Radio Maryja

Taferna PGR
ODPOWIEDZ

Czy słuchasz "Radio Maryja"?

TAK, JESTEM IM FANATYCZNIE ODDANY!
22
10%
NIE, NIE CIERPIĘ TYCH DEBILI!
46
20%
A co to być "Radio Maryja"?
5
2%
To ja jestem o. Rydzyk!
29
13%
Lubię mortadelkę...
24
11%
Ostatnio urwałem gałkę od radia i słucham tylko tej stacji. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem...
21
9%
Wolę BAZYLA i resztę paczki.
61
27%
Inna opcja
18
8%
 
Liczba głosów: 226
Gość

Post autor: Gość »

Powiem tyle, najlebsze biby były są i pewnie nadal będą na różnego rodzaju zlotach młodzierzy katolickiej(wiem z autopsji, nawet siostry bywały tam wielokrotnie przełożone)
delur
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: wtorek, 14 czerwca 2005, 17:46

Post autor: delur »

http://www.radiomaryja.pl/dzwieki/2006/ ... .21.am.mp3



ludzie sciagnijcie to to sie skitracie ze smiechu :D

W podsumowaniu tej audycji: INTERNET TO NARZĘDZIE SZATANA !! :D
Obrazek
Obrazek
Delur słucha:
Obrazek
Obrazek
Radar
Mat
Mat
Posty: 434
Rejestracja: poniedziałek, 31 października 2005, 15:58
Lokalizacja: Warszawa - Praga Północ.
Kontakt:

Post autor: Radar »

RADIO MARYJA, RYDZYK I TELEWIZJA TRWAM RZĄDZI!


... Polską...
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Ale o tym sza, bo to tajemnica :P
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
BochN
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 14 listopada 2005, 10:50
Numer GG: 12017892
Lokalizacja: Zimny dołek zwany Jelenią Górą

Post autor: BochN »

Radar pisze:RADIO MARYJA, RYDZYK I TELEWIZJA TRWAM RZĄDZI!


... Polską...
Niezupełnie, to kaczory rządzą polską tyle, że kaczorami rządzi radio m.
De gustibus non est disputandum, no nie?
WaRdOg
Pomywacz
Posty: 36
Rejestracja: piątek, 26 maja 2006, 10:06

Post autor: WaRdOg »

JEZU!!!! Jak czytam te pierdoły to mi łzy oczy zalewają. To jest paranoja roznoszona drogom radiową. Na szczęście w mojej rodzinie nikt nie słucha tych, psycholi bo był bym spalony na całej linii ( 0 metalu, 0 szatańskiego, internetu i ZERO KOCHANEGO RPG). Doszedłem do kilku wniosków:
&middot; Jełopy i debile dostają najlepsze krzesełka a ludzie naprawdę ich godni zamiatają ulice (przykład Rydzyk)
&middot; Kościół zbudowany jest na kłamstwie
&middot; A Bóg, kiedy tworzył rasę ludzką był zalany w trzy dupy, (dlatego ludzie to banda samolubnych hipokrytów)

Zamierzam zadzwonić do Radia Maryja i pojechać naszemu prorokowi Imperatorowi Rydzykowi po ambicji.,(Ale nie, ja z tym dzwonieniem to na serio), Gdy będę dzwoni dam psota żebyście włączyli RM i posłuchali, jakie oddaje mu honory.


PS. I wogule co ten palant ma do tych Żydów, czyżby nie wiedział że Jezus jest Żydem (przepraszam był gdyż jego epoka minęła teraz nastała epoka Rydzyka :)). Rydzyk jak mnie słyszysz to chce ci powiedzieć że naziści podobnie postępowali z Żydami :twisted:


Jeszcze trochę to zamiast policji z pałami będą łysi z pałami, inkwizycja będzie paliła heretyków, wiedźmy i homosexualistów na stosach, czarni i żydzi trafią do obozów koncentracyjnych, babcie będą składać ofiary przed złotym posągiem O. Dyktatora a kaczyści będą z uśmiechem na twarzy ciskać gruchy w sejmie"

Jeśli ktoś się nie zgadza z moimi przekonaniami to niech wie że mam to gdzieś :D
Jassmina
Pomywacz
Posty: 51
Rejestracja: niedziela, 4 czerwca 2006, 22:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Kontakt:

Post autor: Jassmina »

WaRdOg nie podniecaj się tak ... nie warto...
ojcem dyrektorem podniecają się tylko Lepper, Giertych i ci dwaj co ukradli księżyc... oraz im podobni... a ojciec dyrektor to nasz rodzimy folk i nic wiecej :P
każdy dzień to nowe wyzwanie i nowa przygoda
BochN
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 14 listopada 2005, 10:50
Numer GG: 12017892
Lokalizacja: Zimny dołek zwany Jelenią Górą

Post autor: BochN »

Miło by było gdyby był tylko nieszkodliwą anty-ozdobą, niestety drań ma pod sobą wielu chętnych by mu służyć, a jego pachołkowie znajdują się całkiem wysoko na drabinie społecznej i mają wpływ na Polskę co niestety zaczynamy odczuwać, ale przy odrobinie szczęścia niedługo tak się umoczą, że na dłuższy czas będziemy mieli spokój od im podobnych.
De gustibus non est disputandum, no nie?
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

to chyba idziemy ekipa na stadion X-lecia w warszawie od ruskich kalachy kupowac :D i zrobimy antymoherowa rewolucje :D
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

A z dzwonieniem to też nie wyjdzie, bo się podobno ch*e zabezpieczyli i wszystko idzie z parominutowym poślizgiem.
Jassmina
Pomywacz
Posty: 51
Rejestracja: niedziela, 4 czerwca 2006, 22:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Kontakt:

Post autor: Jassmina »

... bracia i siostry w wierze i duchu RPG, wszak ojciec dyrektor jest niczym na przeciw wieczności, zatem powiadam Wam moi mili, za niecałe cztery lata minie era Rydzyka, łysych z giertychowskiej wszechpolski, wiejskich walonków z lepperowskiej samoobrony, mocherowych berecików z kaczygrodu... nastanie nowe... nie traćcie ducha.
I dam sobie moje długie włosy obciąć, że koalicja nie dotrawa do końca, a ojciec dyrektor za przekręty finansowe i nadużycia przed obliczem sprawiedliwości stanie.............................. ( hehehe... chyba jestem niepoprawną optymistką... no ale zawsze lepiej pozytywnie niż negatywnie myśleć :) )
Tak więc nie lękajcie się siostry i bracia umiłowani ... niebawem już nastanie koniec grzechu obłudy, kłamstwa i zakłamania, pychy i niezdrowego populizmu.... ( w tym miejscu każdy sobie sam może dopowiedzieć, dopisać, pomyśleć - czego koniec nastanie jeszcze )....
każdy dzień to nowe wyzwanie i nowa przygoda
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Jassmina pisze:( w tym miejscu każdy sobie sam może dopowiedzieć, dopisać, pomyśleć - czego koniec nastanie jeszcze )....
... Koniec świata. :p

Dobrze, że ci wszyscy w/w panowie nie żyją wiecznie i w końcu będą musieli ustąpić miejsca młodszym od siebie. Tylko czy coś się zmieni?

I teraz czekajmy, aż moherki skonstruują maszynę, która przedłuży życie Ojca Tadeusza o następne kilkadziesiąt lat. :p Swoją szosą niezły materiał na opowiadanie political-fiction. :)
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Post autor: Jelcyn »

A wiecie, że podobno radio maryja zakłada w toruniu radiowęzeł, poprzez Tktóry do osobnych domost dotrze "katolicki głos". Każdy z okolic Torunia i Bydgoszczy będzie miał w domu taki kabelek, do którego może podłączyć głośniczek i słuchać tylko i wyłącznie Radia M, nie posiadając neta, televizji i radia. To se dopiero wymyslili.

P.S to sa tylko pogłoski, choć potwierdzone audycjami na antenie. w końcu pieniądze (a raczej ich marny odsetek) radiosłuchaczy muszą iść na jakiś zbawczy cel.
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Taaa, my sie śmiejemy z oddziałów moherowych beretów, ale tam na prawde wyrastają popaprańcy, najczęściej należący do wszechpolaków. Ostatnio pobili najwyższego przedstawiciela judazimu w Polsce, a jakiemuś anarchiście wbili nóż w plecy... Wygląd standartowy, glany, spodnie moro (białe) łeb na łyso, poruszają się w przynajmniej 2-3 osoby. I wezmą pod buty każdego, kto im sie nie spodoba, czyli:Rasta, punka, Żyda, Murzyna, chińczyka, lub kogokolwiek innego który nie jest "swój". Jak ktos nie wierzy, to zapraszam do obejrzenia filmiku Bóg, Honor, Ojczyzna. Zachowują się tak samo jak rycerze w trakcie krucjat, czyli popełniają stare grzechy na nowe sposoby....
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Yacek
Marynarz
Marynarz
Posty: 343
Rejestracja: wtorek, 10 stycznia 2006, 17:54
Numer GG: 6299855
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Yacek »

Porównywanie skinheadów do krzyżowców to chyba jednak zbyt daleko idąca paralera. Nazywajmy gnój gnojem, a nie bawmy się w historyczne porównania. Tu wystarczyłaby zdecydowana akcja policji i panowie " łysi" nie istnieją po tygodniu. Problem polega na czym innym. Oni są potrzebni. Tak samo jak w Rosji - polecam reportaż pani Włodarczyk o Wszechrusach, swoją drogą co za dziwne podobieństwo nazw. :D
Jest właśnie ta złowroga pora nocy,
gdy poziewają cmentarze i piekło
Zarazę rozpościera. Oto mógłbym
Chłeptać dymiącą krew i spełnić czyny,
Których dzień nie zniósłby...
shade
Mat
Mat
Posty: 514
Rejestracja: poniedziałek, 5 czerwca 2006, 19:10
Lokalizacja: z kapusty

Post autor: shade »

Jak możecie tak mówić o tym świętym walniętym przez ducha świętego człowieku. Toż to bluźnierstwa, powinniście się wstydzić. Pamiętajcie trzeba ssać, ssać i ssać
krucaFuks
Tawerniany Trickster
Tawerniany Trickster
Posty: 898
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 10:35
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: krucaFuks »

Akurat Chirurga prawdopodobnie dziabneli jacys "bojownicy" z B&H albo innego NS-owego tatałajstwa. Można różne rzeczy mówić o wszechpolakach, ale oni raczej z nożami nie ganiają.
Swoją drogą, ostatnio przeglądałem sobie strony naszych rodzimych ultrasów. Problem można bardzo łatwo rozwiązać - wystarczy jakimś podstępem zwabić ich w jedno miejsce, wszystkie te ich odłamy, NS, NR, nopy i inne combaty, a pomiędzy nich rzucić kilka noży i siekier... na swoich forach głownie zajmują się oni ubliżaniem sobie nawzajem, wyzywaniem od ciot i zdrajców prawdziwej idei narodowej. Czytając to ubaw miałem po pachy.

Mnie najbardziej podobało się jak z tym problemem poradzili sobie Anglicy. MI5 założyło organizację Combat18, która zadziała na zasadzie "plastra miodu", czyli przyciągnęła do siebie cały ten plankton. Dzięki temu służby miały cały czas organizację pod kontrolą (oraz np radykałów katolickich z Irlandii), a kiedy wszystko wyszło na jaw, cały ruch się wewnętrznie skompromitował i ostatecznie skłócił ze sobą.
Po prostu piękne... :D
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ