[Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 3 - grupa 1

Miejsce, w którym toczą się starcia na Apokaliptycznym Polu Walki.
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

[Apokaliptyczne Pola Walki] Arena 3 - grupa 1

Post autor: BlindKitty »

http://img288.imageshack.us/img288/3922/mapkamy0.gif

Legenda do mapki:
S - szkoła
+ - kościół
M 1,2,3 - magazyny
SS - sklep spożywczy
SP - sklep przemysłowy
D - drukarnia
1a-1f - domy jednopiętrowe
2a-2r - domy dwupiętrowe
3a-3d - domy trzypiętrowe
ciemnoszare pole - boisko szkolne
ciemnozielone pole - cmentarz

Arxel:
Stoisz na asfaltowym placyku przed spożywczakiem. Widzisz rozszalałą kikimorę pędzącą wzdłuż ulicy Szkolnej w kierunku szkoły (jest warta 2 poziomy). Wrocławską jadą samochody, kierowcy zdają się nie przejmować tym co się dzieje, mimo że gdzieś w oddali widzisz szalejącego jaszczura.

Pavciooo:
Stoisz przed domem 1d, na chodniku przy Wrocławskiej. Zdaje się, że widzisz wiedźmina kawałek dalej.

T0m3k:
Stoisz przed kościołem, właśnie skończył się jakiś pogrzeb, i ludzie wychodzą. Widzisz licza, który nagle pojawił się znikąd i Szeroką biegnie w stronę cmentarza.

Doi:
Ktoś lub coś teleportowało cię właśnie tutaj. Zauważyłeś cmentarz i mnóstwo niewykorzystanych dusz, więc ruszyłeś w tamtą stronę, ale widzisz że po drugiej stronie stoi jakiś Wybraniec Ludzkości.

Bielik:
W spokoju orbitujesz sobie nad szkołą. Widzisz nadbiegającą Kikimorę, licza który szykuje się do rozpoczęcia zbiórki dusz i Wybrańca Ludzkości, który właśnie wylazł z kościoła.

Na tej mapie znajduje się chyba jeszcze więcej miejsc dziwnych i niezwykłych niż na innych mapkach. Szukajcie a znajdziecie, jak mawiają :D

I jeszcze jedno: zrezygnowałem z bonusów dla jakichkolwiek ras, żeby rozrywka była zbalansowana. Licze i tak mają łatwo, bo jest ich niewiele, a dusz tysiące (no, przesadziłem... Ale tylko troszeczkę :D).
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Doi
Marynarz
Marynarz
Posty: 234
Rejestracja: sobota, 22 lipca 2006, 17:08
Lokalizacja: Z domu<Toruń :D >

Post autor: Doi »

Biegnę na cmentarz i zbieram duszę. Gdy uda mi się zebrać trochę dusz to zakupuje sobię Fireball - koszt: 10 dusz. Wtedy dalej zbieram dusze a wrazie ataku kogoś strzelam do niego z ognistej kuli. A gdyby nie udało mi się zebrać tych dusz a ktoś by mnie zaatakował to wycofuje się do szkoły.
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Biegnę do 1d i w środku masakruję wszystkich. Następnie wybiegam na zewnątrz i zaglądam do magazynu. Jeśli jest tam wielu ludzi, to zabijam wszystkich. Jeśli jest tylko kilku, to zabijam tylko jak ktoś obok mnie stoi i biegnę mordować w 2o, po drodze uważając na jadące samochody.
I tak nikt tego nie czyta...
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

Przez chwilę musiałem sobie przypominać kim ja gram tutaj xD

Krzyczę do ludzi - Ej ludzie Apokalipsa idzie przestańcie ryczeć i sie przyłączcie w zabijaniu ścierwa. - jeżeli dojdę do limitu podwładnych proszę o automatyczne wzięcie skilla Perswazja.
Meniyaki tsukete shinugaii!
Bielik
Mat
Mat
Posty: 594
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 20:34
Numer GG: 5800256
Lokalizacja: GOP

Post autor: Bielik »

Ej ej mada faka zostacie trochę dusz dla mnie rege raga!!- wołam nie wiedząc czy ktoś mnie usłyszy i lecę jak najszybciej w stronę cmentarza i zbieram jak najwięcej dusz a gdy już jest ich mało albo są w miejscu gdzie inni je zbierają lecę gdzieś indziej w poszukiwaniu duszyczek.
Stare chińskie przysłowie mówi: "Jak nie wiesz co powiedzieć, to powiedz stare chińskie przysłowie"
Arxel
Kok
Kok
Posty: 1007
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2006, 17:37
Numer GG: 8564458
Lokalizacja: Z TBM

Post autor: Arxel »

Mimo tego, że nie mam broni biegnę na kikimore - Cholera,, że też nie wzięłem eliksirów. - Powiedził do siebie biegnąc ku stworowi. - No to trzeba to będzie załatwić wręćz - Powiedział do siebie. Gdy był blisko zaczął atakowac starając sie zadawać ciosy w oczy i kark.
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Post autor: BlindKitty »

Doi:

Zanim ktokolwiek zdążył zareagować, ty już byłeś na cmentarzu. W ciągu ledwie kilku chwil zebrałeś 10 dusz, kupiłeś Fireballa i zacząłeś dalej zbierać dusze. Żywi uciekali przed tobą, kilku poczęstowałeś fireballem, i łącznie zebrałeś 40 dusz, czyli masz ich jeszcze 30 na zbyciu.

Pavciooo:
Wpadłeś do domu, wygląda na to że to jakaś bogata rodzina, dużo dzieciaków, służba, łącznie 10 osób. Magazyn okazał się składem beczek z benzyną, przebiegłeś się po nim masakrując łącznie kolejne 21 osób. Łącznie 3 poziomy.

T0m3k:
Przyłączyło się 6 ludzi, pozostali zdają się być nieprzekonani, pewnie jeszcze nie widzieli, co tu zaczęło się wyrabiać. Ale masz paru ziomali i księdza, którzy ci uwierzyli. 6 poziomów

Bielik:
Dotarłeś na cmentarz chwilę po liczu, ale i tak zdołałeś zebrać 30 dusz. Mnóstwo ich się tu jeszcze kłębi.

Arxel:
W kilka chwil dopędziłeś stwora. Poradziłeś sobie z załatwieniem go, ale nie bez obrażeń własnych. Masz dwa poziomy, w kikimorę był wbity sztylet, który teraz wziąłeś ze sobą.

Doi:
Zywotność:20
Siła:1
Szybkość:3
Mana:14/14

Mądrość:7
Siłą Umysłu:10
Siła Woli:7
Regeneracja:6

Czary: Fireball

Dusze: 30


Pavciooo:
Jaszczur poziom 3
Żywotność 10
Siła 5
Szybkość 5

Zabici: 31



T0m3k
Wybraniec Ludzkości poziom 6
Imię: t0m3ek
Kolor: Żółty
Wygląd: zwykły człowiek
Statystyki początkowe:
Żywotność: 10
Siła: 1
Szybkość: 1

22 punktów do rozlokowania:
Umiejętności magiczne 5 (max.5)
Umiejętności wiary 5 (max.5)
Umiejętności technologiczne 5 (max.5)
Umiejętności walki 5 (max.5)
Umiejętności przywódcy 1 (max.5)
Charyzma 1 (max.10) (każdy punkt daje możliwość rekrutacji 3 podwładnych)

Podwładni:
5*Ziomal - Alkoholizm lvl 2, Sztuki Walki lvl 1
Ksiądz - żw 10, s 4, sz 2 - Sąd Boży 2, Fanatyzm 1, Egozrcysta 2, 6 butelek z wodą święconą



Bielik
Żywotność 10
Siła 1
Szybkość 10

Dusz: 30



Arxel
Wiedźmin poziom 2
Staty początkowe:
Żyw 15
S 5
Sz 3

Moce:
Moce walki: 5
Moce mutacyjne: 5
Moce magiczne: 0
Moce starszych: 0

Ekwipunek: sztylet
[/b]
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
t0m3ek
Mat
Mat
Posty: 550
Rejestracja: środa, 5 lipca 2006, 08:45
Kontakt:

Post autor: t0m3ek »

Perswazja - ta automatyczna
Perswazja*2
Trans 4
Moc 4

Każe księdzu zmusić 30 ludzi do samobójstwa, uczę wszystkich Moc 1 po czym biegnę do M1 i tam rekrutuje ludzi. Przy limicie dobieram kolejny poziom Perswazji. Jeżeli będę miał realne szanse zabijam tych co się nie zgodzą przyłączyć.

Zedytowane.
Ostatnio zmieniony czwartek, 19 października 2006, 11:21 przez t0m3ek, łącznie zmieniany 2 razy.
Meniyaki tsukete shinugaii!
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Post autor: BlindKitty »

Z reguły tak... Hm. Dobra, niech będzie jak zwykle, 11. Z czego 10 mocy do wzięcia, bo jedna poszła na Perswazję.
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Bielik
Mat
Mat
Posty: 594
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 20:34
Numer GG: 5800256
Lokalizacja: GOP

Post autor: Bielik »

Przyzywam ogara piekieł (25 dusz) każę by atakował każdego żywego w pobliżu a ja nadal zbieram dusze. Jeśli już ich nie ma na cmentarzu biegnę z moim pieskiem na miasto i każę mu zabijać wszystkich w pobliżu a ja zbieram z nich dusze.
Ostatnio zmieniony piątek, 20 października 2006, 07:55 przez Bielik, łącznie zmieniany 1 raz.
Stare chińskie przysłowie mówi: "Jak nie wiesz co powiedzieć, to powiedz stare chińskie przysłowie"
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Mała uwaga- niektórym rasom (m.in. Jaszczurom) wraz z lvlami przybywa żw, uwzględnij to w statach :)

Biorę:
Hodowla 1
Jajcarstwo 1
Skok 1

Biegnę zabijać ludzi w 2o i 3d, prze jezdnięprzeskakuję kilkoma skokami uważajac na samochody.
Po zmasakrowaniu lokatorów obu domów składam 3 jaja wojowników, które zabieram ze sobą.
I tak nikt tego nie czyta...
Doi
Marynarz
Marynarz
Posty: 234
Rejestracja: sobota, 22 lipca 2006, 17:08
Lokalizacja: Z domu<Toruń :D >

Post autor: Doi »

zbieram dusze dalej i jeśli zbiorę odpowiednią liczbę to szybko kupuje Eteryczny pocisk - koszt: 80 dusz. Wrazie problemów ze stworzeniami materialnymi używam fireball'i a gdy zaczepi mnie upiór staram sie użyć Eterycznego pocisku.
Arxel
Kok
Kok
Posty: 1007
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2006, 17:37
Numer GG: 8564458
Lokalizacja: Z TBM

Post autor: Arxel »

Broń Biała na 2

Kopię ciało kikimory - I to was nauczy żeby nie atakowac ludzi. Szkoda, ze z tej nauki nie wyciągniecie wniosków - Powiedział do zwłok i jesli nikt w pobliżu nie miał mu czegoś do powiedzenia ruszył przed siebie lekkim truchtem.
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Post autor: BlindKitty »

Pavciooo - tylko przypomnij mi o ile, to zedytuję :P

Doi:
Zebrałeś równo 50 dusz, czyszcząc cmentarz już zupełnie. Daje to łącznie 80 dusz, czyli Eteryczny Pocisk. Upiór właśnie skończył zbierać dusze w innym zakątku cmentarza.

Pavciooo:
W 2o zmasakrowałeś aż 23 ludzi, tyle samo w 3d, masz przy sobie trzy jaja wojowników. Wyklują się za dwie tury. Jesteś o 4 poziomy do przodu.

T0m3k:
30 zabitych. W M1 jak się okazuje, składują broń dla wojska! Wewnątrz jest kilkudziesięciu żołnierzy. Dwóch stwierdziło, że idzie z tobą, reszta wyraźnie ma zamiar cię zabić jeśli zaraz sobie stąd nie pójdziesz, a są nieźle uzbrojeni. Zdobyłeś łącznie 5 poziomów.

Bielik:
Z cmentarza zebrałeś jeszcze 50 dusz. Przywołałeś Ogara Piekieł, ale poza liczem nie było już nikogo w pobliżu (licz zbytnio żywy nie jest, mimo wszystko). Dusze na cmentarzu już się skończyły.

Arxel:
Kilka dzieciaków ze szkoły krzyczy radośnie, bo widziały jak zabijasz kikimorę. Odwracasz się w ich stronę, i w tym momencie widzisz jak grupka zombie atakuje je i przemienia. Żadnego WZT nie widać w pobliżu, ale kto wie?

Doi:
Zywotność:20
Siła:1
Szybkość:3
Mana:14/14

Mądrość:7
Siłą Umysłu:10
Siła Woli:7
Regeneracja:6

Czary: Fireball mana:1
Eteryczny pocisk mana:3

Dusze: 0


Pavciooo:
Jaszczur poziom 7
Żywotność 10
Siła 5
Szybkość 5

Zabici: 77
Jaja: 3*Wojownik (2 tury)



T0m3k
Wybraniec Ludzkości poziom 16
Imię: t0m3ek
Kolor: Żółty
Wygląd: zwykły człowiek
Statystyki początkowe:
Żywotność: 10
Siła: 1
Szybkość: 1

22 punktów do rozlokowania:
Umiejętności magiczne 5 (max.5)
Umiejętności wiary 5 (max.5)
Umiejętności technologiczne 5 (max.5)
Umiejętności walki 5 (max.5)
Umiejętności przywódcy 1 (max.5)
Charyzma 1 (max.10) (każdy punkt daje możliwość rekrutacji 3 podwładnych)

Podwładni:
5*Ziomal - Alkoholizm lvl 2, Sztuki Walki lvl 1
Ksiądz - żw 10, s 4, sz 2 - Sąd Boży 2, Fanatyzm 1, Egozrcysta 2, 6 butelek z wodą święconą
2*Żołnierz - żw 3 - Strzelanie 5 - Beryl i 180 naboi




Bielik
Żywotność 10
Siła 1
Szybkość 10

Dusz: 55
Ogar Piekieł




Arxel
Wiedźmin poziom 2
Staty początkowe:
Żyw 15
S 5
Sz 3

Moce:
Moce walki: 5
Moce mutacyjne: 5
Moce magiczne: 0
Moce starszych: 0

Ekwipunek: sztylet
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Doi
Marynarz
Marynarz
Posty: 234
Rejestracja: sobota, 22 lipca 2006, 17:08
Lokalizacja: Z domu<Toruń :D >

Post autor: Doi »

Ruszam do kościoła ale bacznie obserwuje upiora. Wrazie jego ataku staram się pierw zabić ogara a później zająć się widmem.
Jeśli nie zostane zaatakowany to pędze do kościoła w nadzieji na to że ktoś tam będzie.
Bielik
Mat
Mat
Posty: 594
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 20:34
Numer GG: 5800256
Lokalizacja: GOP

Post autor: Bielik »

Biorę sferę ognia(50 dusz)

Frunę do sporzywczaka i każę swojemy pieskowi zabijać wszystkich przed wejściem a ja za ten czas zamieniam się w kulę ognia i spalam wyszystkich wewnątrz i zbieram z nich dusze gdy zbiorę wszystkie wewnątrz sklepu zbieram dusze z ciał które zabił ogar.
Stare chińskie przysłowie mówi: "Jak nie wiesz co powiedzieć, to powiedz stare chińskie przysłowie"
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Biorę Jajcarstwo 2-4 i Skok 2.

Biegnę zabijać ludzi w 2j, przez ulicę przeskakujęoczywiście żeby mnie samochód żaden nie potrącił. Następnie biegnę zabijać ludzi w 2n i 3c chyba, że ktoś się nimi już zajmie to wtedy 2i i 2k. (Dzięki skakaniu zaoszczędzam sporo czasu, więc myślę, że powinienem te 3 domki oczyścić...)
Składam 5 jaj wojowników, oczywiście zabieram ze sobą je.
I tak nikt tego nie czyta...
Zablokowany