Szukam gry Lamentation Sword

Sprzedajemy tylko własne przedmioty, zdobyte w sposób legalny i oryginalne.
ODPOWIEDZ
luki20j
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 28 lipca 2008, 15:39
Numer GG: 0

Szukam gry Lamentation Sword

Post autor: luki20j »

Witam serdecznie, jestem nowy na forum, i trafiłem tutaj po długich i bezowocnych poszukiwaniach jednej ze swoich pierwszych gier RPG w jaką grałem. Mianowicie wydanej w 1999 roku gry po tytułem Lamentation Sword lub Akuma - Demon's Spawn. Czy ktos moze posiada te gre? I chciałby ją odsprzedać? Pozdrawiam
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Szukam gry

Post autor: Azrael »

Coś cienko szukałeś... mi zajeło to dwie minuty: http://stare.e-gry.net/grapok.php?go=801
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
luki20j
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 28 lipca 2008, 15:39
Numer GG: 0

Re: Szukam gry

Post autor: luki20j »

Kolezko ale ja demo mam, mi chodzi o pelną wersje:). Ale dzieki ze poszukałes:):):) :mrgreen:
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Szukam gry

Post autor: Azrael »

Ja nie potrafie czytać (wsyscy na tawernie to wiedzą), ale nie znalazłem nigdzie na tamtej stronce, żeby to było demo... ale śpiesze się (właśnie mam sesję) więc nie odpisuj, nie zdołałem się przyjrzeć. Jak znajdę chwile czasu to poszukam.

EDIT: Przejrzałem dokładnie i nie znalazłem nigdzie informacji, że to jest DEMO, a gdyby to było demo musieli by uprzedzić. Zaraz sie zdenerwuje i sam ściągne ^^
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
luki20j
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 28 lipca 2008, 15:39
Numer GG: 0

Re: Szukam gry

Post autor: luki20j »

No demo demo, bo ma 30 mega:) Full spakowany ma ponad 200mb:) Ale gra swietna jest:)
NEO DARK LORD
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 21 listopada 2008, 20:23
Numer GG: 2328425

Akuma: Demon Spawn (Lamentation Sword)

Post autor: NEO DARK LORD »

http://forum.hentai.info.pl/viewtopic.p ... &start=225
(na samym dole strony)

A przy okazji zapraszam. ;)
ODPOWIEDZ