[Piraci]Kościane Wrota

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Discordia
Majtek
Majtek
Posty: 89
Rejestracja: piątek, 2 listopada 2007, 23:31
Numer GG: 0

Re: [Piraci]Kościane Wrota

Post autor: Discordia »

hej, chłopcy i dziewczęta :) co robimy na Święta i Sylwestra? przerwę? Chciałabym wiedzieć, tak na wszelki wypadek :D a jak ty się na to zapatrujesz MG? Chcę zaznaczyć, że najwcześniej mogę odpisać w piątek wieczorem. wcześniej obowiązki świąteczne ;) (żarcie, żarcie i prezenty 8) no i jeszcze trochę żarcia)
"Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?" Mt 7,3
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: [Piraci]Kościane Wrota

Post autor: Hose15 »

Jak ktoś ma czas to czemu ma nie odpisać. I tak na razie czekamy na Zaknafeina.
Tak więc, gdy tylko Zak odpisze ja umieszczam update'a. Jeśli ktoś chce to niech odpisuje, a jeśli ktoś wyjeżdża to ja zrozumiem i wtedy będziemy czekać na daną osobę, tak jak teraz czekamy na naszego kolegę :)
Ja ten cały okres świąteczny będę w swoim rodzinnym mieście, także spoko.
Czerwona Orientalna Prawica
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [Piraci]Kościane Wrota

Post autor: Samanta »

Discordia to co odpisałaś w sesji wydało mi się trochę nie taktowne. Rozegrałaś cala sytuacje bez wypowiedzi mg i bez wypowiedzi mojej postaci.
1. myślisz ze moja postać dala by się tak upokarzać i siedziała by i słuchała takich obelg? (polecam wykonanie dialogu na gg w obecności MG aby moja postać mogla coś odp.) Dialog a nie monolog.
2. myślę ze MG musiał by sie wypowiedzieć zanim ty rozegrasz cala sytuacje (co sadzi o przybyciu mojej postaci itp.)
3. jak twoja postać szuka powodów do bójki wydaje mi się ze da się to załatwić na gg wraz z MG. (Dialog a nie monolog)
4. jak chcesz rozgrywać takie scenki to polecam pisanie własnej sesji a nie podejmować decyzje za moja postać (brak możliwości obrony) i bez wypowiedzi MG.
5. czym się odnosiłaś jak napisałaś ze na stole stoi butelka rumu? Jak ja pisałam ze nic tam nie ma odnosiłam sie do posta MG gdzie nic nie wspominał o alkoholu. Znowu wymyślone?

Sorry ale bez przesady. Moja postać w połowie zdania wstała by i uderzyła osobę butelka w łeb jak by ktoś tak zaczął do niej gadać.
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: [Piraci]Kościane Wrota

Post autor: Hose15 »

Ja proponuję aby Discordia usunęła tego posta. Podajmy sobie nawzajem numery gg co by było łatwiej rozgrywać dialogi. Taki sposób wysunięty przez Samantę wydaje mi się super. Stosowałem to już w sesjach Errera i dało to pozytywne efekty.
Gdy już nasza trójca zdobędzie owe numery, rozegramy całą sytuację na gadu, okej?

PS Mój nr to 8006025. I nie kłócić się tutaj moje panie :smile:
Czerwona Orientalna Prawica
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Re: [Piraci]Kościane Wrota

Post autor: Zaknafein »

Nie ma co czekać na Johnnego, bo on spokojnie stoi w kolejce. Jak dojdzie, to odpiszę.
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [Piraci]Kościane Wrota

Post autor: Samanta »

Ja się nie kluce ale kulturę i klasę trzeba zachować nie tylko w życiu osobistym ale także pisząc posty w sesjach. Każda postać odzwierciedla w jakiś sposób autora... jeśli tak się zachowujesz w realu to sorry....

Ten sposób (dialogi na gg) właśnie tez z sesji Errere wzięłam. Szkoda ze on już odszedł z tawerny =(

gg: 4667494
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Discordia
Majtek
Majtek
Posty: 89
Rejestracja: piątek, 2 listopada 2007, 23:31
Numer GG: 0

Re: [Piraci]Kościane Wrota

Post autor: Discordia »

Sorki, Święta były i nie było mnie. Dziś jestem i już odpisuję. A że nie należę do pokornych to nie byłabym sobą, gdybym czegoś w chwili złości nie naskrobała. Jestem choleryczką i dobry Pan nie dał mi cierpliwości.

Wybacz Samanto, szczerze :)

Co do kompletnego ignorowania Twojej postaci i wstępu do bójki... to masz rację. Przyznaję się do winy. Nie znoszę jak mi się przerywa w pół zdania. :] A i tak Hrabina zachowała się miło. Chciałam to zrobić inaczej ale zmieniłam zdanie.

Co do konsultacji z MG nie ma sprawy. W pełni popieram bo też takie rzeczy stosuję. Mój gg to 6298310. Jakby go ktoś nie znalazł w profilu użytkownika ;)

To by było na tle jeśli chodzi o Ciebie Samanto. Mam nadzieję, że nie chowasz urazy. Ja nie. :) Teraz, skoro niejasności są wyjaśnione możemy podać sobie ręce na zgodę. Chyba, że masz coś przeciwko.

Teraz usunę mojego posta. Złość już ze mnie opadła i możemy się zaprzyjaźnić :)
I jeszcze jedno: my się nie kłócimy. To tylko luźna wymiana poglądów i zwykłe początkowe dotarcie między graczami :)

P.S.
Jeszcze tylko dwie rzeczy:

Odnośnie kultury
Przysuwając do niego krzesło stojące tuz obok. Usiadła na nie, nie zwracając uwagi na piratke która rozmawiała z mężczyzną, a pomiędzy nimi postawiła butelkę trunku. zdejmując kapelusz popatrzyła na mężczyznę.
-Excusez-moi. Je m'appelle Destiny Naefro. Comment allez-vous?- Uśmiechnęła się w stronę francuza. Pierwszy raz w życiu, lekcje francuskiego w sierocińcu na coś się przydały.
-Brakowało trunku na pańskim stoliku.
Odnośnie czytania ze zrozumieniem
- Czyżby tak piękna dama chciała się zaciągnąć do mojej załogi? - spytał po chwili.
Piratka uśmiechnęła się czarująco i pociągnęła, zupełnie nieuroczo, duży łyk rumu. Odstawiła butelkę na stół i położyła dłoń na biodrze.
"Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?" Mt 7,3
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [Piraci]Kościane Wrota

Post autor: Samanta »

Nie ma problemu. =) Tyle

Moja bron wojenna jest juz zakopana ;)

P.S. Nie mowilam o kulturze twojej czy mojej postaci tylko o kulturze autora ale wszytsko jest ok. =)
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [Piraci]Kościane Wrota

Post autor: Samanta »

Ruszcie tylki I odpiszcie ludzie! Haha
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Discordia
Majtek
Majtek
Posty: 89
Rejestracja: piątek, 2 listopada 2007, 23:31
Numer GG: 0

Re: [Piraci]Kościane Wrota

Post autor: Discordia »

Dajcie żyć! :D w sobotę wróciłam z gór i tak na prawdę dopiero teraz jestem znowu sobą :) Miałam ciężkie przeżycia z kefirem na śniadanie jeśli wiecie co mam na myśli 8)

Tak sobie pomyślałam, że najlepszym sposobem, żeby Destiny i Hrabina się polubiły (przynajmniej zakopały topór wojenny) jest ratowanie życia. Najlepiej w ogniu walki, bo przy kalkulacji na zimno żadna nie dałaby za drugą złamanej belli :) Mam rację Sam?
W końcu obie są piratkami z krwi i kości a okrucieństwo i egoizm dla nich to chleb powszedni.
"Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?" Mt 7,3
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: [Piraci]Kościane Wrota

Post autor: Hose15 »

Hahaha ;p Z tym Kefirem mnie rozwaliłaś Discordia ;p
Co do zgody obydwu postaci, to już musicie ustalać między sobą i decydować w trakcie gry czy się pogodzą czy nie.
Czekamy jeszcze na Zaknafeina.
Czerwona Orientalna Prawica
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [Piraci]Kościane Wrota

Post autor: Samanta »

Zak już odpisuje bo go pogoniłam mną gg :D A jeśli chodzi o zgodę to się zobaczy :P Dla mnie możemy być najlepszymi przyjaciółkami lub największymi wrogami. Zależy od tego jak potoczy sie sesja :)
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: [Piraci]Kościane Wrota

Post autor: Hose15 »

Ej ludzie odpisujcie coś bo niezły zastój się zrobił...Czekam na jak najszybsze posty z Waszych stron. Przygoda chyba nie znudziła się Wam aż tak bardzo, co? :smile:
Czerwona Orientalna Prawica
Ojciec Mróz
Marynarz
Marynarz
Posty: 249
Rejestracja: wtorek, 8 kwietnia 2008, 12:31
Numer GG: 2363991
Lokalizacja: Skądinąd

Re: [Piraci]Kościane Wrota

Post autor: Ojciec Mróz »

żyje ta sesja jeszcze, czy już poszła sobie gdzieś i nie wróci? :D
DUB W NOSIE !

Sprawozdania z Drugich Międzynarodowych Warsztatów na Temat Nagich Myszy
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: [Piraci]Kościane Wrota

Post autor: Hose15 »

Ja nie wiem co się dzieje. Jak na razie to tylko ty Mróz odpisałeś. Nie wiem dlaczego inni do tego się nie kwapią...Spróbuję do nich napisać na PW w tej sprawie.
Czerwona Orientalna Prawica
Ojciec Mróz
Marynarz
Marynarz
Posty: 249
Rejestracja: wtorek, 8 kwietnia 2008, 12:31
Numer GG: 2363991
Lokalizacja: Skądinąd

Re: [Piraci]Kościane Wrota

Post autor: Ojciec Mróz »

bo to dzikie surykatki są, temu nie piszą :mrgreen:
DUB W NOSIE !

Sprawozdania z Drugich Międzynarodowych Warsztatów na Temat Nagich Myszy
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: [Piraci]Kościane Wrota

Post autor: Hose15 »

No cieszę się, że coś się w sesji ruszyło ale jest to niewiele. Czekam na resztę.
Czerwona Orientalna Prawica
Zablokowany