Wypełnij króciutką Ankiete w 60 sek

Tutaj zamieszczamy wszystkie tematy odnośnie matur, prac magisterskich itp. badań czy zbierania opinii o temacie.
Karczmarz
Bombardier
Bombardier
Posty: 650
Rejestracja: wtorek, 14 listopada 2006, 20:44
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Karczmarz »

Hmmm

Jak skoncze badanko i dostane z niego pozytywną ocene (co by byc pewnym ze sie nie skompromituje :P) to wrzucic moge, nie ma sprawy :] Łeh.. przydałby sie ktoś obkuty z Exela, kto powiedzialby mi jak zrobic pare rzeczy przy takich analizkach z poziomu podstawowego staty :/
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Zdaje mi się, że przy moich zdolnościach możesz do mnie zagadać na gg jak bedę potrzebny :]

-

Nie chcę aby ktoś posądził mnie o małpowanie Karczmarza. Jesli tak to będzie wyglądało prosze modków o usunięcia posta.

Od dawna zastanawiałem się nad ankietą którą wysłałbym do TRPG. Miałaby ona na względzie oczywiście RPG ;) jak sama nazwa wskazuje. Teraz odkryłem serwer dzięki któremu mogłem zrobic ankietę bez znajomosci htmla. Znajduje się ona pod adresem http://webankieta.pl/survey/w37xh4ude5m . Ma za zadanie rozeznanie się jak wiele ludzi miała styczność z grami RPG więc byłbym wdzięczny jeśli porozsyłacie ją do swoich znajomych a tamci niech wyślą jeszcze dalej i dalej dzięki czemu bedę miał rozeznanie prawie w całej Polsce. Na zakończenie ankiety podliczę wszystko i wyslę do TRPG. Co wy na to?
edit: Przy pytaniu "Z jakim systemem spotkałeś(łaś) się" podajcie nazwę systemu, który poznaliście jako pierwszy.
.
ODPOWIEDZ