[Inny] Komputer

ODPOWIEDZ
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

[Inny] Komputer

Post autor: Dante »

Mam cholerny problem. Mam kompa 2,4 gh, 80 GB, Geforce4, 518 MB-Ram, 128 mb karta graficzna. Czyli sprzt marzeD a jednak...

Kiedy gram w jakies nowe dema (codename panzer, empire earth II) to mam lagi jak cholera. Nie wiem czemu... W przypadku EEII poprostu na najnizszych ustawieniach nie dalo sie grac.

Pomocy!!!!

PS: Bledy przez virusa na kompie.
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

A masz najnowsze sterowniki do sprzętu zainstalowane na kompie? bo nawet komp marzeń jest niczym bez dobtrych sterowników... Jak nie masz ich poinstalowanych to se poszukaj na necie.
żyję
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


518 MB RAM? No z taką ilość rzeczywiście mogą być problemy ;-p

A na serio: Zobacz sobie DOKŁADNĄ nazwę modelu karty graficznej i sprawdź jej wyniki na Necie\pismach w tabelkach porównawczych - niektóre z GeForcówFX i 4 maja wyniki niższe od GF3! Np. sporo modeli 5600 jest dużo słabszych od modelu 5200 i 6(!)krotnie słabszych od 5900XT ktory jest w sumie nie wiele droższy... Niech żyje marketing!

właśnie zauważyłem PSa... ;-p No to całkiem możliwe, że sam sobie odpowiedziałeś ;-p
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Mam sterowniki direct x i takie tam a jednak wali...
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Widocznie twoja konfiguracja sprzętu ze sobą źle współpracuje, najlepiej poszukaj o tym na necie, lub spytaj się na jakimś fachowym forum, czemu tak jest (na forum http://www.ks-ekspert.pl najszybciej można dostać odpowiedź, ja kiedy mam problemy ze sprzetem, to tam się pytam)
żyję
ODPOWIEDZ