Pomoc w zdobyciu upragnionego tytułu magistra :)

Tutaj zamieszczamy wszystkie tematy odnośnie matur, prac magisterskich itp. badań czy zbierania opinii o temacie.
ODPOWIEDZ
bartekt1
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 5 sierpnia 2008, 16:12
Numer GG: 0

Pomoc w zdobyciu upragnionego tytułu magistra :)

Post autor: bartekt1 »

Witam
Jestem studentem V roku psychologi w chwili obecnej pisze prace zwiazana z temtyka gier RPG
W zwiazku z tym bardzo prosze o pomoc wszystkich aktywnych uczestników forum.
Potrzebuje chętnych aktywnie grajacych w gry typu RPG do wziecia udziału w badaniu majacym na celu poznanie waszego obrazu siebie oraz obrazu waszych postaci.
Badanie zjamuje około 45 min
Pliki niezbedne do jego wykonania mozna sciagnac po adresem http://file4u.pl/download/1027678/BadanieRPG.zip
Po ściagnięciu pliku nalezy wypakowac znajdujace sie w nim fomularze i rozpocząc od otworzenia pliku o nazwie SWS-Arkusz-RPG.doc a nastepnie pliku ACL-RPG.doc
W ponizszych plikach znajdują sie także szczegółowe instrukcej dotyczace wypełniania formularzy.
Bede wdzięczny za każda wypełniona ankietę.
Po wypełnieniu i zapisaniu wypełnionych formularzy proszę o przesłanie ich pod adres bartek_t1@o2.pl
Badanie jest całkowicie anonimowe a dane uzyskane w jego procesie nie beda rozpowszechniane i wykorzystywane poza analizami statystycznymi niezbednymi mi do napisania pracy.

Z góry dziekuje wszystkim którzy zdecyduja sie na udział w badaniu.
borg
SuperTechTawerniak
SuperTechTawerniak
Posty: 349
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 01:32
Numer GG: 115125
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Re: Pomoc w zdobyciu upragnionego tytułu magistra :)

Post autor: borg »

Załączam plik badania do postu na Forum, żebyście nie musieli czekać pół minuty na serwerze dziwnym w kolejce :)

Obejrzałem sobie test - wygląda tak, jak każdy inny - każdy z Was na konwentatach na pewno trafił na nie. Zawsze bawi mnie w nich adnotacja, że są anonimowe i następujące po tym pierwsze pytanie o ksywe/email. Ciekawe jest też, to że połowa tych testów (jak i ten) polega na tym, że zadaje się pytanie Graczowi, po czym jego postaci. Na szczęscie w tym pytania mają jakiś sens... jak raz miałem odpowiedzieć ca 20 pytań z serii co moja postać myśli o ojcu, matce, Bogu, ciocach, dzieciach, itd - to mi gupio było pisać, że nic nie myśli :)

Ciekawe jest też założenie przyjmowane zazwyczaj, że Gracz ma jedną postać i tworzenie opracowań naukowych, pewnie jakiś powiązań (czy też różnic) pomiędzy osobowoscią Graczówi i Postaci, podczas gdy często-gęsto ludzie mają postaci setki i to zupełnie różnych. Oczywiście istanieje kategoria RPGowców, którzy kimklowiek grają, grają zawszę tą samą osobowością (postacia) tylko pod różnymi imionami. To by było ciekawe badanie - ile jest procent ludzi grajacych tak, a ile ludzi grających kilkoma typami, a ile mających zawsze zupełnie losowe postaci :)

Tu na szczęście pytania są o najczęściej/ostatnio graną, może jest jakaś nadzieja :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ