Ankieta

Tutaj zamieszczamy wszystkie tematy odnośnie matur, prac magisterskich itp. badań czy zbierania opinii o temacie.
ODPOWIEDZ
Kaczor
Marynarz
Marynarz
Posty: 380
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 16:52

Ankieta

Post autor: Kaczor »

Nie mam pojęcia, czy w dobrym miejscu, jeżeli nie, to przepraszam i proszę o przeniesienie. Z góry dziękuję.


Temat właściwy. Ankieta--> http://www.ebadania.pl/65e14c4a56f655e0
Dotyczy korzystania z internetu. Proszę o cierpliwość(tak, jest głupia, ale co począć?).
"Yet another beautiful moonlit night."-Alucard :D
Oso
Tawerniany Księgarz
Tawerniany Księgarz
Posty: 269
Rejestracja: niedziela, 5 listopada 2006, 22:16
Numer GG: 9053067
Lokalizacja: głównie Warszawa

Re: Ankieta

Post autor: Oso »

Hmm... Ja się może tak głupio spytam... Dlaczego to nie jest ankieta anonimowa?

Uwagi:
- checkboxy są do bani. Kompletnie ich nie widać. Podobnie jak paska postępu
- stwierdzenie: ile godzin tygodniowo... A dlaczego mam to liczyć? Nie lepiej spytać, ile godzin dziennie? Może mi się akurat nie chce mnożyć przez 7?
- dostrzegam związek między "Rozmawiam z przyjaciółmi", "Doradzam ludziom", i "Udzielam informacji, które mogą być przydatne"
- opcja "Prowadzę własną stronę internetową", albo "Tworzę strony internetowe", z wyborem: nigdy, rzadko, czasami, często, zawsze - niesamowicie logiczne
- między "Uczę się", a "Szukam informacji" zbyt wielkiej różnicy nie ma
- podobnie jak między "Prowadzę własną stronę internetową", a "Modyfikuję stronę internetową"
- gigantyczne rozróżnienie: "Szukam informacji" i "Szukam informacji związanych z moją pracą"

I ogólnie po pytaniu 24 wymiękłem. Nie zgodzę się, że jest głupia. Jest kompletnie do dupy. Nieposegregowane, wymyślane na poczekaniu pytania. No bez jaj.
"Bądź ponad to, spraw by się przestał liczyć, to sobie wreszcie pójdzie. Bo jeśli się przejmiesz tym, co on wygaduje, i skupisz całą uwagę na walce z nim, to tym samym uznasz, że może mieć rację i wtedy będzie po tobie."
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: Ankieta

Post autor: Perzyn »

Samej ankiety nie sprawdzałem, przeniosłem jednak wątek gdzie jego miejsce.
Ardel
Kok
Kok
Posty: 1015
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 20:32
Numer GG: 8570942
Lokalizacja: Shadar Logoth

Re: Ankieta

Post autor: Ardel »

Gdyby połączyć identyczne pytania, to byłoby ich 30 zamiast 50. I milej by się ją wypełniało.
Kaczor
Marynarz
Marynarz
Posty: 380
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 16:52

Re: Ankieta

Post autor: Kaczor »

Dzięki Perzyn. Wiecie co, zgadzam się z Wami. Ta ankieta JEST denna. Ale i nie moja, a ja na prośbę znajomych ją tu zamieściłem^^.
"Yet another beautiful moonlit night."-Alucard :D
ODPOWIEDZ