[Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 4

Miejsce, w którym toczą się starcia na Apokaliptycznym Polu Walki.
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

[Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 4

Post autor: t0m3ek »

Obrazek

Legenda:
Nazwy tak jak wskazują :P
Te ponumerowane to bloki mieszkalne.

Jest poniedziałek rano, każde z Was obudziło się, ożyło lub cokolwiek tam zrobiło że się znalazło akurat tam gdzie teraz jesteście.

Rehi i Tenac
Jesteście przed drzwiami TESCO otwartego już jakąś godzinę, nie wiecie jak się tam znaleźliście, kilka metrów od Was stoi grupka moherów z księdzem i nawołują do zamykania sklepów w niedziele. Przy drzwiach sklepu stoi dwóch ochroniarzy, nie możecie się teraz bezpośrednio atakować ae zawsze możecie się potrącić, podstawić drugiemu nogę.


Kawairashii
Jesteś w lesie nieopodal kręgu z którego dochodzą Cię jakieś głosy. Pamiętaj że musisz przemienić swoich przyszłych współplemieńców, są oni wtedy bezbronni.


Pavciooo i TVB
Jesteście w jakichś podziemiach, nie widzicie siebie chociaż wyczuwacie swoją obecność. Dzieli Was ściana. W pomieszczeniach w którym się znajdujecie stoją po dwie szafki, komputer i naukowiec który jeszcze nie jest świadom tego że "ożyliście"


Arxel
Jesteś koło szkoły, nie wiesz jak się tam znalazłeś ale właśnie tam stoisz. W oddali widzisz dwóch WŻT, widać to ten moment o którym mówiła Ci złota rybka, idzie Apokalipsa.


Imię: Tenac
Rasa: WŻT
Kolor: Czarny
Wygląd: Półtorametrowy żywy trup ubrany w policyjny mundur.
Umiejętności:
Magiczne: 5
Półmagiczne: 0
Mutacyjne: 5
Technologiczne: 0
Walki: 5
Przywódcy: 3
Moce:



Imię: Arxel
Rasa: Ludzie
Kolor: Zółty
Wygląd: http://www.khinsider.com/info/demyx.jpg ( tylko, ze bez tej broni)
Statystyki:
Żywotność 10
Siła 1
Szybkość 1
Umiejętności:
Umiejętności magiczne 5
Umiejętności wiary 5
Umiejętności technologiczne 5
Umiejętności walki 5
Umiejętności przywódcy 0
Charyzma 2
Moce:




Imię: TvB 92
Rasa: Cyborg, a co, wolę WŻT, ale spróbujmy czegoś nowego
Kolor: Biały
Wygląd: http://www.gamereplays.org/dow/lord_lores_white.jpg
Statystyki:
Żywotność 20
Siła 10
Szybkość 2
Udoskonalenia:




Imię: Rehi
Rasa: WŻT
Kolor: Zielony
Wygląd: 180cm wzrostu garnitur typu gangster
Poziom: 0
Umiejętności:
Magiczne: 5
Półmagiczne: 5
Mutacyjne: 5
Technologiczne: 3
Walki: 0
Przywódcy: 0
Moce:




Imię: Kawairashii
Rasa: Wilkołak
Kolor: Czerowny
Wygląd: Wilkołaczyca o białej nastroszonej sierści oplamionej krwią na kończynach i w okolicach pyska. Oczy pozbawione źrenic.
Początkowe statystyki:
Żywotność 10
Siła 5
Szybkość 5
Umiejętności:
Zdolności plemienne 3
Zdolności ewolucyjne 5
Zdolności plugawe 0
Szacunek 10
Moce:




Imię: Pavciooo
Rasa: Cyborg, a co, wolę WŻT, ale spróbujmy czegoś nowego
Kolor: Biały
Wygląd: Standardowy jak na cyborga
Statystyki:
Żywotność 20
Siła 10
Szybkość 2
Udoskonalenia:
Ostatnio zmieniony piątek, 25 maja 2007, 09:23 przez t0m3ek, łącznie zmieniany 1 raz.
Tenac
Majtek
Majtek
Posty: 115
Rejestracja: środa, 2 maja 2007, 14:13

Re: [Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 4

Post autor: Tenac »

Biegnę do szkoły poprzemieniać uczniów i nauczycieli w żywe trupy.
Obrazek
Rehi
Szczur Lądowy
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 15 maja 2007, 16:12
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 4

Post autor: Rehi »

przemieniam mocherki z księdzem potem biegne w strone bloków
Ostatnio zmieniony czwartek, 24 maja 2007, 15:01 przez Rehi, łącznie zmieniany 1 raz.
Arxel
Kok
Kok
Posty: 1007
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2006, 17:37
Numer GG: 8564458
Lokalizacja: Z TBM

Re: [Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 4

Post autor: Arxel »

Arxel

Wbiegam do szkoły i krzycze na cały głos - UCIEKAAAĆ!!! ZOMBIEE!!!!! Po czym wybiegam tylnymi drzwiami i biegnę do bloków 1 i 2 po Zenka i Frnka(moich kumpli). Jak przy okazji kogoś przekonam to staram się go przekonac by do mnie dołączył.
OŻESZ TY W PYTĘ WRÓCIŁEM NA FORUM :D!
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: [Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 4

Post autor: Tevery Best »

TvB 92

Kod: Zaznacz cały

>>>Inicjalizacja procedury WinSodoma&Gomora...
>>>Wykonano.
>>>Inicjalizacja systemu Windows 76...
>>>PRZERWAĆ! PRZERWAĆ!
>>>Inicjalizacja podprocedury zniszcz_żywego...
>>>Wykonano.
Przekładając na nasze - wypadam i morduję naukowca, rozrywając go na sztuki.

Kod: Zaznacz cały

>>>Inicjalizacja procedury zdobądź_dane...
>>>Wykonano.
>>>Wykryto potencjalne źródła danych: Object_computer, Object_szafka.
Czyli podpinam się pod komputer i zasysam wszystko, co jestem w stanie, a co nie jest dla mnie niebezpieczne. Informacje, szyfry, kody... Następnie przeszukuję szafki. Wyciągam z niej tak potencjalne źródła danych, jak i wszelkie przedmioty.

Kod: Zaznacz cały

>>>Inicjalizacja podprocedury wyszukaj_żywego...
>>>Wykonano.
Czyli, innymi słowy, wypadam z pomieszczenia i zaczynam szukać żywych do zabicia.
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Re: [Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 4

Post autor: Pavciooo »

Po krótkiej analizie sytuacji podchodzę wmiarę cicho do naukowca od tyłu i łapie go za szyję
Dzzz... Stosuj się do moich poleceń, albo jednym ruchem mojej stalowej ręki cię unicestwię!
Podchodzę z nim do szafek i próbuje je otworzyć, jeżeli są zamknięte to każę mu otworzyć je i zabieram zawartość. Następnie podpinam się jakoś do komputera i przeszukuję go w poszukiwaniu przydatnych informacji lub programów celujących. Następnie udaję się do wyjścia i rozkazuję naukowcowi otworzyć drzwi jeżeli są jakoś zamknięte lub zabezpieczone. Następnie zaciskam dłoń którą trzymałem na jego szyji zabijając go. Jeżeli wcześniej próbuje krzyczeć, zabijam go i przeszukuję w poszukiwaniu kluczy do szafek/drzwi itp. Jeżeli nie chce się stosować do moich poleceń również zabijam i robię to co przed chwilą napisałem.

Na końcu oczywiście wychodzę z pomieszczenia i szukam ofiar.
I tak nikt tego nie czyta...
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 4

Post autor: Kawairashii »

Rzucam się na czworaka w stronę kręgów, może znajdzie się jakiś żulek, drech czy jakieś dzieci kwiaty w pobliżu.
Wyjąc i szczekając, w furri wściekłości.
-Wof Wof Wof
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Re: [Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 4

Post autor: t0m3ek »

Tenac
Biegłeś do szkoły zostawiając za sobą drugiego Władcę, zignorowałeś jednak nauki, które niejednokrotnie słyszałeś jako człowiek. Zawsze patrz czy coś nie nadjeżdża gdy przechodzisz przez ulicę. Uderzył w Ciebie samochód, czarne BMW z którego po chwili wyszło czterech dresów. Przemieniłeś ich. W oddali widziałeś jak tłum ludzi wybiega ze szkoły w panice.


Arxel
Akurat była przerwa, zacząłeś wrzeszczeć że zombie atakują, większość tych którzy byli na korytarzu z krzykiem zaczęli biec do wyjścia, podszedł do Ciebie jeden z uczniów i powiedział że idzie z Tobą. Później poszedłeś do Bloku 1 i znalazłeś Franciszka. Powiedział że Zenek przyjeżdża dzisiaj pociągiem. Nie możesz mieć na razie więcej podwładnych, zdobywasz dwa poziomy.


TvB
Naukowiec zginął nim zauważył że coś się dzieje w pomieszczeniu. Spędziłeś trochę czasu na przeszukaniu zawartości. Dowiedziałeś się że jesteś w podziemiach Polibudy, gdzieś na wschód jest Elektrownia Atomowa. Uzyskałeś tez dodatkowe zdolności celownicze względem Wilkołaków, jest jednak mały problem pliki były tak sprytnie chronione że wgrałeś również pluskwę. Raz na jakiś czas możesz się po prostu zatrzymać w miejscu gdy będziesz walczył z Wilkołakiem. W szafkach był tylko jeden Karabin Maszynowy. Wyszedłeś na zewnątrz, po chwili otworzyły się drzwi gdzieś obok i zobaczyłeś drugiego podobnego do Ciebie.


Raehi
Widziałeś jak drugi WŻT został uderzony przez samochód. Słyszysz też jakieś krzyki w oddali. Rzuciłeś się na mohery i księdza, niespodziewany atak sprawił że są to Twoi pierwsi słudzy, kilku ich tam było, zdobywasz poziom. Strażnicy widząc całe zamieszanie zaczęli strzelać, tracisz przez to kilka sług.


Pavciooo
Wszystko zgodnie z planem, naukowiec posłusznie wykonywał rozkazy wierząc w to że go nie zabijesz, może trzeba było tak zrobić? Nieważne, w każdym bądź razie w jednej z szafek znalazłeś Karabin Maszynowy, pomoc naukowca w ściąganiu plików z komputera przyśpieszyła ten proces. Zyskujesz dodatkową celność względem Zombie. Uchronił Cię on także przed ochroną pliku. Wyszedłeś na korytarz i zobaczyłeś TvB.


Kawaiirishi
Pobiegłaś w stronę kręgu, jakaś banda ludzi uważająca się za druidów odprawiła rytuał w imię starych celtyckich bóstw. Szybko przemieniłaś wszystkich w Res-Were. Pamiętaj że dopóki nie zamienią się w pełne wilkołaki dopóty są bezbronni. Gdy już się przemienią za każdego dostaniesz poziom.



Tenac
Ekwipunek:
Poziom: 0
Żywotność: 5
Sługi 4/10
4*Łajza - BrońBiała2, Sztuki Walki2 - gazrurki



Arxel
Ekwipunek:
Poziom: 0
Żywotność: 12
Podwładni: 2/2
Zdzisław - Strzelanie(b.p.)1, Broń Biała 3 - dwuręczny miecz
Łobuz - Strzelanie(b.p.)2, żw2 - Pistolet (każdy po 32 naboje)
Zabici:




TvB 92
Ekwipunek:
Poziom: 0
Żywotność: 20
Zabici: 1




Rehi
Ekwipunek:
Poziom: 1
Żywotność: 6
Sługi 7/11
6*Moherowy Beret - SztukiWalki2
Ksiądz - Demonologia1, Infernalista1




Kawairashii
Ekwipunek:
Poziom: 0
Żywotność: 10
Współplemieńcy: 0/10[/b]
Res-Were: 5
2*Słaby - żw4, s4, sz4 - 1 tura
Normalny - żw5, s5, sz5 - 2tury
Sylwer - żw6, s6, sz6, Srebrzystość2 - 3 tury
Daikon - żw15, s8, sz7, TwardośćSkóry2, StalowePazury3 - 7 tur




Pavciooo
Ekwipunek:
Poziom: 0
Żywotność: 20
Zabici:
Meniyaki tsukete shinugaii!
Rehi
Szczur Lądowy
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 15 maja 2007, 16:12
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 4

Post autor: Rehi »

Każe księdzu z jednych zwłok zrobić golema (i wysłać na strażników), a mocherkom żeby obezwłanili strażników (jeżeli sie nie uda obezwładnić to zabić!) po czym wbiegam do tesco i przemieniam wszystkich wokoło
Arxel
Kok
Kok
Posty: 1007
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2006, 17:37
Numer GG: 8564458
Lokalizacja: Z TBM

Re: [Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 4

Post autor: Arxel »

Broń biała na 2

- Potem do nas dołączy. Narazie chodźmy do szkoły pomóc uciekającym Biegne z sojusznikami spowrotem do szkoły. Po drodzę szukam broni dla siebie(jakiejkolwiek). Jeśli spotkam jakiegoś przciwnika albo kogoś wrogo nastawionego do nas to łobuziak do nich strzela, a gdy podejdą blisko atakujemy ich razem z Franciszkiem.
OŻESZ TY W PYTĘ WRÓCIŁEM NA FORUM :D!
Tenac
Majtek
Majtek
Posty: 115
Rejestracja: środa, 2 maja 2007, 14:13

Re: [Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 4

Post autor: Tenac »

Teraz już patrząc w lewo, prawo i lewo przy każdym przejściu przez ulicę, biegnę w kierunku uciekającego tłumu i przemieniam jak najwięcej osób nim skończy się runda.
Obrazek
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Re: [Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 4

Post autor: Pavciooo »

Przecież napisałem, że tak czy siak na końcu go zabijam :P Przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni post ;]

Dzzz... Obiek chroniony imunitetem... Poszukiwania innych celów...
Chodzę po politechnice od sali do sali i zabijam wszystkich karabinem maszynowym starając się raczej ściągać po kolei kolejne cele żeby nie marnować naboi, chyba że będzie drugie wyjście którym zaczną uciekać to wtedy walę serią w tamto miejsce. Jakby ktoś był blisko mnie lub skończyły by się mi naboje to zabijam miażdżąc ludziom głowy lub rzucając nimi o ściany. Szukam też użytecznych rzeczy i zapasu amunicji lub nowych broni.
I tak nikt tego nie czyta...
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: [Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 4

Post autor: Tevery Best »

Kod: Zaznacz cały

>>>Wykryto object_Pavciooo.
>>>Obiekt chroniony immunitetem. Zignorować.
>>>Inicjalizacja procedury uzyskaj_dostęp...
>>>Wykonano.
>>>Aktywne procedury:
>>>uzyskaj_dane, uzyskaj_dostęp, zabij_żywego.
Czyli szukam danych i użytecznych przedmiotów, jak znajdę żywych, to morduję. Jeżeli jednak rozpoznam w żywych administratorów sieci, woźnych, bądź kogokolwiek innego, kto może mieć dostęp do zamkniętych drzwi, nakazuję mu oddać środki tegoż dostępu: klucze u woźnych, kody u adminów, u kierownictwa i ochrony karty magnetyczne itd. Środki te wykorzystuję natychmiast. W razie oporu zmuszam do współpracy siłą. Jeżeli groźby nie pomagają, używam środków przymusu bezpośredniego: chwytam kolesia i używając mojego obrotowego o 360 stopni nadgarstka uderzam nim o ściany, na tyle lekko, aby go nie zabić, ale na tyle mocno, aby odczuł ból. Jeżeli napotykam kogoś, kto nie ma danych, a nawija się pod rękę, likwiduję go w ten sposób, tylko mocniej. Jeżeli widzę, że mi ucieka, a nie mam szans go dogonić, strzelam. Jeżeli ktoś wpada niemal w łapy Pavciaaa, też strzelam. Jeżeli dostaję kody dostępu do komputerów, adminów, którzy mi je dali, zmuszam wpierw pod groźbą śmierci do usunięcia wszelkich zabezpieczeń. Po wyrżnięciu wszystkich na obiekcie ruszam do elektrowni atomowej.

PS. Mogę startować z obrotowym nadgarstkiem? Mogęmogęmogę? Jeżeli nie mogę, to wówczas zabijam kolesi przez łamanie karku i grożę im uduszeniem.
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 4

Post autor: Kawairashii »

Biegnę poprzez las w stronę szkoły i atakuje panikujące dzieciaki/nauczycieli, uciekających przed zombie. Wpierw tych, którzy zapędzili się w stronę lasu za daleko od terenu szkoły, następnie tych przy ogrodzeniu. Wskakuje przez jedno z okien na drugim piętrze i morduje, co się napatoczy, niszcząc stoły i krzesła, wyrywając drzwi z zawiasów, rozbijając wszelakie oświetlenie rzucanymi kawałkami umeblowania.
-m-m-muhahaha... zawsze chciałam to zrobić
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Re: [Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 4

Post autor: t0m3ek »

Tenac
No to było coś, wpadłeś w tłum ze swoimi, rzeź jakich mało w dzisiejszym świecie. Przemieniłeś bardzo dużo istot lecz są to zwykłe dzieci. Nie spodziewaj się niczego wspaniałego po nich. Jednak załatwiłeś sobie 7 poziomów. Reszta tłumu się rozpierzchła.


Arxel
Syszałeś za sobą krzyki, to ludzie którzy uciekali. Teraz już tylko bezmózgie zombie gotowe Cię zabić. Nie znalazłeś nic ciekawego, w końcu to polska szkoła a nie amerykańska. Chyba będzie dobrze się zabarykadować.


TvB
Chodziłeś po korytarzach zaczepiając różnych ludzi. Zdobyłeś kartę magnetyczną i ogólne hasło do sytsemu. Nie wiesz jednak w czym mogą Ci te dwie rzeczy pomóc. Paviooo zniknął gdzieś w salach więc nie dałeś rady zabić jego ofiar. I nie, nie masz obrotowego nadgarstka.


Raehi
Oto powstał golem z krwi, który zaczął Cię osłaniać. Mohery rzuciły się na strażników, którzy już po chwili stali się zombie (zawsze jak Ty albo Twoi słudzy zabijecie cżłowieka staje się on nowym sługą). Następnie grupa wpadła do TESCO gdzie zacząłeś przemieniać klientów. zdobywasz 4 poziomy lecz to jeszcze nie wszyscy.


Pavciooo
Wiem o tym że go zabiłeś. Zapomniałem go uwzględnić po prostu :P
Chodziłeś po salach zabijając wszystko co się rusza. Straciłeś dość amunicji ale zdobyłeś dwa ulepszenia.

Kawaiirishi
Dwóch z Twoich się narodziło, zdobywasz za to dwa poziomy. Biegnąc do szkoły trafiłaś po drodze na więcej niż pięciu ludzi. Tych co mogłaś przemieniłaś, reszta zginęła. Nie masz odpowiedniej siły w nogach żeby doskoczyć do okna. Zdobyłaś jednak dodatkowe 2 poziomy za ilość zabitych, łącznie masz 4.


Imię: Tenac
Rasa: WŻT
Kolor: Czarny
Wygląd: Półtorametrowy żywy trup ubrany w policyjny mundur.
Ekwipunek:
Poziom: 7
Żywotność: 12
Sługi 76/76
4*Łajza - BrońBiała2, Sztuki Walki2 - gazrurki
72*Uczeń - słabszy o połowę od normalnego zombie


Imię: Arxel
Rasa: Ludzie
Kolor: Zółty
Wygląd: http://www.khinsider.com/info/demyx.jpg ( tylko, ze bez tej broni)
Ekwipunek:
Poziom: 2
Żywotność: 12
Podwładni: 2/2
Zdzisław - Strzelanie(b.p.)1, Broń Biała 3 - dwuręczny miecz
Łobuz - Strzelanie(b.p.)2, żw2 - Pistolet (każdy po 32 naboje)
Zabici:




Imię: TvB 92
Rasa: Cyborg, a co, wolę WŻT, ale spróbujmy czegoś nowego
Kolor: Biały
Wygląd: http://www.gamereplays.org/dow/lord_lores_white.jpg
Ekwipunek: Karabin Maszynowy 145 naboi
Poziom: 0
Żywotność: 20
Zabici: 24




Imię: Rehi
Rasa: WŻT
Kolor: Zielony
Wygląd: 180cm wzrostu garnitur typu gangster
Ekwipunek:
Poziom: 5
Żywotność: 10
Sługi 48/54
6*Moherowy Beret - SztukiWalki2
Ksiądz - Demonologia1, Infernalista1
2*Strażnik1 - Strzelanie(b.p.)2, żw2 - Rewolwer (6 naboi)
Sportowiec - sz3, s3, SztukiWalki2
Hydraulik - broń biała 1 - gazrurki
Kierowca - Kierowanie4




Imię: Kawairashii
Rasa: Wilkołak
Kolor: Czerowny
Wygląd: Wilkołaczyca o białej nastroszonej sierści oplamionej krwią na kończynach i w okolicach pyska. Oczy pozbawione źrenic.
Ekwipunek:
Poziom: 4
Żywotność: 10
Współplemieńcy: 2/10
2*Słaby - żw4, s4, sz4 - 1 tura
Res-Were: 5
Normalny - żw5, s5, sz5 - 1tury
Sylwer - żw6, s6, sz6, Srebrzystość2 - 2 tury
Daikon - żw15, s8, sz7, TwardośćSkóry2, StalowePazury3 - 6 tur
Zabici: 27




Imię: Pavciooo
Rasa: Cyborg, a co, wolę WŻT, ale spróbujmy czegoś nowego
Kolor: Biały
Wygląd: Standardowy jak na cyborga
Ekwipunek: Karabin Maszynowy 100 naboi
Poziom: 2
Żywotność: 20
Zabici: 124
Meniyaki tsukete shinugaii!
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Re: [Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 4

Post autor: Pavciooo »

Biorę spawarkę.

Latam dalej po salach zabijając co mogę, z bliska spawarką a z daleka karabinem, ponadto szukam laboratorium, jeżeli je znajdę to biorę ulepszenie plazma. Jeżeli nie znajdę laboratorium, ale znajdę coś z czego będe mógł pozyskać ołów i proch strzelniczy to biorę twórstwo amunicji i robię sobie amunicję.
I tak nikt tego nie czyta...
Rehi
Szczur Lądowy
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 15 maja 2007, 16:12
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 4

Post autor: Rehi »

ok ok ok

dziele moje sługi na 5 grup 4x10 i 1x8(w tej ja ide) i rozbiegamy się po całym sklepie
Zablokowany