[Freestyle WH] Ouz&Serge = W sercu inwazji - ZAMKNIĘTA!!!

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Freestyle WH] Ouz&Serge = W sercu inwazji

Post autor: Ouzaru »

Na chwilę obecną wszystkie karty bardzo mi się podobają, a bohaterowie pasują do przygody :) Acid, jakbyś zgadł z tą książką :P Uciekam spać, życzę Wam dobrej nocy i do jutra... Jutro kolejna wrzutka w rekrucie, żebyście się lepiej orientowali w sytuacji.
Ciężka noc, długi dzień i nieprzyjemny wieczór... Oh, yeah! Czas spać ;)
Obrazek
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: [Freestyle WH] Ouz&Serge = W sercu inwazji

Post autor: Mekow »

Zapowiada się super :D

Jakoś ciężko mi jednak wybrać konkretną postać - nie znam tażdokładnych ograniczeń rasowych i klasowych.
Zaraz wyślę (może na meila?) info o moich postaciach - do wyboru, do koloru ;)
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [Freestyle WH] Ouz&Serge = W sercu inwazji

Post autor: Serge »

Dostępne rasy: ludzie, elfy, krasnoludy, niziołki, i jako że to freestyle, również druchii tudzież mroczne elfy (jeśli historia będzie powalająca – nie przyjmiemy jednak więcej niż jednego reprezentanta tej rasy).

Co do klas, to dopuszczamy właściwie wszystkie z podręcznika, jednak ze względu na to, że atrakcji nie zabraknie rekomendowalibyśmy profesje ofensywne.
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
MarcusdeBlack
Marynarz
Marynarz
Posty: 327
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 16:02
Numer GG: 10004592
Lokalizacja: Pałac Złudzeń

Re: [Freestyle WH] Ouz&Serge = W sercu inwazji

Post autor: MarcusdeBlack »

Smak! Nie wpisałem majątku do ekwipunku, ale Herbert może pobierać małe kwoty z banków Talabeklandu (weksle tudzież), w końcu ma 'jeszcze' trochę kasy. Ale róbcie co uważacie za słuszne.
"Prawdziwych przyjaciół trudno jest znaleźć, lecz stracić ich jest bardzo łatwo."

Marcus jest okay. Marcusdeblack się dziwnie odmienia jako całość ;P.
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Freestyle WH] Ouz&Serge = W sercu inwazji

Post autor: Ouzaru »

Spokojnie :) Nie zabraknie mu kasy, bo nie będzie miał kiedy i na co wydawać ;)
Na chwilę obecną mam karty od Marcusa, Acida, Turka i Necrona... Czekam jeszcze na odpowiedź od Mekowa oraz karty Alucarda i Weirda. Ci trzej panowie rozegrają między sobą starcie o ostatnie miejsce, bo dotychczasowe karty mi bardzo podpasowały do sesji :)
Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki :P Kolejna wrzutka już jutro... I takie moje pytanie na koniec: czytacie to w ogóle? ;) Przyda się, żebyście jednak czytali :)
Obrazek
MarcusdeBlack
Marynarz
Marynarz
Posty: 327
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 16:02
Numer GG: 10004592
Lokalizacja: Pałac Złudzeń

Re: [Freestyle WH] Ouz&Serge = W sercu inwazji

Post autor: MarcusdeBlack »

Ja przeczytałem, Acid widać także (w końcu nie na darmo chwalił ;) ).
Widać że to przemyślane kawałki/opowiadanie.
"Prawdziwych przyjaciół trudno jest znaleźć, lecz stracić ich jest bardzo łatwo."

Marcus jest okay. Marcusdeblack się dziwnie odmienia jako całość ;P.
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [Freestyle WH] Ouz&Serge = W sercu inwazji

Post autor: Acid »

Ouzaru pisze: I takie moje pytanie na koniec: czytacie to w ogóle? ;) Przyda się, żebyście jednak czytali :)
Jasne, że czytam - naprawdę kawał solidnej roboty :D. Myślę, że najwyższy czas, żebyście się zabrali z Serge'em za jakiś grubszy projekt, bo to co wyprawiacie na sesjach i jaki macie styl jest wart wydania w formie fizycznej. Ja bym przynajmniej kupił Waszą książkę. Zastanówcie się nad tym.

A co do karty, to cieszę się że mój rusek przypadł Wam do gustu :D. Czekam na kolejną wrzutkę, Ouzi :D.
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Freestyle WH] Ouz&Serge = W sercu inwazji

Post autor: Ouzaru »

Acid, jeśli kiedyś coś napiszemy, to dostaniesz w prezencie z autografami ;) :lol: Dobra, wracamy do Naszego pifffka i czekamy na resztę postaci :D
Obrazek
MarcusdeBlack
Marynarz
Marynarz
Posty: 327
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 16:02
Numer GG: 10004592
Lokalizacja: Pałac Złudzeń

Re: [Freestyle WH] Ouz&Serge = W sercu inwazji

Post autor: MarcusdeBlack »

Phii autograf, z dedykacją lepiej :lol: Dobra koniec wygłupów z mej strony ( a może nie..), postać krótko zaprezentuje żeby gracze wiedzieli na czym stać.
Herbert von Richter, podstarzały Rycerz Zakonu Czarnych Panter. Reszta potem (ale dużo żem dał tych informacji 8) ).
"Prawdziwych przyjaciół trudno jest znaleźć, lecz stracić ich jest bardzo łatwo."

Marcus jest okay. Marcusdeblack się dziwnie odmienia jako całość ;P.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: [Freestyle WH] Ouz&Serge = W sercu inwazji

Post autor: Alucard »

Pisze się. Jeszcze dziś będzie :)

EDIT
Czyżbym o rusku słyszał? Ja pisuję kozaka z Kislev... No cóż. Jak to konkurs kart to pozostaje się modlic, żeby był lepszy :D
Nie ma to jak zdrowa rywalizacja :D

EDIT2
Poszła :)
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Freestyle WH] Ouz&Serge = W sercu inwazji

Post autor: Ouzaru »

Aktualnie postać Turka idzie do rezerwy (ale wejdzie do gry), a przyjęci od początku będą Alucard i the weird one :D Kozak i elf wymiatają! :D Alu, jeśli będziesz grał tak jak pisałeś w karcie, to powinieneś długo pożyć :lol:
Obrazek
MarcusdeBlack
Marynarz
Marynarz
Posty: 327
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 16:02
Numer GG: 10004592
Lokalizacja: Pałac Złudzeń

Re: [Freestyle WH] Ouz&Serge = W sercu inwazji

Post autor: MarcusdeBlack »

To ile tych graczy? WOW?
EDIT: Epic fail, ślepak ze mnie przez czterech...maaan.
EDIT2: Epic failx2, pięciu, pięciu!! Damn.
Ostatnio zmieniony sobota, 18 lipca 2009, 19:49 przez MarcusdeBlack, łącznie zmieniany 1 raz.
"Prawdziwych przyjaciół trudno jest znaleźć, lecz stracić ich jest bardzo łatwo."

Marcus jest okay. Marcusdeblack się dziwnie odmienia jako całość ;P.
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Freestyle WH] Ouz&Serge = W sercu inwazji

Post autor: Ouzaru »

MarcusdeBlack, Acid, Weird, Alucard, Necron - kolejność przypadkowa i Turek w rezerwie :) Kogoś pominęłam? ^^ Chyba mamy komplet...
Obrazek
MarcusdeBlack
Marynarz
Marynarz
Posty: 327
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 16:02
Numer GG: 10004592
Lokalizacja: Pałac Złudzeń

Re: [Freestyle WH] Ouz&Serge = W sercu inwazji

Post autor: MarcusdeBlack »

To znaczy że start na dniach, w tygodniu, znaczy się?
"Prawdziwych przyjaciół trudno jest znaleźć, lecz stracić ich jest bardzo łatwo."

Marcus jest okay. Marcusdeblack się dziwnie odmienia jako całość ;P.
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [Freestyle WH] Ouz&Serge = W sercu inwazji - ZAMKNIĘTA!!!

Post autor: Serge »

Tym oto sposobem zamykamy rekrutację (Mekow, podeślij kartę, będziesz 'rezerwowym' jeśli chcesz :P). Ouzi już zabiera się za posta, jest jednak po piwie, więc spodziewajcie się wszystkiego po pierwszej wrzutce :P. Start sesji jeśli nie dzisiaj, to na bank jutro! W razie jakichś pytań walcie śmiało w temacie bądź na GG i zapraszamy niebawem do głównego tematu w odpowiednim dziale :D.
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Acid
Marynarz
Marynarz
Posty: 320
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2007, 17:57
Numer GG: 20329440
Lokalizacja: Dundee (UK)

Re: [Freestyle WH] Ouz&Serge = W sercu inwazji - ZAMKNIĘTA!!!

Post autor: Acid »

Dzięki za przyjęcie, na pewno zabawa będzie przednia :). Pozdrawiam pozostałych 'szczęśliwców' z którymi zagram i życzę nam wszystkim dobrej gry i nie za szybkiego odejścia do Królestwa Morra :D.

W razie gdyby ktoś ze współgraczy przeoczył w kwestii postaci, to gram Sergeiem Vasilievem, wędrownym Czarodziejem Lodu z Kisleva :D.
Seks jest jednym z dziewięciu powodów do reinkarnacji. Pozostałych osiem się nie liczy.

Obrazek
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Freestyle WH] Ouz&Serge = W sercu inwazji - ZAMKNIĘTA!!!

Post autor: Ouzaru »

- Otwórzcie! Na wszystkich bogów Starego Świata, wpuśćcie mnie!!! - krzyczała i uderzała pięściami w ogromne, mocarne drzwi. Czuła na plecach oddech zbliżającej się śmierci, ale nie chciała się odwrócić, gdyż bała się, że zobaczy sześć strasznych cieni.
- Co jest?
Drzwi wreszcie otworzyły się i Elfka mało nie wpadła do środka, prosto na…
- Tiril? Jakiż ten świat jest mały. - Zaskoczona przyglądała się swojej znajomej, pięknej Wysokiej Elfce. Miała ona jasną karnację, do tego długie czarne włosy ciasno splecione w warkocz i przewiązane czerwoną wstążką. Zaspane spojrzenie czarnych oczu oraz nocna koszula i szlafrok ujmowały jej trochę powagi, ale czyniły też bardziej sympatyczną, niż była ona w rzeczywistości.
- Saila? Co ty tu robisz? Czemu postanowiłaś obudzić wszystkich magów o trzeciej nad ranem?
- zapytała i ziewając oparła się o framugę.

"Trzeciej? Aż tak długo to trwało?"
- Zamknij te cholerne drzwi, musimy porozmawiać!
- Popchnęła koleżankę do środka i z łoskotem zamknęła drzwi, od razu przekręcając wszystkie zamki.
- Tiril, byłam świadkiem rozmowy między nekromantami i sługami Chaosu...
- na chwilę przerwała, gdyż kątem oka dostrzegła jakiś ruch na schodach, za plecami znajomej. Gdy uważniej się przyjrzała, dostrzegła na wpół śpiącego służącego wlokącego się na dół, najwyraźniej by otworzyć drzwi. Nie chcąc ryzykować, że rozmowa zostanie podsłuchana, przeszła na mowę Wysokich Elfów.
- Czy możemy pójść do innego miejsca?
- Spokojnie, tutaj nikt nas nie usłyszy. Wszyscy śpią, z wyjątkiem mnie i tego tam.
- Spojrzała w kierunku schodów na odźwiernego, który usiadł na jednym ze stopni. Podpierając się ręką bezskutecznie próbował powstrzymać opadającą głową oraz zbliżający się sen.

- Właściwie to on już praktycznie śpi.
- Tiril! Posłuchaj mnie przez chwilę!
- Chwyciła zaspaną Elfkę za ramiona i potrząsnęła nią lekko. - Nekromanci i Chaos połączyli swe siły. Chcą zniszczyć Talabheim! Widziałam ich naradę.
- O czym ty mówisz?
- Z niedowierzaniem spojrzała na Sailę. - Czy aby na pewno dobrze się czujesz?
- Mówię prawdę! Dam sobie rękę uciąć, żebra połamać, włosy wyrwać i…
- Dobrze, już dobrze
- Tiril przerwała jej, zanim młoda Elfka by przeszła do drastycznych i mało przyjemnych opisów. - Gdzie to było?
- Tu w mieście. W jednym z domów.

- Ty chyba raczysz sobie żartować
, - przyciszyła lekko głos i nachyliła się do Saili, by nie obudzić służącego rozmową. - W Talabheim nie było nekromantów od wielu dekad. O Chaosie już nie wspomnę. Myślisz, że przy Inkwizycji, Solkanitach i tylu magach mogliby się wśliznąć do miasta niepostrzeżenie?
- Rzeczywiście brzmi to niewiarygodnie. Ale wiem, co widziałam! Musisz mi uwierzyć!
- Dobra, wierzę ci, tylko nic sobie nie ucinaj
- uśmiechnęła się do Saili. - Jednak, - zmarszczyła brwi, - za dwa dni kończę tutaj naukę i nie pozwolę, by twoje opowieści zszargały mi reputację w oczach innych magów.
Słowa wypowiedziała zimno i oschle, aż dziewczynę przeszedł dreszcz. Otworzyła lekko usta ze zdziwienia, nie spodziewała się, że Tiril coś takiego powie.

- Czyli...
- Czyli musisz sobie póki co radzić sama, bo wcześniej jak za dwa dni ci nie pomogę.
- Tiril skrzyżowała przedramiona na piersiach i gromiła lodowatym wzrokiem swoją zszokowaną przyjaciółkę.
- Ależ tu chodzi o los całego miasta! - zawołała oburzona Elfka. - I to nie tylko twoja pomoc jest mi potrzebna, ale WSZYSTKICH magów!
- Idź w miasto, może ktoś cię wysłucha i pójdzie za tobą. Na mnie nie licz... Magowie i tak ci nie uwierzą.


Saila pokręciła głową i zrobiła dwa kroki do tyłu. Nie mogła w to uwierzyć, to był jakiś koszmar! Odwróciła się na pięcie, otworzyła drzwi i gwizdnęła na konia. Środek nocy czy nie, musiała kogoś znaleźć, KOGOKOLWIEK kto jej uwierzy i nie zbagatelizuje tego, czego była świadkiem.
Obrazek
Zablokowany