Czachy

Sprzedajemy tylko własne przedmioty, zdobyte w sposób legalny i oryginalne.
ODPOWIEDZ
Inferntallus
Majtek
Majtek
Posty: 94
Rejestracja: środa, 4 lipca 2007, 20:47
Numer GG: 8630524

Czachy

Post autor: Inferntallus »

Naprawde nei wiedzialem gdzie to dac a tu taki fajny temat offtop :D
taki jeden ziomek mi mowil ze jak gra w RPG to dla klimatu, stawia na stole taka czaszke (nieprawdziwa oczywiscie) ze swieca i splywajacym woskiem. No i mam do was pytanie czy wiecie cos o tym, czy mozna to gdzies kupic, skad wziac w ogole taka ludzka czaszke. Bo to by nawet fajnie sie sprawdzalo na sesji, o ile moi BG nei zaczeliby sie tym bawic xD
a wiec prosze was o info i z gory dzieki
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Re: Czachy

Post autor: BLACKs »

No i mam do was pytanie czy wiecie cos o tym, czy mozna to gdzies kupic, skad wziac w ogole taka ludzka czaszke.
Bejsbol w lape i huzia na tate!
___
http://allegro.pl/item208602057_czaszka ... biona.html

Wystarczy troche poszukac. Chociaz zamiast takiej czaszki wolalbym sobie nowy podrecznik kupic : O.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Czachy

Post autor: Tori »

Poszukaj na allegro- tam jest coś na pewno (sam sprawdzałem, dosłownie przed chwilą), znajdziesz też w sklepach zoologicznych (jako wystrój akwarii), w sklepach dla studentów medycyny- jako egzemplarze do uczenia się...

Jak się uprzesz, to namów kogoś z rodziny, aby po śmierci można było wziąć jego szkielet (odpowiednie pisemko+załatwienie sprawy u patologa). Z tym, że osobiście nie chciałbym mieć czyjejś czaszki...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Czachy

Post autor: Force »

Lolek jedz na Śląsk wczoraj rozmawiałem z koleżanka z Gliwic> tam pohitlerowskiego śmiecia jest potąd :D Jak pojadę to może coś dla siebie przywiozę. Bo jak wynika z tematu o rekwizytach nie mogę u siebie w lesie znaleźć nic fajnego :(
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Czachy

Post autor: Tori »

Łooooooooo, ja jestem z Gliwic i jeszcze o niczym nie słyszałem... Ale ostatnio się dowiedziałem, że gdzieś w Bytomiu w lesie jest stara niemiecka granica, wieżyczka, szyny, mur szeroki na kilka metrów... Proponuję się dowiedzieć coś więcej, a nuż... Lecz nigdy, przenigdy bym nie wziął ludzkiej czaszki...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
ODPOWIEDZ