[Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: BlindKitty »

Ja w zasadzie też nie mam już nic do dodania... No, może i coś by się znalazło, ale niewiele, więc najwyżej dopchnę następnego posta jakąś introspekcją ;)
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Acid »

Zaczynamy kolejną turę postową. Sytuacja jaka jest każdy widzi, więc chyba nie ma co wyjaśniać. W razie czego, zapraszam na GG celem wyjaśnienia jakichś niedomówień (choć chyba ich nie zostawiłem, mimo że jestem zmęczony :P). Jeśli chodzi o Apocalypse’a, to jest on jakieś dwa razy większy niż wtedy, gdy spotkaliście go w Meksyku ;).

Czas na odpis – piątek, południe. Jakby co, jestem do dyspozycji na GG - jeśli mnie nie złapiecie wieczorami, a zostawicie wiadomość, z pewnością odpiszę następnego dnia.

Miłego główkowania ;).
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Ouzaru »

Główkowania? Już czytając posta wiedziałam, jakie Jessie wyda rozkazy xD Musisz się bardziej postarać :P

Zrobiłam google doca do sesji, żeby każdy mógł pisać w dogodnym dla siebie terminie. Ponadto pomoże to nam uniknąć offtopu i problemów ze składaniem ;) Mam nadzieję, że zaczniemy z tego wszyscy korzystać i posty pójdą nieco sprawniej :) Kto nie ma linka, niech krzyczy, byle głośno :P

Jutro po pracy zacznę pisać, tzn wrzucę rozkazy Shadow. Do tego czasu prosiłabym, żebyście nie podejmowali jakichś akcji solowych, bo fajnie by było wyjść z tej potyczki bez większych strat :)

Dobranoc i do napisania!
Obrazek
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: WinterWolf »

A ja się zastanawiam co przeciwko temu dryblasowi może zrobić Ike. Odpowiedź po wstępnej analizie brzmi - nic... Ale jeszcze to przemyślę i będę pewnie męczyć MG pytaniami. Nawet spieprzanie na tym wózku może być średnio udane. Potrzebne jej dwie ręce... Będzie ciężko (eufemizm).
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Ouzaru »

Na szczęście macie jeszcze Joy xD A tak na serio to chyba kilka osób zostało w Instytucie. Nie ma słowa o tym, by Beast był w Peru, a na miejscu (u Was) jest Emma, Northstar... A to już daje jakąś przewagę. No i macie Scarlet Witch! :D

Moją deklarację i rozkazy wrzuciłam już do doca, więc kto chce, to niech się dopisuje. Jutro to mogę jakoś uzupełnić o ew. dialog w czasie lotu, gdyby ktoś chciał pogadać... czy coś ;)
Obrazek
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: WinterWolf »

Dziś będę pewnie w domu późno w nocy. Jak wrócę i nie będzie już żadnych uwag od MG do tego co mamy w Google docs X-men (ja i Echo), to dopiszę pewnie coś i to wrzucę. Chyba, że Echo zrobi to wcześniej :P
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Acid »

Post stoi. Sytuacja jaka jest – każdy widzi. Oczekuję konkretnych deklaracji od bohaterów a jeśli będą jakieś pytania – w temacie, bądź na GG (jak odbiorę, to odpiszę). Panie WW i Echo mogą przeprowadzić jakiś dialog via GG/google.doc. Jeśli potrzebny by był jakiś NPC, służę pomocą. Dia może już normalnie odpisywać - Jej postać wróciła do pełni władz umysłowych :P.

Czas na odpis – wtorek, północ.
Pozdrawiam.
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Dia
Pomywacz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela, 17 stycznia 2010, 11:31
Numer GG: 3357251

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Dia »

Jak z pamiecia Belli? Wie/pamieta co sie wydarzylo w ostatnim czasie?
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Acid »

Ostatnie wspomnienie jakie Bella posiada, to takie, że dotknęła dłonią cytadeli Apocalypse'a w czasie misji w Meksyku. Nie wie co się z nią działo przez pozostały czas gdy była Jeźdźcem, ani jakim cudem odzyskała wzrok. Ze wszystkich mocy jakie miała jako Śmierć pozostała jej telekineza i zaginanie materii umysłem, więc przypadkowo/odruchowo może użyć tej mocy (czyt. możesz o tym napisać w poście).
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Ouzaru »

No dobra, widzę, że dokument już wyczyściłeś, więc niebawem pojawią się tam rozkazy Shadow. Ważne, żebyśmy nie wpadali w panikę :P W końcu to tylko bombki :lol: Przeżyliśmy spotkanie z wujciem Apciem, to co takie zabaweczki mogą nam zrobić, nie? xD
Obrazek
Mr.Zeth
Bosman
Bosman
Posty: 2312
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:15
Numer GG: 2248735
Lokalizacja: z Wrocławskiej Otchłani
Kontakt:

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Mr.Zeth »

Dowiemy się, co mogą nam zrobić, jeśli zaraz się stamtąd nie zwiniemy... jestem jednak za odpuszczeniem sobie sprawdzania :P
UWAGA -ZŁOŚLIWY MG!

Mr.Z pisze posta
Obrazek

Miałeś to w upie? Nie miej tego w d*pie!
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Ouzaru »

Za jakieś pięć minut możecie sprawdzić doca, bo się właśnie biorę za pisanie rozkazów...

EDIT
No i poszło, chyba nic więcej nie będę dopisywać, więc róbcie z tym co chcecie :P
Obrazek
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Acid »

Czekam na Wasze dopiski lub deklaracje (które można wrzucać bezpośrednio do dokumentu). Bomb jest zbyt dużo, by dało radę je wszystkie zniszczyć, spadają też za szybko, abyście mogli wszyscy bezpiecznie opuścić okolice cytadeli. Magneto jest nieprzytomny, więc nic Wam nie pomoże.

W razie pytań/dialogów łapać mnie na GG, wpisywać tutaj bądź do dokumentu. Postaram się zaglądać 2-3 razy dziennie.
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Mekow »

Nasz odpis był gotowy już wczoraj (chyba nawet rano)... ale jakoś nikt go nie wkleił.
Nieco po czasie, ale chyba się tym nie przejmujemy, skoro MG widział go już wcześniej ;)
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Acid »

Nie, nic się nie stało, przecież i tak przeczytałem go już wcześniej ;). Mój upek już się tworzy, ale ze względu na dość napięty harmonogram ostatnio, może się pojawić dopiero jutro (choć postaram się złożyć go jeszcze dzisiaj... ale nie obiecuję).
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: Acid »

Kolejny post jest na forum i chyba nic nie muszę tłumaczyć. Macie tydzień spokoju, żeby pozałatwiać wszystkie sprawy i nacieszyć się powrotem koleżanki :P. Ouzaru proszona o zgłoszenie się do dialogu z Elixirem i Beastem, Dia w wolnym czasie może pogadać z Emmą. Do tego życzyłbym sobie wspólny post Evy i Jessici.

Deadline ustalam na poniedziałek, północ, żeby każdy miał czas odpisać. Osoby "pominięte" nadal są świadkami tego, co się dzieje i biorą udział w sesji. Więc oczekuję również postów od t_w_o i BK :P.

Sorry za post pod postem, ale chyba w swojej rekrutacji/komentarzach MG ma do tego prawo? Zwłaszcza jeśli jest mowa o ważnych sprawach.
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Marvel RPG] Amazing X-Men - ZAMKNIĘTA, KOMENTARZE -

Post autor: WinterWolf »

Od ostatniego posta minęło już trochę czasu, informacja jest ważna i dotyczy sesji - nie przejmuj się, że to post pod postem :)

Postaram się dzisiaj łapać parę osób na wspólne odpy :)
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Zablokowany