To zalosne... A tak sie na Satanistow wyklina i tych co metalu sluchaja a najniebezpieczniejsza sekta w Polsce ma wlasne radio i jest popierana przez naszych politykow... Zgroza. :evil:
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

A wiecie, ze nie moglem tego threada otworzyc z irlandzkiej biblioteki? Filtr chroniacy przed tresciami nieodpowiednimi :)
Lidien
Majtek
Majtek
Posty: 146
Rejestracja: czwartek, 6 lipca 2006, 15:25
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Lidien »

Kiedyś musiałam 24h/dobę słuchać bo mój dziadek jest fanem O.Grzybka. Myślałam że nie wyrobie ale na szczescie to były tylko 2 dni.

Genialne te perełki tak się uśmiałam, że prawie pod biurko się stoczyłam. Wiecej takich tematów!!!!!!!!!!!!
Czyż czas jest obracającym się kołem, czy też koleina, która po nim pozostaje...
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Post autor: scorez »

Jedno muszę przyznać. To radio MA RYJA jak nic co znam. :lol:
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
kaziu
Mat
Mat
Posty: 403
Rejestracja: niedziela, 19 listopada 2006, 21:36
Numer GG: 7230085
Lokalizacja: Sagan

Post autor: kaziu »

W urzędach pocztowych znajdują się specjalne druki o następującej treści: „Cel Radio Maryja Dar dla Radia Maryja w Toruniu Bank Pocztowy SA pierwszy oddział w Toruniu 131263-61580-27006-100-0/0”.
Wypełniamy druk i wysyłamy na rzecz Radia Maryja 1 grosz. W urzędzie mogą nie chcieć przyjąć jednego grosza, ale wtedy trzeba się kłócić, bo pocztowcy nie mają prawa odmówić przyjęcia naszego wsparcia na rzecz naszej „ulubionej” stacji.
Za nami staje nasz kolega i tez wpłaca 1 grosz. Uwaga: nie płacimy nic za przekaz, ponieważ płaci za niego odbiorca - taka jest umowa radia z pocztą.
Za nim staje nasz trzeci kolega i również wpłaca grosz.
Następnie znowu my wpłacamy 1 grosz i tak w kółko.
Wysyłamy w sumie 120 groszy, trzy razy (w sumie 360 groszy, czyli 3,6 PLN).
Operacja ma sens. Za każdy z przekazów Radio Maryja płaci poczcie opłatę pocztową (ok. 3,6 zł). 3,6 x 360 to 1296 zł opłaty pocztowej zapłaconej przez radio.
1296 zł odjąć wpłacone przez nas 3,6 zł daje 1292,4 zł ujemnego wsparcia dla rozgłośni.
Wpłacać pieniądze na rzecz radia mogą również niewierzący.


:PP
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Post autor: Zaknafein »

O kurczę ;D Zaczynam siać wśród znajomych wywrotową propagandę, która pośrednio doprowadzi do bankructwa Ojca Imperatora :]
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Mnie TV Trwam kojarzy się z tekstem z MŚ w piłce nożnej: "Polska odpadła, ale dla pocieszenia powiemy, że Kostaryka tez nie ma szans na awans" :D Normalnie krzewmy miłość.

Najgorsze, że obłuda i wielkie nadęcie w wykonaniu mediów "Ojca dyrektora" i naszego rządu jest ewidentnie widoczne, ale oni uważają że to jest OK i nikt tego nie zauważa :twisted:
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Jakie nadęcie i obłuda rządu? Szkoda, że nie wspomniałeś o opozycji, ci są znacznie bardziej obłudni i nadęci :P :P :P :P :P
Obrazek
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

1296 zł odjąć wpłacone przez nas 3,6 zł daje 1292,4 zł ujemnego wsparcia dla rozgłośni.
Jezeli to prawda to ide jutro na poczte, akurat mam stówe... 10000 x 3.6=36000 szatan szatan :twisted:
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Czy ktos w ogole kiedykolwiek sprawdzil czy da sie wyslac 1gr przekazem? A jesli sie da, to czy RM nie ma zastrzezonej na poczcie najnizszej oplacalnej kwoty jaka mozna na to konto przeslac? Nawet jesli, to i tak takie dzialania nie maja najmniejszego sensu. Chocbyscie kazde zarobione pieniadze wysylali po jednym groszu, to nie starczylo by wam zycia zeby przebic kwoty ktore wplywaja na konto RM z roznych zrodel. Pomysl ten mozna potraktowac jako wesola ciekawostke i nic wiecej. Sorry, ale niestety nie widze zadnej skutecznej metody walki ze zjawiskami takimi jak RM. Nawet snajperka we wlasciwych rekach, cz ladunki wybuchowe we wlasciwym miejscu nie zmienia mentalnosci narodu.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Pewnie da się 1gr skoro Tele2 (tak to się zwie?) przysyłało rachunki, których więcej kosztowało przesłanie niż koszt rachunku.
Obrazek
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Tak, w duzych firmach telekomunikacyjnych rachunki sa wystawiane i rozsylane automatycznie, jak leci. Wysokosc rachunku nie ma znaczenia. Ale taki geniusz biznesowy, jak O. Rydzyk mogl przeciez wpasc na to, zeby ustalic najnizsza kwote jaka mozna darowac RM. Tym samym zabespieczyc sie przed takimi inicjatywami, choc wydaje mi sie ze tak czy inaczej, takie akcje nie sa w stanie dokonac najmniejszego uszczerbku na potedze finansowej RM. Najlepiej pojsc i zapytac na poczcie :D
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Tylko komu by sie chcialo? Juz nie mowiac o tym, ze wqr.... pani przy okienku by was wyrzucila z poczty (o ile za pierwszym razem przyjela by tego grosza). Wasze rozwazania sa czysto teoretyczne ;)
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Kaziu to przepisał z Nonsensopedii, a jak wiadomo tam nic nie jest pisane na serio. To też chyba nie. Poza tym, żeby wpłacić 1zł, trzeba podejść do okienka 100 razy i tyle razy wypełni jakiś druczek. Chyba tylko jacyś maniacy byliby w stanie coś takiego zrobić.
...
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Nie wywoluj wilka z lasu... :wink:
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
ODPOWIEDZ