RPG: Zalety i wady

Tutaj zamieszczamy wszystkie tematy odnośnie matur, prac magisterskich itp. badań czy zbierania opinii o temacie.
FatMan
Majtek
Majtek
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 11:50
Numer GG: 0
Lokalizacja: Antwerpia

Post autor: FatMan »

Przepraszam, ale styl tego forum spowodował, że nie rozróżniłem linka od normalnego tekstu, kajam się ;p
Swoją drogą fajnych rzeczy tam można się dowiedzić
O sobie ;p Ja już teoretycznie powinienem mieć chyba na koncie z 50 dziewic i milion czarnych kogutów, bo przecież zły szatanista jestem (zły szatanista stosować wymiennie z RPGowiec)
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Post autor: Neprijatel »

Jeżeli chodzi o forum oazy - fakt, żenada straszna, sam nie zdzierżyłem i wypowiedziałem się. Zwracam jednak uwagę, że bądź co bądź głosy, jakie zostały przytoczone na forum, zazwyczaj są odosobnione. Wiadomo - wszędzie są fanatycy. Na forum Oazy znajdzie się gość, co będzie uparcie twierdził, że RPG to dzieło szatana, a na forach erpegowców mozna niekiedy znaleźć fanatycznych neopogan. Pozwala to utrzymać pewną naturalną równowagę. I dzięki temu jest śmiesznie.
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Dziękuję wam bardzo za argumenty. Mam już ogólny szkic teraz tylko pozostało mi to poskładać do kupy i łady layout zrobić. Dziękuję jeszcze raz i pozwalam adminom zamknąć temat (chyba, ze tego nie chcecie bo w zasadzie ładna dyskusja sie może wywiązać).
.
ODPOWIEDZ