[Storytelling] Zmierzch bohaterstwa (Marvel)- KOMENTARZE

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

[Storytelling] Zmierzch bohaterstwa (Marvel)- KOMENTARZE

Post autor: Errer_Avares »

Napakowani faceci w obcisłych kombinezonach posiadający super moce, piękne kobiety z nadprzyrodzonymi umiejętnościami w skąpych strojach oraz obowiązkowym "przerysowanym" jędrnym biustem, złe charaktery których markowy chichot potrafi zmrozić krew w żyłach... Jeżeli szukacie czegoś takiego, to z pewnością trafiliście do odpowiedniej rekrutacji! :)

Chciałbym zaproponować wam drodzy "tawerniacy" sesję w klimatach komiksów marki Marvel. Żeby zagrać wystarczy chociaż powierzchownie znać temat, ponieważ ja sam mam olbrzymie zaległości, dlatego myślę, że w sesji może wziąć udział dosłownie każdy... No bo kto nie oglądał przygód Spider-mana, X-mana czy też wielu, wielu innych superbohaterów? Jeżeli chcecie sprawdzić jak prowadzę sesję to odsyłam do sesji pod tytułem "Tolerancja" na tym forum.

Jedynie pokrótce chciałbym objaśnić fabułę rozgrywki, co by od razu nie odsłaniać wszystkich kart ;)

Era superbohaterów się skończyła... I nie mam tu na myśli tego, że superbohaterów już nie ma. Są... Jednak ukrywają się jak szczury w małych grupkach, czy też nieco większych organizacjach. Dlaczego? Rząd U.S.A. do spółki z wszystkimi podległymi jej tajnymi służbami doszły do wniosków, że superbohaterowie z ich super mocami do spółki z super złoczyńcami z ich szatańskimi intrygami oraz walka jaka się miedzy nimi rozgrywa doprowadza do największych nieszczęść w Stanach Zjednoczonych- zniszczone miasta w wyniku toczących się pojedynków itd. Mimo wszystko rząd nie zamierzał nic z tym robić. Jednak kiedy obywatele U.S.A. przestali wierzyć w swój kraj, a wręcz chcieli przekazać władzę w ręce superbohaterów (doszło nawet do kandydatury Iron-mana na prezydenta), rząd postanowił pozbyć się superbohaterów oraz super złoczyńców raz na zawsze... Jednak żeby to zrobić potrzebowali kilku lat zdobywania informacji na temat swojego nowego wroga. Służbą specjalnym udało się określić ukrywane tożsamości wielu bohaterów, ich słabe oraz mocne punkty. Eksterminacja bohaterów zaczęła się od Iron-mana. Zabity we własnym instytucie w podstępny sposób "przekazał" rządowi całą spuściznę nowoczesnej broni z kilkudziesięcioma kombinezonami Iron-mana na czele. Znając słabe punkty bohaterów i złoczyńców oraz posiadając taką broń rządzący przeszli do otwartego ataku. W pierwszej fali zginęło wielu zaskoczonych posiadaczy supermocy... Od tamtego czasu superbohaterowie zachowują się jak dzieci we mgle: Zlęknione, bojące się i nie wiedzące co dalej począć. Jedyną nadzieją dla garstki która przeżyła jest nadejście nowych superbohaterów, o których mocach i słabościach rząd nie ma pojęcia.

To tak w telegraficznym skrócie i nie odsłaniając zbyt wiele. :) Poniżej znajduje się wzór karty postaci, na które będę oczekiwał na swoim PW. :)

Karta postaci:
Imię i Nazwisko:
Nazwa jako superbohater:
Płeć:
Wiek:
Supermoce:
Słabości:
Wygląd:
Wygląd jako superbohater:
Charakter:
Historia:
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 11:37 przez Errer_Avares, łącznie zmieniany 2 razy.
Mój miecz to moja siła
Samanta
Marynarz
Marynarz
Posty: 280
Rejestracja: czwartek, 10 stycznia 2008, 21:13
Numer GG: 4667494
Lokalizacja: NY
Kontakt:

Re: [Storytelling] Zmierzch bohaterstwa (Marvel)

Post autor: Samanta »

Juz dziś w nocy będzie karta!
Samanta Bloodmoon

Fire and ice, somehow existing together without destroying each other. More proof that I belonged with him.
-Bella Cullen, Breaking Dawn
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

Re: [Storytelling] Zmierzch bohaterstwa (Marvel)

Post autor: Errer_Avares »

Zapomniałem dodać, że sesja (o ile ruszy bo widzę, że brak zainteresowania :P) ruszy dopiero we wrześniu, ponieważ moim zdaniem wakacje złe wpływają na systematyczność odpisów. :)
Mój miecz to moja siła
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Storytelling] Zmierzch bohaterstwa (Marvel)

Post autor: Kawairashii »

Errer_Avares pisze:Napakowani faceci w obcisłych kombinezonach posiadający super moce, piękne kobiety z nadprzyrodzonymi umiejętnościami w skąpych strojach oraz obowiązkowym "przerysowanym" jędrnym biustem, złe charaktery których markowy chichot potrafi zmrozić krew w żyłach... Jeżeli szukacie czegoś takiego, to z pewnością trafiliście do odpowiedniej rekrutacji! :)
Już na wstęp mała notka - opis, który dałeś stanowi bardziej domenę DC, a nie Marvela, ale to już szczegół.

Zgłaszam się.
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Chaos Theory
Pomywacz
Posty: 57
Rejestracja: wtorek, 5 sierpnia 2008, 14:12
Numer GG: 6792464
Lokalizacja: Zion

Re: [Storytelling] Zmierzch bohaterstwa (Marvel)

Post autor: Chaos Theory »

Dopisuje się.. juz pracuje nad kartą.. :)
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

Re: [Storytelling] Zmierzch bohaterstwa (Marvel)

Post autor: Errer_Avares »

Chaos Theory- karta w porządku. Zostajesz przyjęty.

Co do wstępu to miało to być tylko coś luźnego. ;)
Mój miecz to moja siła
Chaos Theory
Pomywacz
Posty: 57
Rejestracja: wtorek, 5 sierpnia 2008, 14:12
Numer GG: 6792464
Lokalizacja: Zion

Re: [Storytelling] Zmierzch bohaterstwa (Marvel)

Post autor: Chaos Theory »

Dzięki ;)
Bardzo mi zależało na dołączeniu na tą sesje, dlatego się trochę rozpisałem, jeśli dojdzie ona do skutku (będzie wymagana liczba graczy) będzie to moja pierwsza sesja w życiu :roll:
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

Re: [Storytelling] Zmierzch bohaterstwa (Marvel)

Post autor: Errer_Avares »

Kawairashii- Naprawdę ciekawa postać. :) Oczywiście przyjmuje... I zapomniałbym. Myślę, że anglojęzyczna wersja imienia bohaterki będzie dużo lepiej brzmieć. ;)
Mój miecz to moja siła
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

Re: [Storytelling] Zmierzch bohaterstwa (Marvel)

Post autor: Errer_Avares »

Samanta zostajesz przyjęta i mogę wam obiecać, że sesja ruszy z całą pewnością, ponieważ mam trzech graczy, a to moje minimum (oczywiście inni także mogę się jeszcze zgłaszać). W takim razie pozostaje czekać do września. :)
Mój miecz to moja siła
Ojciec Mróz
Marynarz
Marynarz
Posty: 249
Rejestracja: wtorek, 8 kwietnia 2008, 12:31
Numer GG: 2363991
Lokalizacja: Skądinąd

Re: [Storytelling] Zmierzch bohaterstwa (Marvel)

Post autor: Ojciec Mróz »

czy postaci muszą być że tak powiem z terenów USA? :)
DUB W NOSIE !

Sprawozdania z Drugich Międzynarodowych Warsztatów na Temat Nagich Myszy
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

Re: [Storytelling] Zmierzch bohaterstwa (Marvel)

Post autor: Errer_Avares »

Odpowiedź brzmi nie... Ale wygodniej dla sesji byłoby gdyby w momencie rozpoczęcia się sesji bohater znajdował się z jakiegoś powodu na terytorium Stanów Zjednoczonych.
Mój miecz to moja siła
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: [Storytelling] Zmierzch bohaterstwa (Marvel)

Post autor: Azrael »

Karta jutro/pojutrze... bardzo się cieszę iż sesja startuje we wrześniu, będę wstanie odpisywać.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Re: [Storytelling] Zmierzch bohaterstwa (Marvel)

Post autor: Hose15 »

Errer - na moją kartę też możesz liczyć w niedługim czasie :)
Czerwona Orientalna Prawica
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Storytelling] Zmierzch bohaterstwa (Marvel)

Post autor: Kawairashii »

Jak myślisz kiedy będziemy mogli wystartować z sesją?
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

Re: [Storytelling] Zmierzch bohaterstwa (Marvel)

Post autor: Errer_Avares »

Ja jestem za tym, żeby zacząć od września, ponieważ ludzie są w rozjazdach i różnie bywa później z odpisywaniem, ale jakby wszyscy gracze zadeklarowali, że mogą grać w wakacje i nie ma to żadnego znaczenia jeżeli chodzi o systematyczność ich odpisów to moglibyśmy zacząć wcześniej.
Mój miecz to moja siła
Chaos Theory
Pomywacz
Posty: 57
Rejestracja: wtorek, 5 sierpnia 2008, 14:12
Numer GG: 6792464
Lokalizacja: Zion

Re: [Storytelling] Zmierzch bohaterstwa (Marvel)

Post autor: Chaos Theory »

Mi pasują oba terminy.. aczkolwiek skłaniałbym się do wcześniejszego rozpoczęcia :smile:
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: [Storytelling] Zmierzch bohaterstwa (Marvel)

Post autor: Kawairashii »

To jest okrutne, niektórzy są zajęci, ale inni przez nich nie mogą grać, ja w wakacje nigdzie nie wyjeżdżałam, może natrafiła się jakaś robota, ale tak ogólnie to nic poważniejszego nie utrudniało mi w odpisach. Jestem za tym by zacząć i w niedzielę, jeśli ktoś nie zdążył nadesłać profilu.
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Zablokowany