[Marvel] Astounding X-Men

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

[Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Epyon »

Obrazek Mama krzyczy. Jej krzyki są... smakowite. Wychylając się spod kołdry, dziecko widzi zakrwawioną dłoń. I szczerzące się zęby. Nagle otwierają się drzwi, w których staje tato.

***

"-Zdecydowałem się wybudować niebo... szkołę dla X-Men"

Te słowa brzmiały w waszych głowach jeszcze przez kilka dni od przyjazdu do X-Mansion. Człowiek, który je wypowiedział - Charles Xavier - zaintrygował was swoją osobowością. Drzemało w nim silne przekonanie, że mutanci i ludzie mogą żyć obok siebie. Jeszcze tego samego dnia wybraliście sobie nowe imiona. Tym razem nie odziedziczyliście ich po dawnym przodku. Opisywały tylko i wyłącznie was samych i wasze zdolności.

Od tego czasu minęły lata, a po tym wspaniałym człowieku zostały tylko ideały żyjące w was. Choroba serca zmusiła go do opuszczenia naszej planety, gdyż pomoc znalazł w imperium Shi'ar. Tymczasem na was spadło zadanie podtrzymanie działalności Szkoły dla Uzdolnionej Młodzieży, jako...

Astounding X-Men

***

Wstęp raczej krótki, gdyż pomysł na sesję jest całkowicie spontaniczny (patrz: nieudana rekrutacja do New X-Men). Zapewniam jednak, że sesja powinna spełnić więszkość stawianych przed nią oczekiwań. Pragnący otwartości świata nie zawiodą się - zarys fabuły dopuszcza kształtowanie jej w podobny sposób jak w przypadku Detective Comics - Gotham (kto grał, ten wie). Można też liczyć na dużo X-klimatu. :)

Gracie jako doświadczeni w boju X-Men. Wstępnie zakładam, że jedna lub dwie postaci z góry będą narzucone jako przywódcy grupy. Wyboru dokonam na podstawie kart, które należy przesłać na pw. Myślę, że przyjmę czwórkę graczy. Czas macie do 30 maja, choć mogę zakończyć rekrutację wcześniej gdy otrzymam odpowiednią ilość dobrych kart.

Wzór karty postaci:

Kod: Zaznacz cały

Imię i nazwisko:
Pseudonimy: 
Tożsamość: 
Wzrost: 
Waga: 
Kolor włosów: 
Kolor oczu: 
Zajęcie/zawód: 
Status prawny: 
Stan cywilny: 
Narodowość: 
Miejsce narodzin: 
Znani krewni: 

Zdolności:

Uwagi:

Biografia:
Pytania/uwagi/komentarze w temacie, na pw lub gg.
Obrazek
Sciass
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 19:37
Numer GG: 7066798

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Sciass »

Hej, nie stanie się chyba krzywda wielka jak pośle karte Curta, postaci biorącej udział w umarłej już sesji Bussa, co? Oczywiście odpowiednio zmodyfikowanej aby zmieścić się w twój schemat. Po prostu podoba mi się tamta postać.
Obrazek
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Epyon »

Nie ma problemu. :)
Obrazek
Sirion
Marynarz
Marynarz
Posty: 293
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 19:47
Numer GG: 11883875
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Sirion »

Ja też się piszę ;) Karta dojdzie zapewne we wtorek/środę
“Better to fight for something, than live for nothing”

General George S. Patton

Fortis cadere, cedere non potest
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Blue Spirit »

wyśle kartę jutro. Rozumiem że mam stworzyć zaprawionego w boju mutanta z ciekawymi zdolnościami i osobowością ;)
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Serge »

Gramy! Mówię tu za siebie i Ouzi - możesz być pewien, że dostaniesz od nas całkiem nowe postaci - Sandrock i Ethereal odeszli na chwilową emeryturę :P.

Karty otrzymasz na dniach, myślę, że będzie ciekawie :D.
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Perzyn »

No i wydał się chytry plan! Serge i Ouzaru wcale nie planowali poprowadzić tamtej sesji. To była przynęta. Zebrali chętnych, podkręcili napięcie i zrezygnowali. I zgodnie z ich przewidywaniami ktoś nakręcił się na tyle, że założył rekrutację w odpowiednich realiach! Mamy was!


Jakby się ktoś zastanawiał - gram. Znaczy o ile nagle nie trafi się nawał kart lepszych od mojej na tyle duży by zabrakło miejsca.
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Samanta »

Sami doświadczeni gracze wysyłają karty. No proszę. W takim razie ja tez! Jeszcze dziś w nocy powinna być!

EDIT:
Karta poszła. Czekam na rozpatrzenie. Mam nadzieje ze się nie pogniewasz ze spokrewniłam moja postać z jednym istniejącym już mutantem =)
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Epyon »

"Mutacja: to klucz do naszej ewolucji. Pozwoliła nam rozwinąć się z organizmu jednokomórkowego do gatunku dominującego na planecie. Ten proces jest powolny i normalnie zajmuje tysiące lat. Lecz co kilkaset tysięcy lat ewolucja skacze do przodu."

Dziewczynka budzi się z krzykiem, wołając Veedę. Czarnoskóra pani doktor jest w pobliżu i przytula przerażoną dziewczynkę. Zapewnia ją, że to był tylko sen, a to co było, już nie wróci. Przez lustro weneckie obserwuje je milcząca postać.

"Wygląda jak człowiek, ale nic podobnego wcześniej nie istniało. (...) Czemu? Ponieważ ewolucja nie przebiega płynnie - wykonuje ogromne, katastrofalne w skutkach skoki. W okresowych wielkich pogromach stare formy życia nagle znikają z powierzchni ziemi i zostają zastąpione nowymi."

Uratowaliście świat kilka razy, ale ludzie uważają was wciąż za odmieńców. Od tak dawna walczyliście tylko o przetrwanie, że chyba zapomnieliście o swoim prawdziwym celu.

"-Nie wiem czym jestem. Miałem palce. Miałem twarz, którą mogłaś pocałować, mogłem przejśc się ulicą i..."

Doktor Rao zaczyna swoje wystąpienie, pytając czym jest mutant? Są nazywani aniołami i diabłami, popełniają zbrodnie i są ich ofiarami. Ludzie boją się ich i nienawidzą nie bez powodu. Ale ona powie im, czym są mutanci.

"Na co TY masz nadzieję? (...) Ładna dziewczyna, banda dzieciaków i robota nauczyciela w miejscu które nie wybucha zbyt często?"

W budynku Chapman grupa terrorystów grożąc bronią bierze za zakładników uczestników wyprawianego tam balu. Do zakładników przemawia przywódca terrorystów - zielonoskóry mutant. Doktor Rao kontynuuje swą mowę. Mutanci są ludźmi, nie lepszymi i nie gorszymi od innych. Ludźmi z chorobą. Nie są kolejnym krokiem ewolucji ani oznaką końca ludzkości. Ich dodatkowy gen jest po prostu chorobą trawiącą łańcuch genetyczny. Chorobą, na którą odkryła lekarstwo.

"-Jestem człowiekiem."
"-Błąd. Jesteś mutantem.
"
Obrazek
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Nekonushi »

Co do tamtej sesji - nie wysłałem, bo odkładałem to na weekend, a w weekend był TF2 za darmo. Teraz wyślę. Obiecuję. Do końca tygodnia.
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Epyon »

w weekend był TF2 za darmo
Nie pierwszy i nie ostatni raz. :P

Czekam na karty, radzę się pośpieszyć bo kilka bardzo ciekawych już mam i chyba zakończę rekrutację wcześniej.
Obrazek
Bussumarus
Marynarz
Marynarz
Posty: 336
Rejestracja: piątek, 25 lipca 2008, 21:12
Numer GG: 2565250
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Bussumarus »

Ja mój Miszczu, ja :D !!

Kartę wyślę dziś bądź jutro, nie mogę tego przegapić :D.
OLDSCHOOL!
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Nekonushi »

Epyon pisze:Czekam na karty, radzę się pośpieszyć bo kilka bardzo ciekawych już mam i chyba zakończę rekrutację wcześniej.
Krna, mam dość - akurat w tym tygodniu wszystko się dzieje (jakiś koncert, spotkanie dA, kilka sesji), a ja nie mam czasu bo bierzmowanie jest i muszę te wszystkie sprawy z tym związane załatwiać :( Teraz akurat nad tym siedzę i jest szansa, że się wyrobię, ale milej mi się żyło ze świadomością, że mam czas do soboty.
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Ouzaru »

Rezygnujemy :) Już nie będzie problemu z nieoryginalnymi mocami :)
Obrazek
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Mekow »

Mam zaproszenie. Czeka mnie urlop. Chyba mogę się zgłosić, ale poproszę jeszcze o wstęp jak Tęcza zostaje X-men. To oczywiście po tym jak wyślę kartę (dziś lub jutro).
Ouzaru pisze:Rezygnujemy ...
Ech... szkoda :?
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: WinterWolf »

Jak wrócę dziś do domu to się za to wezmę. Jedną kartę na inną sesję skończę wreszcie i przerobię kartę dla Ciebie. Od tak dawna mam ochotę zagrać wreszcie moją postacią, że sobie nawet tego nie wyobrażacie... Obowiązkowo muszą to być już mutanty doświadczone i umiejące korzystać ze swoich mocy? Czy młodzi też wchodzą w grę? Bo jeśli doświadczeni to muszę ostrzec, że karta może się znacząco wydłużyć.
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Re: [Marvel] Astounding X-Men

Post autor: Epyon »

Doświadczeni, ale nie do przesady. :) Jeśli nie chce Ci się zbyt dużo pisać, to nie ma problemu, nie musisz każdej misji z osobna opisywać. :P

Osobom, które zapowiadały wysłanie karty a jeszcze tego nie zrobiły przypominam, że czas ucieka.
Obrazek
Zablokowany