[WFRP] Adrenalina II - REKR. ZAMKNIĘTA; KOMENTY.-

Stare i nieaktywne wątki z Rekrutacji.
Zablokowany
Vibe
Marynarz
Marynarz
Posty: 317
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 15:59
Numer GG: 0
Lokalizacja: Szczecin

[WFRP] Adrenalina II - REKR. ZAMKNIĘTA; KOMENTY.-

Post autor: Vibe »

Zgodnie z zasadami otwieram i jednocześnie zamykam rekrutację do mojej nowej sesji Młotkowej. Będę mistrzował dla Megary, Ninerl, Serge'a i Ravandila z którymi już wcześniej umówiłem się na tę przygodę rozgrywającą się w Mieście Białego Wilka.

Aha, i niech nie zwiedzie Was moi drodzy gracze tytuł sesji - z pierwszą Adrenaliną (pozdro przy okazji dla Evandrila!) ta przygoda będzie mieć wspólne jedynie miasto, reszta będzie jak najbardziej poważna. A o co będzie chodzić to już przekonacie się po pierwszym (chyba najdłuższym w mojej "karierze" MG na tym forum hehe) poście.

Tak więc recruitment is closed a ja zapraszam za moment do działu sesje celem rozegrania drugiej (poważniejszej) części Adrenalinki :D

Wszelkie komentarze odnośnie sesji zostawiajcie w tym temacie :D
My name is Słejzi... Patryk Słejzi <rotfl>
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [WFRP] Adrenalina II - REKR. ZAMKNIĘTA; KOMENTY.-

Post autor: Serge »

Dobra, to ja może napiszę że fajnie będzie znowu z Wami zagrać i mam nadzieję, że będziemy się bawić we własnym gronie tak jak zawsze, czyli wybornie :)

A do sesji odpiszę jutro albo w poniedziałek, bo dzisiaj jest już za późno i nie chce mi się myśleć :D.
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Ninerl
Bombardier
Bombardier
Posty: 891
Rejestracja: środa, 3 stycznia 2007, 02:07
Numer GG: 6110498
Lokalizacja: Mineth-in-Giliath

Re: [WFRP] Adrenalina II - REKR. ZAMKNIĘTA; KOMENTY.-

Post autor: Ninerl »

No nareszcie kolejna sesja w doborowym towarzystwie:D...
Vibe, wyślij proszę moją siostrę do Marienburga- po co ma sie plątać nad pod nogami, sama lub nie.... Chyba, że jednak nie przeżyła...
Rozumiem, że Ninerl jest już jak najbardziej normalną elfką?
Jam jest Łaskawą Boginią, która daje Dar Radości sercom ludzkim; na Ziemi daję Wiedzę Wiecznego Ducha, a po śmierci daję pokój i wolność . Ani nie żądam ofiary, gdyż oto ja jestem Matką Życia, i Moja Miłość spływa na Ziemię.
hyjek
Marynarz
Marynarz
Posty: 395
Rejestracja: poniedziałek, 3 lipca 2006, 15:16
Lokalizacja: Piździawy Zdrój
Kontakt:

Re: [WFRP] Adrenalina II - REKR. ZAMKNIĘTA; KOMENTY.-

Post autor: hyjek »

Hmm dobrze ze to alternatywna wersja wydarzen po "spisku", raczej watpie by Konrad z Julia nie pojechal z Wernerem do Midden, interes mieli przeciez rozkrecic ;)

Edit: z tak z zupelnie innej beczki: ciezki widok czeka Konrada i Julie skoro wrocili do Boven. Wszak miasto zrujnowane, a Slaneeshyci zrobili sobie tam wielki burdel z tego co wiem :)
Miasto zbudowane z Drewna tworzy się w Lesie
Miasto zbudowane z Kamienia tworzy się w Górach
Miasto zbudowane z Marzeń tworzy się w Niebiosach
Serge
Kok
Kok
Posty: 1275
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 09:55
Numer GG: 9181340
Lokalizacja: tam, gdzie diabeł mówi dobranoc

Re: [WFRP] Adrenalina II - REKR. ZAMKNIĘTA; KOMENTY.-

Post autor: Serge »

hyjek pisze:Hmm dobrze ze to alternatywna wersja wydarzen po "spisku", raczej watpie by Konrad z Julia nie pojechal z Wernerem do Midden, interes mieli przeciez rozkrecic ;)
Gdybyś chciał z nami grać, to i wracalibyśmy do MBW rozkręcać biznesik, a tak to lipa - Broch znów musi pracować za drobne swoim mieczem hehehe ;)
hyjek pisze: Edit: z tak z zupelnie innej beczki: ciezki widok czeka Konrada i Julie skoro wrocili do Boven. Wszak miasto zrujnowane, a Slaneeshyci zrobili sobie tam wielki burdel z tego co wiem :)
Co do Boven, to populacja 98 mieszkańców została złożona w ofierze Slaneeshowi podczas najazdu Chaosu, więc nie wiem czy tak w ogóle jest do czego tam wracać ;). Aha, i to jest wieś a nie miasto, hyjek ;)

Do Rava - Abbie nie jest starą znajomą Brocha. Najemnik poznał ją dopiero w "Spisku..." :).
Niebo i piekło są w nas, wraz ze wszelkimi ich bogami...

- Pussy Warhammer? - spytała Ouzi.
- Tak, to taki, gdzie drużynę tworzą same elfy. - odparł Serge.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: [WFRP] Adrenalina II - REKR. ZAMKNIĘTA; KOMENTY.-

Post autor: Ravandil »

Serge pisze: Do Rava - Abbie nie jest starą znajomą Brocha. Najemnik poznał ją dopiero w "Spisku..." :).
To pewnie wina mojej starczej sklerozy, nie pamiętam wszystkich szczegółów. A że Broch zna prawdopodobnie zna pół świata... A drugie pół się nie przyznaje, że go nie zna ;) No, ale to chyba nie jest takie istotne ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Zablokowany