Wiedźmin [storryteling]

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
necron1501
Mat
Mat
Posty: 448
Rejestracja: poniedziałek, 4 lutego 2008, 17:42
Numer GG: 10328396

Wiedźmin [storryteling]

Post autor: necron1501 »

Wiedźmin

Trzy lata po Wielkiej Wojnie... Wielkie królestwa próbują przywołać porządek na swoich ziemiach.
Nieludzie prowadzą ciągłe utarczki z ludźmi. Dowódcy komand wiewiórek zostają mordowani, porywani, przekupywani byle tylko nie zdołali stworzyć oddziałów. Na słupach informacyjnych piętrzą się ogłoszenia, ile pieniędzy jest oferowanych za śmierć nie człowieka. Scoia'tael dopiero formuje szeregi, natomiast Zakon Płonącej Róży jest dopiero w powijakach, tworzy garnizony.Wśród tego całego zamętu powstają większe zgrupowania bandytów, którzy mają coraz większą władzę. W wielce szanowanych miastach powstają slumsy, w których mieszkają ludzie którzy nie potrafią knuć intryg ani żyć w zawiłym świecie.Bogaci ludzie upierają się że nie mogą żyć z nieludźmi i biedakami, przez co władze miast i metropolii tworzą biedne dzielnice w których jeszcze powstają dzielnice nieludzi. Czarodziejki próbują pomóc w stworzeniu złudy porządku i organizacji. Wszystkie mniejsze wioski, podgrodzia, osady żyją w strachu przed potworami i większymi zgrupowaniami bandytów. Trakty nie są bezpieczne, po zachodzie słońca ludzie nie wychodzą z domów, zamykają okiennice, drzwi i zastanawiają się czy dożyją jutra. I wtedy zaczyna się czas potworów. Z jezior wyłażą utopce, topielce. Z grobów wyłażą ghule oraz graveiry. Nastaje chaos i strach. Jeśli człowiek nie zamknął się w domu, zginie. Coraz częściej pada pytanie gdzie są wiedźmini lub strażnicy???

Witam w sesji umiejscowionej w świecie Sapkowskiego. Każdy z was będzie miał wybór czy chce prowadzić aktywną postać czy może grubego kupca. Będzie można być zarówno elfem oraz krasnoludem lub wiedźminem. Jeśli zdecydujecie się na wiedźmina niestety nie będziecie mogli być elfem bądź krasnoludem.( Co do wstępu będzie poprawiany zależnie od waszych decyzji, czy wam się podoba czy nie itp.) Każdy z was nie będzie znał innego gracza, istnieje mała możliwość,że się spotkacie ale nic gwarantowanego.
Oto przykładowa karta:
Imię:
Nazwisko:
rasa:
zawód/klasa:
wygląd:
charakter:
historia:

Oczywiście można podać więcej puntów opisu itp.
Mam nadzieję że ta sesja wypali, dojdzie do skutku.
Ostatnio zmieniony wtorek, 29 lipca 2008, 16:52 przez necron1501, łącznie zmieniany 2 razy.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
BlindKitty
Bosman
Bosman
Posty: 2482
Rejestracja: środa, 26 lipca 2006, 22:20
Numer GG: 1223257
Lokalizacja: Free City Vratislavia/Sigil
Kontakt:

Re: Wiedźmin [storryteling]

Post autor: BlindKitty »

Hm, Wiedźmin... Mam nadzieję że można na was liczyć, towarzyszu Necron - na mnie bowiem można.

Rzucam hasło - krasnolud w średnim wieku, najemnik, walczący wszystkim co wpadnie w ręce.

Jeśli ktoś chciałby mnie znać, w sensie przeplatania się historii, niech daje znać na gg 1223257. W ostateczności pw, ale to w ostateczności. Poczekam sobie parę dni (bo i tak jestem cholernie zajęty) a potem zacznę tworzyć postać, ale i tak zawsze można coś wpleść, prawda? :)
What doesn't kill you, just makes you... Stranger.

But above all - I feel I'm still on my long trip to nothingness.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Wiedźmin [storryteling]

Post autor: Azrael »

Z grobów wyłażą ghule oraz zombie
Zombie u Sapka? - pierwsza propozycja do zmiany wstępu ;) wstaw tam Graviera
Każdy z was nie będzie znał innego gracza, wasze historie może będą się przeplatać.
Troszkę nie rozumiem tego zdania...

Napiszę kartę ladacznicy uzbrojonej w seksapil i bicz. :twisted:
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
necron1501
Mat
Mat
Posty: 448
Rejestracja: poniedziałek, 4 lutego 2008, 17:42
Numer GG: 10328396

Re: Wiedźmin [storryteling]

Post autor: necron1501 »

@BlindKitty
Mam wielką nadzieję że was nie zawiodę :smile:
@Azrael
Dzięki za porady. A jeśli chodzi o postać to czy z biczem to nie przesada??? ;)

Ludzie szkoda że nie było takiego odzewu do Diablo... Już się boję co się będzie dziać. :twisted:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Isengrim Faoiltiarna
Bombardier
Bombardier
Posty: 692
Rejestracja: niedziela, 11 grudnia 2005, 17:49
Numer GG: 2832544
Lokalizacja: The dead zone

Re: Wiedźmin [storryteling]

Post autor: Isengrim Faoiltiarna »

Co prawda nie mam co mierzyć się z przedmówcami, ale dołożę wszelkich starań, aby dotrzymać wam kroku :) Karta za niedługo :)
"Beg for mercy! Not that it will help you..."
Hoist the banner high!! For Commoragh!
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: Wiedźmin [storryteling]

Post autor: Kawairashii »

Hejka Necron ^^ a pani detektyw może być? czy w świecie sapka to raczej męski zawód?
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

Re: Wiedźmin [storryteling]

Post autor: Errer_Avares »

Długo wyczekiwana sesja! :D Karta w czwartek (bo rzucam pracę :D).
Mój miecz to moja siła
mone0
Mat
Mat
Posty: 473
Rejestracja: wtorek, 10 czerwca 2008, 14:05
Numer GG: 12563782

Re: Wiedźmin [storryteling]

Post autor: mone0 »

Może podejmę sie tego o ile czas i chęci pozwolą. Będę musiał przypomnieć sobie całą prozę Sapkowskiego, a to trochę mi zajmie.
"drobnostki tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest drobnostką" Michał Anioł
necron1501
Mat
Mat
Posty: 448
Rejestracja: poniedziałek, 4 lutego 2008, 17:42
Numer GG: 10328396

Re: Wiedźmin [storryteling]

Post autor: necron1501 »

Po pierwsze: Nie ma problemu jeśli chodzi o czas kart nie śpieszy mi się.

@Kawairashii
Co do pani detektyw może być, nic nie stoi na przeszkodzie.

Cieszę się że jet duży odzew. Będę miał problem z wyborem graczy.Chociaż...Zobaczę ilu poprowadzę.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Wiedźmin [storryteling]

Post autor: Azrael »

Karty na PW, czy w temacie?

W każdzym razie zrezygnowałem z ladacznicy... Arevia wyglądała wcześniej tak:
http://helios.et.put.poznan.pl/~mknobel ... image6.jpg
Ostatnio zmieniony czwartek, 31 lipca 2008, 09:47 przez Azrael, łącznie zmieniany 1 raz.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
necron1501
Mat
Mat
Posty: 448
Rejestracja: poniedziałek, 4 lutego 2008, 17:42
Numer GG: 10328396

Re: Wiedźmin [storryteling]

Post autor: necron1501 »

Fajna postać ;) Karty na pw.

Po namyśle stwierdzam że będzie możliwość grania, wiedźminem-kobietą. Chyba że macie coś przeciwko???
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Wiedźmin [storryteling]

Post autor: Azrael »

Samo granie wiedźminem w tych czasach jest już dość kontrowersyjne, a co dopiero kobietą... choć jak ktoś bardzo by chciał to nie chcę nikomu psuć przyjemności - ale na 3 lata po wojnie byli prawdopodobnie już tylko Geralt jego kumple z zamku i kilku renegatów.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
necron1501
Mat
Mat
Posty: 448
Rejestracja: poniedziałek, 4 lutego 2008, 17:42
Numer GG: 10328396

Re: Wiedźmin [storryteling]

Post autor: necron1501 »

Mówię jak ktoś chce, a po drugie nie muszą być z Kaer Morhen. (Geralta nie było po wojnie na świecie, przynajmniej nie w okolicach.)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Errer_Avares
Mat
Mat
Posty: 468
Rejestracja: czwartek, 29 listopada 2007, 12:11
Numer GG: 11764336
Lokalizacja: Leszno

Re: Wiedźmin [storryteling]

Post autor: Errer_Avares »

Moim skromnym zdaniem kobieta-wiedźmin to przegięcie, ale pamiętajcie, że to tylko moje skromne zdanie. :)
Mój miecz to moja siła
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Wiedźmin [storryteling]

Post autor: Azrael »

Sorki, że nie zrobiłem tego odrazu (poprawiłem tamtego posta), ale tu macie ładniejszą Arevie:
Obrazek
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
necron1501
Mat
Mat
Posty: 448
Rejestracja: poniedziałek, 4 lutego 2008, 17:42
Numer GG: 10328396

Re: Wiedźmin [storryteling]

Post autor: necron1501 »

Jej jaśniejsza strona mocy???

Informuję że od 2 sierpnia do 9 sierpnia będę miał mniejsze szanse na odwiedzanie forum. Od 10 sierpnia przyjmuję karty postaci.

Kolejne ogłoszenie:

Jako że żadna z postaci nie ma się ze sobą znać ani spotkać w najbliższym czasie, proszę pisać czy postać jest w trakcie wykonywania zlecenia, marzenia, postanowienia lub np: wędrówki dokądś.
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Mr.Ofca
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: czwartek, 28 lutego 2008, 18:31
Numer GG: 8533882
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wiedźmin [storryteling]

Post autor: Mr.Ofca »

Od 10 sierpnia przyjmuję karty postaci.
OD, czy DO? Jezeli jednak poprawnie napisales Od, to do kiedy mamy czas? I Ile osob ma grac?
dópa
Zablokowany