Radio Maryja

Taferna PGR
ODPOWIEDZ

Czy słuchasz "Radio Maryja"?

TAK, JESTEM IM FANATYCZNIE ODDANY!
22
10%
NIE, NIE CIERPIĘ TYCH DEBILI!
46
20%
A co to być "Radio Maryja"?
5
2%
To ja jestem o. Rydzyk!
29
13%
Lubię mortadelkę...
24
11%
Ostatnio urwałem gałkę od radia i słucham tylko tej stacji. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem...
21
9%
Wolę BAZYLA i resztę paczki.
61
27%
Inna opcja
18
8%
 
Liczba głosów: 226
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Re: Radio Maryja

Post autor: LOD »

Deep pisze:"Ze słyszenia"
Matko, Kloner już do rangi jakiegoś poł-boga urósł ;)
W Radio Maryja o nim głoszono, że nowe zagrożenie dla papcia Rydza! 8)
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Radio Maryja

Post autor: Deep »

Phoven pisze:, wyczyszczą licznik postów
Heh. To były czasy jak się wszyscy przestraszyli jak zniknął licznik :D

A co do Radia Maryja - moja babcia lubi słuchać ale tylko msze :P
.
Matt_92
Mat
Mat
Posty: 554
Rejestracja: sobota, 18 sierpnia 2007, 17:35
Numer GG: 6781941
Lokalizacja: Duchnice k/Pruszkowa

Re: Radio Maryja

Post autor: Matt_92 »

Panie Boże zapłać.

Czy mi się wydaje, czy temat Radia Maryja ucichł? Bo ostatnio w telewizji i prasie nie pojawia się nic ciekawego na temat ekipy ojca dyrektora...
A d'yaebl aep arse!
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Radio Maryja

Post autor: Brzoza »

Matt_92 pisze:Panie Boże zapłać.

Czy mi się wydaje, czy temat Radia Maryja ucichł? Bo ostatnio w telewizji i prasie nie pojawia się nic ciekawego na temat ekipy ojca dyrektora...
Bo to nadmuchany strasznie przez media temat, m.in nadmuchany z powodu LPR-u i PiS-u. A jak obydwie partie straciły poparcie RM+TWAM to przestali o niej jakos pisać. Momentami czasem cos w mediach mignie o tym żen chcą nową partię zakładać.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Nhunter
Marynarz
Marynarz
Posty: 208
Rejestracja: wtorek, 9 grudnia 2008, 20:24
Lokalizacja: Lidköping

Re: Radio Maryja

Post autor: Nhunter »

Czekaj, czekaj...
Ci z TRWAM chcą partię zakładać?
Hehehe... Jak dobrze, że mnie tam nie ma : P
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Radio Maryja

Post autor: Tori »

Obrazek


Mwahahahaha.
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Adamir
Marynarz
Marynarz
Posty: 329
Rejestracja: wtorek, 18 marca 2008, 19:18

Re: Radio Maryja

Post autor: Adamir »

Czekaj, czekaj...
Ci z TRWAM chcą partię zakładać?
Hehehe... Jak dobrze, że mnie tam nie ma : P
Ci z LPRu chcą partię zakładac. Czytanie ze zrozumieniem.
[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]Obrazek[/url]
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Radio Maryja

Post autor: Brzoza »

Partia jak kazda inna. Nie wiem co w tym strasznego? Media, które są nieprzychylne rydzykowi(co ciekawe wiekszośc stacji rzucających sie na PiS i Rydzyka i LPR i grup takich jak ITI maja kapitał zagraniczny, a TRWAM ma polski) publicznie oszkaluja taka pratie, znajda byle gówno zeby ja osmieszyć, a jak juz nawet partia by weszła do parlamentu to wtedy będzie medialna burza z piorunami, jak to było kiedy pis rzadziło (joł). Ale i tak nie ma żadnej porzadnej partii w Polskim Parlamencie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Radio Maryja

Post autor: Phoven »

Deep pisze: Heh. To były czasy jak się wszyscy przestraszyli jak zniknął licznik :D
Tajny licznik to generalnie dobra sprawa, przynajmniej czesc ludków powstrzymała się od powiększania sobie przyrodzenia postami. No bo co to za lans kiedy nie mozna się nim pochwalić kolegom? ;)
A akcja w wyczyszczeniem licznika była chyba tylko raz - jak Egl i AC rozpetali spamfest. To był dobry pretekst żeby AC znowu dać bana, a że potrzebne są pozory sprawiedliwości Eglowi wyczyszczono wspomniany licznik. Ale jak to zwykle bywa kiedy sprawy zataczają wobec spraw najważniejszych w życiu każdego faceta - wybuchły protesty i licznik Eglowi przywrócono.
No, chyba że coś skrajnie mi się zepsuło z pamięcia i nawet najważnieszych, przełomowych wydarzeń nie pamiętam. :P
Media, które są nieprzychylne rydzykowi(co ciekawe wiekszośc stacji rzucających sie na PiS i Rydzyka i LPR i grup takich jak ITI maja kapitał zagraniczny, a TRWAM ma polski) publicznie oszkaluja taka pratie, znajda byle gówno zeby ja osmieszyć, a jak juz nawet partia by weszła do parlamentu to wtedy będzie medialna burza z piorunami
Jep. Ale takie juz prawo dżungli. Zauważ, ze dokładnie tak samo działa druga strona. Nie widzę w tym osobiście nic nagannego - jeśli to prywatne media - to mogą sobie głosić co im tam sie podoba. Każdy może mieć przecież swoje poglądy i zwyczajnie nie oglądać/czytać/słuchać określonych stacji tv/gazet/stacji radiowych które mu nie odpowiadają. Ogladasz TVN - twoja brocha. Słuchasz Radia Maryja - twoja brocha.
Jedyny problem jest kiedy mamy doczynienia z mediami publicznymi. One jako jedyne zwyczajnie muszą być jak najbardziej "obiektywne". Jak pokazuje jednak codzienność prezentuja poglądy najbliższe aktualnemu gabinetowi rządzącemu. Czy to będzie partia XYZ czy ZYX nie ma żadnego znaczenia. Dlatego też mimo, ze nie jestem fanatykiem prywatyzacji (np. prywatyzacje szkolnictwa uważam za całkowicie poroniony pomysł) to poddanie jej mediów publicznych uważam za "konieczną konieczność".

Trochę zjezdzam z OT klimatu więc na koniec dam gifa z Pikachu. Złap je wszystkie! Dziękuje.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ