[Sprzedam] Czasopisma

Sprzedajemy tylko własne przedmioty, zdobyte w sposób legalny i oryginalne.
ODPOWIEDZ
transformers
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 19:16
Numer GG: 0

[Sprzedam] Czasopisma

Post autor: transformers »

Powoli dojrzewa we mnie decyzja pozbycia się olbrzymiej kolekcji czasopism S-F, Fantasy, RPG. Mam praktycznie wszystko co ukazywało się na polskim rynku w ciągu ostatnich 25 lat i ukazuje się nadal. Wszystkie czasopisma są kompletne, w eleganckim stanie, czyste z ewentualnymi dodatkami, które gdzieś tam po drodze się ukazały. Oprawione są w twarde okładki przez introligatora z wytłoczonymi złotą czcionką na przodzie i grzbiecie tytułami, nabite są też metalowe narożniki. Piękna kolekcja kawałka historii polskiej literatury w ponad 110 tomach !!! Najlepiej gdyby chętnym była jedna osoba, nie chcę rozbijać kolekcji !
Oto tytuły kompletów. Powtarzam kompletów! Nie brakuje żadnego numeru !!!
Fantastyka, Nowa Fantastyka, Czas Fantastyki, Fantastyka-wydanie specjalne, Mała Fantastyka, Fantazja, Feniks, Fenix, Hyperion, Ubik, Isaac Asimov SF Magazine, Ufo, Super Fantastyka, Kruk, Faktor X, Voyager, Łowca wyobraźni, Światy Możliwe, Fantasy, SFera, Science Fiction, Sfinks, Magazyn Fantastyczny,Złoty Smok, Magia i Miecz, Labirynt, Legenda, Gozoku,Gwiezdny Pirat, Portal, Talizman. Jest jeszcze komplet fikcji (fanzinu skf) oprawione z kompletem dodatków.
Poza tym mam jeszcze Aiglosa (brak 6 numeru- nie oprawione) Czerwony Karzeł (brak trzech numerów -nie oprawione) colaps(claps) (fanzin brak kilku numerów-nie oprawione)
Zainteresowanym prześlę zdjęcia. kontakt: transformers2007@o2.pl

Też się cieszę, że masz wszystko i jesteś mistrzem Pokemon. Mimo to prosiłbym, żeby takie ogłoszenia zamieszczać w przeznaczonym do tego dziale, nie zaś byle gdzie. Moderator nie zawsze jest dobry i nie zawsze tak grzecznie posprząta.
CRW
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Mam Wszystko !!! Czasopisma RpG, Fantasy, S-F !!!

Post autor: Sihamaah »

Wrzuć może zdjęcia na imageshack i daj tu linki? Na ile wyceniasz kolekcję? Wydaje się warta tyle co dobry samochód :)
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
transformers
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 19:16
Numer GG: 0

Re: Mam wszystko! Czasopisma RPG, fantasy, s-f!

Post autor: transformers »

Bardzo przepraszam moderatora za umieszczenie swojego postu w tym dziale, w którym nie powinien być umieszczony ale tak się składa, że wczoraj po raz pierwszy trafiłem na to forum. Może zamiast niezbyt uprzejmie odpowiadać lepiej byłoby zrobić jakąś przejrzystą mapę forum? Z głównych tematów i niewielkich notatek pod nimi niezbyt jasno wynika gdzie dany temat powinienn trafić. Przynajmniej dla mnie.
A zdjęcia kolekcji wysyłam zainteresowanym na maila. Pozdrawiam !!!
azarath
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 29 września 2011, 20:57
Numer GG: 11981895

Re: Mam wszystko! Czasopisma RPG, fantasy, s-f!

Post autor: azarath »

Witam,jestem zainteresowana wszystkimi czasopismami fantasy i prosiłabym o wysłanie mi zdjęć stanu tej kolekcji.
ODPOWIEDZ