[Inny] Ankieta RPG

Tutaj zamieszczamy wszystkie tematy odnośnie matur, prac magisterskich itp. badań czy zbierania opinii o temacie.
ODPOWIEDZ
Laper17
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 11 kwietnia 2006, 15:45

[Inny] Ankieta RPG

Post autor: Laper17 »

Jesli grasz w RPG pomóż i wypełnij ankiete do pracy magisterskiej http://tiny.pl/gx16
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Magisterka z RPG. Dobre!!!
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
ZauraK
Majtek
Majtek
Posty: 105
Rejestracja: sobota, 11 marca 2006, 21:07
Numer GG: 0
Lokalizacja: Świat Wynurzony

Post autor: ZauraK »

Cienka ta ankieta i mało przyjazdna - wiele kłopotu sprawia i powtarzają się pytania. Ale masz i ciesz się.
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

ZauraK pisze:Cienka ta ankieta i mało przyjazdna - wiele kłopotu sprawia i powtarzają się pytania. Ale masz i ciesz się.
Niby z czym tam masz kłopot? A pytania takie, bo takich najwyraźniej potrzebuje.
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Sabrae Xoraim
Bombardier
Bombardier
Posty: 700
Rejestracja: wtorek, 1 listopada 2005, 15:50
Numer GG: 9383879
Lokalizacja: Preczów :P
Kontakt:

Post autor: Sabrae Xoraim »

Niepotrzebnie wszystkie są zaznaczone jako wymagane, moim zdaniem. Ja np. nie miałem nic ciekawego do napisania w jednym pytaniu, więc musiałem wpisać "mkjhcsk" czy coś w tym stylu, tak bym zostawił puste. Pozatym nie najgorsza. Tylko jeszcze 1 sprawa. Zaznaczyłem, że gram w RPG prawie codzinnie, ale na w jakiejś sesji na żywo to biore udział 1 na 2 tygodnie zazwyczaj., poprostu staram się codzinnie odpowiadać w sesjach na forumie. :P
Obrazek
(\ /)
( . .)
c('')('')
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
ODPOWIEDZ