Kryształy Czasu III Edycja PROŚBA

Wszystkie pytania związane z grami fabularnymi.
ODPOWIEDZ
Neclord
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 23 sierpnia 2006, 17:59

Kryształy Czasu III Edycja PROŚBA

Post autor: Neclord »

Witam!

Byłem (i wciąż że tak powiem jestem) jednym z redaktorów i współtwórców III Edycji podręcznika do Kryształów Czasu. Niestety strona z materiałami padła i raczej nie będzie kto miał jej zreaktywować, więc korzystając z TawernyRPG chciałbym was prosić o przesyłanie do mnie (jeśli oczywiście posiadacie) materiałów archiwalnych dotyczących Kryształów Czasu z MiM'a i innych starych czasopism fantasy (wszystko co macie - opisy miast, archipelagów, bestiariusz a także pierwszą edycję KC napisaną przez A. Szyndlera drukowaną w MiMi'ie). Nie chodzi mi tutaj o łamanie praw autorskich właścicieli tekstów, po prostu chcę zebrać wszystko o KC do kupy i stworzyć najlepszy, darmowo-fanowski podręcznik do tego nieco zapomnianego już systemu. Od siebie dołożę ciekawy system tworzenia historii bohatera i wiele innych rzeczy. Mam nadzieję, że mój apel znajdzie odbiorców i razem uda nam się stworzyć coś bardzo ciekawego. Materiały przysyłajcie na adres krysztalyczasu@o2.pl. Efekt finałowy mojej pracy przedstawię na "łamach" TawernyRPG. Dzięki i pozdrawiam!

PS. Nie odsyłajcie mnie tylko na stronę http://www.krysztalyczasu.prv.pl bo dobrze ją znam :D
ODPOWIEDZ