[Freestyle] Zrodzony z płomieni

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Freestyle] Zrodzony z płomieni

Post autor: Ouzaru »

A nie uważacie, iż jest to wygodniejsze? Można iść szybciej z akcją do przodu i nie trzeba się rozbijać na 15 małych, dwulinijkowych postów, co jest irytujące... I było modne sześć lat temu, jak zaczynałam pisać na Tawernie ;)

"Wchodzę do karczmy i zamawiam piwo." - takie posty to już przeszłość. W końcu nie gramy na żywo, nie, panowie? Nadal się zastanawiam nad moim udziałem tutaj. Ta sesja jest jakieś sto lat za Murzynami i nie wiem, co ja tutaj w ogóle robię... ;) I co taki Gracz jak Evandril tu robi :P

Zamówić piwo u karczmarza mam ustalać z MG? o_O Chyba tylko rozmowa, w czasie której dowiaduję się jakichś ważnych dla fabuły rzeczy, powinna być przeprowadzona na zasadzie dialogu. Jeśli mam ochotę pogadać z bardem, żeby mi specjalnie coś zagrał, to sorka, ale SAMA to opiszę u siebie w poście. Nie mam czasu czekać, aż się MG pojawi na necie i zawracać mu głowę o takie pierdoły!

Tawerna schodzi na psy... -__-' Wracamy do początków PBFów :?
Obrazek
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: [Freestyle] Zrodzony z płomieni

Post autor: Wevewolf »

Tawerna schodzi na psy... -__-' Wracamy do początków PBFów :?
daj spokój i spróbuj chociaż. Najlepiej napisz posta i zaczekaj jak ROZWINIE się sesja.

a ty, drogi MG, poczytaj np. x-menów acida i na tym się wzoruj a będzie dobrze i wszyscy będą zadowoleni.

piszcie posty!
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: [Freestyle] Zrodzony z płomieni

Post autor: Wevewolf »

sorry, że post pod postem...

ludzie, do cholery. Ouzaru! Przestań fiołować na punkcie tych X-menów oprócz nich jest też TA sesja i ten MG któremu przecież wysłałaś już kartę, tak czy nie? spróbuj chociaż raz.
No i sorry, nie musisz się rozpisywać po tym co zrobił ten ostatni co napisał w sesji
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Freestyle] Zrodzony z płomieni

Post autor: Ouzaru »

MG nie było na forum od 12.03, więc chyba nawet nie mam co pisać ^^' I dobrze, może mnie Acid przyjmie do Gotham, to w ogóle zrezygnuję z tej sesji.

@ Wevewolf
Ja nie muszę "próbować" napisać posta. Siadam, mija 10-20 minut i wrzucam na forum 2 strony A4 zajebistego tekstu. Tylko po co?
Obrazek
Evandril
Mat
Mat
Posty: 559
Rejestracja: sobota, 8 lipca 2006, 16:28
Numer GG: 19487109
Lokalizacja: Łódź

Re: [Freestyle] Zrodzony z płomieni

Post autor: Evandril »

Ouzi ma rację - MG nie pojawił się na forum od 12 marca, więc ja również wysiadam z tego pociągu donikąd... Dlaczego ja mam się starać, skoro inni mają to głęboko w poważaniu (i nie mam tu na myśli Ciebie, Ouz, bo każdy wie, że jesteś solidną Graczką) ?. Nie sądzę, by ta sesja ruszyła dalej i osiągnęła poziom, który by mnie zainteresował.

Dlatego rezygnuję.


Dwóch graczy zrezygnowało - ich sprawa. Proszę nie kontynuować tej kwestii, bo widzę zaczątki kłótni. Temat powinien dotyczyć sesji, a nie tego kto zadziera nosa etc. - dop. WW
"Trzymaj się swych zasad! To jedyne co Ci pozostało w świecie Chaosu."
Zablokowany